Quantico (TV seriál)

USA, 2015–2018, 40 h 30 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Joshua Safran

Priyanka Chopra, Aunjanue Ellis, Jake McLaughlin, Yasmine Elmasri, Johanna Braddy, Tate Ellington, Graham Rogers, Dougray Scott, TJ Hassan, Spiro Malandrakis, Brian J. Smith, Will Blagrove, Erin Agostino, Kathleen Fee, Shauna Bradley, Jason Cavalier, Claire Rankin, Felicia Shulman, Ray Stoney, Eliza Coupe, Russell Tovey, Jacob Artist, Pearl Thusi, Blair Underwood, Aarón Díaz, Tracy Ifeachor, David Call, Henry Czerny, Adrienne LaValley, Heléne Yorke, Todd Litzinger, Jonathan Walker, Emily Dorsch, Eric West, Josh Hopkins, Anthony Ruivivar, Johnathon Schaech, Matt Cornwell, Aaron Lazar, Lara Pulver, Laila Robins, Alexandra Turshen, Lynne Adams, Nick Westrate, Marcia Cross, Nolan Gerard Funk, Anna Khaja, Anabelle Acosta, Rick Cosnett, Mark Pellegrino, J. Mallory McCree, David Alpay, Danny Boushebel, Anna Diop, Victor Cornfoot, Hélène Robbie, Eric Hicks, Maxwell Eddy, Peter Andrianopoulos, Valerie Cruz, Michael Aronov, Marjan Neshat, Andrea Frankle, Oded Fehr, Anne Heche, Danny Blanco Hall, Micheline Marchildon, Mark Ghanimé, Stephanie Chapman-Baker, Janaya Stephens, Nathaly Thibault, Li Jun Li, Noam Jenkins, Landy Cannon, Rebecca Croll, Jayne Heitmeyer, Jaa Smith-Johnson, Albert Kwan, Stephen Walters, Kelly Rutherford, Kevin Kilner, Ari Cohen, Daniel Kash, Tristan D. Lalla, Lenny Platt, Kwasi Songui, Eric Morris, Patrick Labbé, Conrad Pla, Peter Michael Dillon, Ariane Rinehart, Nicole Leroux, Paige Patterson, Nicholas Tucci, Hunter Parrish, Jenna Leigh Green, Karolina Wydra, Tim Barker, Adrienne Warren, Krysta Rodriguez, Donna Murphy, Dennis Boutsikaris, Jon Kortajarena, Tim Bohn, Fredric Lehne, Elisabeth Waterston, Chris Kies, Krista Braun, Andreas Apergis, Ruth Chiang, Farah Bala, Eric Davis, Lorne Brass, Arthur Holden, Kevin Woodhouse, Martin Thibaudeau, Paula Jean Hixson, David Lim, Brandon Ford Green, Roger Wayne, Alan Powell, Tom Kemnitz Jr., Jonathan Walker, Marc Schöttner, Danny Johnson, Marlee Matlin, Jayne Houdyshell, Nathan Darrow, Andrea Bosca, Steve Cirbus, Erik Jensen, Amber Skye Noyes, Vandit Bhatt, Laya DeLeon Hayes, Nat Cassidy, Gameela Wright, Frances Turner, David Zayas, Blake Adams, Franky G, Mauricio Ovalle, Omar Maskati, Jessica Hecht, Rajesh Bose, Will Chase, Chukwudi Iwuji, Donald Paul, Brandi Bravo, Alex McKenna, Jon Wolfe Nelson, Roger Bart, Jonno Roberts, Danielle Guldin, Doris McCarthy, Ian Kahn, C.J. Wilson, Ezra Knight, Timothy V. Murphy, Lilly Englert, Mike Pniewski, James Scully, Aly Mang, Olivia Nikkanen, Dietrich Teschner, Diarmaid Murtagh, Ian Beattie, Morgan C. Jones, Brian Milligan, Mark Quigley, Patrick Bergin, Eric Higgins, Julian Bailey, Jason Tottenham, Derek Klena, Emma Gia Celotto Signorini, Kathleen Choe, Piter Marek, Faith Logan, Chrystee Pharris, Rosa Arredondo, Jamar Greene, Oscar Pavlo, Jade Elysan, Lynn Marocola, Marsha Stephanie Blake, Myles Clohessy
  • Mimomisu

