Reklama

Reklama

Quantico

(seriál)
Trailer
USA, (2015–2018), 40 h 30 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Joshua Safran

Hrají:

Priyanka Chopra Jonas, Aunjanue Ellis-Taylor, Jake McLaughlin, Yasmine Al Massri, Johanna Braddy, Tate Ellington, Graham Rogers, Dougray Scott, TJ Hassan (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(57)

Obsahy(1)

Quantico ve Virginii je základna pro výcvik nejnadanějších nováčků FBI. Sledujeme skupinu mladých lidí, kteří se snaží v tomto táboře uspět. Společně s nimi se vypravíme do jejich minulosti, kde se dozvíme různé důvody jejich motivace k práci u FBI. Podíváme se i do jejich budoucnosti, kde se jeden z této skupiny stane teroristou, spoluzodpovědným za největší teroristický útok v USA od útoku na Světové obchodní centrum 11. 9. 2001. (geklon)

(více)

Videa (28)

Trailer

Recenze (47)

aslavey

všechny recenze uživatele

Dyť to od začátku moc nedává smysl... že se hned tý nafouknutý negřice zeptá... "tak co se stalo druhý den. A třetíí den. A čtvrtý den." A ona je přitom u FBI už nějakej měsíc... To je teda megapaměť. A to nemluvím o tom, že vlastně vypráví i o lidech, který neviděla, co dělají... takhle špatně postavenej seroš, ba ani film, jsem dlouho neviděl. Ani si u toho nemůžu oddechnout. Maximálně vzdychnout. Jsou to blbečci v seriálu pro blbečky. ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Ze seriálu se velice rychle stalo mé guilty pleasure, zkrátka oddechovka, která si na nic nehraje a dokáže i přes všechny nedostatky spolehlivě zabavit nejen solidním množstvím zvratů. Navíc si to ve finále tvůrci krásně rozehráli pro druhou sérii, aniž by nutně museli vařit z vody. 1. série - 80% ()

Reklama

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Jako já chápu, že když se seriál nemůže spolehnout na chytrý scénář, musí tvůrci alespoň přijít s nějakou jinou taktikou, jak diváka udržet u televize. Tady na vás prostě vysypou tolik zvratů, že než se z nich vyhrabete, je pilot u konce a vy ani nestačíte spočítat kolik věcí tam vlastně bylo špatně. No dobře, tak napůl to funguje... ale fakt musela hlavní postava být takhle emocionálně nevyrovnaná ženská? Chci říct... snad 6 různejch poloh (who cares, že v rámci logiky nedávají absolutní smysl) jenom v jediné epizodě! To by se s chlapem v hl. roli nikdy nestalo. 6/10 ()

Wally 

všechny recenze uživatele

Hodnotím po 1.sérii a musím říct, že ta se mi vyloženě líbila... Super špionážní seriál že zákulisí FBI a tréninku nováčků. I herecké obsazení se myslím povedlo a člověk si hned najde své oblíbence (v mém případě Šimon Asher a Caleb Haas). Celou dobu se snažíte přijít na záporáka a oni vám vaše myšlenky a dedukce každým dílem rozpráší a donutí vás vymýšlet nové... Za mne po prvních 22 dílech spokojenost. Ano...druhá série byla slabší, ale rozhodně bych ji nezatracoval. Zvrat v polovině série byl zvláštní (ta první byla lepší), ale opět tu byli fajn postavy (hlavně Harry) a mělo to odpich. Nejásám, ale je to dle mého seriál na pohodu... Třetí série trošku celkový dojem pokazila...vůbec mi nevadil koncept, co díl to případ...naopak bylo to osvěžení... Druhá půle série už byla dost špatná a poslední dva díly se nepovedly vůbec...patos, hloupost, nelogičnost....super byla postava McQuigga a přišel jsem na chuť i Shelby. Suma sumárum je dobře, že seriál skončil, začal se plácat na místě a ztrácel kredit. Za mne pohodový průměr. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Asi nejlepší start novinky za poslední dobu...jestli Blindspot připomíná Blacklist tak Quantico pro změnu hodně připomíná Flashforward a tenhle seriál se mi líbil dost.další díly určitě dostanou šanci...80%...edit : mělo zůstat i první řady.ta poslední třetí je velká bída a ani dvojka nestála za moc...50% ()

Galerie (1 550)

Zajímavosti (1)

  • Quantico byl původní titul pro jeden z další seriálů o FBI zvaný Myšlenky zločince(od r. 2005), který také produkoval Mark Gordon. Ten si myslel, že Quantico nebude dostatečně chytlavý titul pro nalákání diváků. (willy1)

Reklama

Reklama