S hodnocenim pockam az do konce serie, ale to, jak u tohodle serialu funguje dramaturg ( :) ) je super. Sest dilu a pokazdy cliffhanger. to je u me velky plus. Vlastne jediny, co me sere, ze vetsina hercu tam neumim moc hrat a dramaticke sceny tim padem nevyzni. A to i v ramci rezie. Dodalo by to tomu vetsi hloubku(3.11.2015)

• divak84

Quantico je obrovské zklamaní.. stupidní obsazení nepřesvědčivých teen herců, kteří mají být budoucí agenti. Indka je marná, hlavní devizou jsou její nárazníky a fakt, že se jedná o "nečistou" američanku, je pouhou lacinou záminkou scenaristů "jo pojdme z diváků udělat zmatené lidičky, kteří nebudou vědět , komu věřit.." její herectví a herectví té bloncky je ultimátně slabé.. Po prvním díle, kdy byl vyhozen první rekrut ... proč hrála tak staršně dojemně smutná hudba , když absolutně žádný divák si nemohl vytvořit sympatie ke kterékoliv postavě. nevím, zda druhému dílu dát šanci, ale pokud je hlavní postava mizerná, špatně hrající (brekot ke konci mě važně dostal...), jsou šance mizivé... kdyby quantico režírovala K.Bigelow , bylo by to jiné kafe(20.2.2016)

Hodnotím po 1.sérii a musím říct, že ta se mi vyloženě líbila... Super špionážní seriál že zákulisí FBI a tréninku nováčků. I herecké obsazení se myslím povedlo a člověk si hned najde své oblíbence (v mém případě Šimon Asher a Caleb Haas). Celou dobu se snažíte přijít na záporáka a oni vám vaše myšlenky a dedukce každým dílem rozpráší a donutí vás vymýšlet nové... Za mne po prvních 22 dílech spokojenost. Ano...druhá série byla slabší, ale rozhodně bych ji nezatracoval. Zvrat v polovině série byl zvláštní (ta první byla lepší), ale opět tu byli fajn postavy (hlavně Harry) a mělo to odpich. Nejásám, ale je to dle mého seriál na pohodu... Třetí série trošku celkový dojem pokazila...vůbec mi nevadil koncept, co díl to případ...naopak bylo to osvěžení... Druhá půle série už byla dost špatná a poslední dva díly se nepovedly vůbec...patos, hloupost, nelogičnost....super byla postava McQuigga a přišel jsem na chuť i Shelby. Suma sumárum je dobře, že seriál skončil, začal se plácat na místě a ztrácel kredit. Za mne pohodový průměr.(5.7.2019)

• Tony.cs

Quantico vyplýtvalo své přednosti v pilotním díle. Zbytek mi přijde jako rozvleklá telenovela a kdyby mě nezajímalo, kdo to vyhodil do vzduchu, tak mě u toho neudrží ani ty hezký holky. Po pátém díle je mi dokonce fuk, kdo to odpálil. Končím s touto nudnou záležitostí, která se svou vedlejší linií blíží českému velikášství ve stylu Ordinace. Kapituluji na tuto skoro nudu.(24.10.2015)

Quantico se sice tváří jako další přírůstek do teroristicko-špionážní seriálové rodiny, ale prakticky je to béháčko zasazené do akademie FBI. Je celkem jasné, že všichni jsou tu mladí, krásní a chytří a je až zábavné sledovat, jak se tu tvůrci úzkostlivě snažili o naprostou genderovou i rasovou vyváženost. Přesto mě to baví, protože i přes naivitu a logické kiksy se tu pořád něco děje, Priyánka Chopra je kočka a ta blbost je místy až kouzelná. Seriálové guilty pleasure. 70%(18.12.2015)

• - Quantico byl původní titul pro jeden z další seriálů o FBI zvaný Myšlenky zločince(od r. 2005), který také produkoval Mark Gordon. Ten si myslel, že Quantico nebude dostatečně chytlavý titul pro nalákání diváků. (willy1)