Quantico (TV seriál)

USA, 2015 - 2017, 31 h 14 min (Minutáž: 29x42 min)

Priyanka Chopra, Aunjanue Ellis, Jake McLaughlin, Yasmine Elmasri, Johanna Braddy, Tate Ellington, Graham Rogers, Dougray Scott, TJ Hassan, Spiro Malandrakis, Brian J. Smith, Will Blagrove, Erin Agostino, Kathleen Fee, Shauna Bradley, Jason Cavalier, Claire Rankin, Felicia Shulman, Ray Stoney, Eliza Coupe, Russell Tovey, Jacob Artist, Pearl Thusi, Blair Underwood, Aarón Díaz, Tracy Ifeachor, David Call, Henry Czerny, Adrienne LaValley, Heléne Yorke, Todd Litzinger, Jonathan Walker, Emily Dorsch, Eric West, Josh Hopkins, Anthony Ruivivar, Johnathon Schaech, Matt Cornwell, Aaron Lazar, Lara Pulver, Laila Robins, Alexandra Turshen, Lynne Adams, Nick Westrate, Marcia Cross, Nolan Gerard Funk, Anna Khaja, Anabelle Acosta, Rick Cosnett, Mark Pellegrino, J. Mallory-McCree, David Alpay, Danny Boushebel, Anna Diop, Victor Cornfoot, Hélène Robbie, Eric Hicks, Maxwell Eddy, Peter Andrianopoulos, Valerie Cruz, Michael Aronov, Marjan Neshat, Andrea Frankle, Oded Fehr, Anne Heche, Danny Blanco Hall, Micheline Marchildon, Mark Ghanimé, Stephanie Chapman-Baker, Janaya Stephens, Nathaly Thibault, Li Jun Li, Noam Jenkins, Landy Cannon, Rebecca Croll, Jayne Heitmeyer, Jaa Smith-Johnson, Albert Kwan, Stephen Walters, Kelly Rutherford, Kevin Kilner, Ari Cohen, Daniel Kash, Tristan D. Lalla, Lenny Platt, Kwasi Songui, Eric Morris, Patrick Labbé, Conrad Pla, Peter Michael Dillon, Ariane Rinehart, Nicole Leroux, Paige Patterson, Nicholas Tucci, Hunter Parrish, Jenna Leigh Green, Karolina Wydra, Tim Barker, Adrienne Warren, Krysta Rodriguez, Donna Murphy, Dennis Boutsikaris, Jon Kortajarena, Tim Bohn, Fredric Lehne, Elisabeth Waterston, Chris Kies, Krista Braun, Andreas Apergis, Ruth Chiang, Farah Bala
  • divak84

Quantico je obrovské zklamaní.. stupidní obsazení nepřesvědčivých teen herců, kteří mají být budoucí agenti. Indka je marná, hlavní devizou jsou její nárazníky a fakt, že se jedná o "nečistou" američanku, je pouhou lacinou záminkou scenaristů "jo pojdme z diváků udělat zmatené lidičky, kteří nebudou vědět , komu věřit.." její herectví a herectví té bloncky je ultimátně slabé.. Po prvním díle, kdy byl vyhozen první rekrut ... proč hrála tak staršně dojemně smutná hudba , když absolutně žádný divák si nemohl vytvořit sympatie ke kterékoliv postavě. nevím, zda druhému dílu dát šanci, ale pokud je hlavní postava mizerná, špatně hrající (brekot ke konci mě važně dostal...), jsou šance mizivé... kdyby quantico režírovala K.Bigelow , bylo by to jiné kafe(20.2.2016)

• verbal

Parafrázuji: „Hodně hnusný rozjezd novinky, od které očekávám nepříjemnou a iritující pičovinu. V tomto směru mě snad Quantico nezklame. Mínus 150%.“ Konec parafrázování. Tímto bych mohl v pohodě skončit, a být za kůl frajera, jenže mně se nechce! *** Vždycky, když si nevím rady s hodnocením nějakého seriálu, počkám si, co na to největší hvězda HOMObáze - Kateřina Papstová, na jejíž profesionální soudy tu všichni pokaždé tak netrpělivě čekáme a která vždy přispěchá s nesmírně fundovaným hodnocením málem dříve, než odlezou z obrazovky závěrečné titulky pilotního dílu, aby prokázala, jak je hustě „V“, a zvlhčila si svou zahnívající zahrádku pár bodíky od slaboduchých čtenářů. Samozřejmě nejsem natolik úzkoprsý, abych to vždycky ještě pro jistotu nezkonzultoval s Ježíšem. Ten však bývá v názorech na Kevinu vesměs konzistentní, což beru jako zjevné požehnání. Ani zde naše krasavice nezaváhala, a tak se jako její věrný následovník mohu konečně vyjádřit i já. Děti a pokrytecký HOMOcenzor zbystří, neboť v tomto případě rozhodně nemíním šetřit těmi nejlaskavějšími superlativy. Mělo se to jmenovat Kvantyko 90210 a pod rouškou „dramatu“ se tu ukrývá odporný, zdegenerovaný, účelový, povrchní, sterilní a přiblblý kýbl kýčovitého hnisu pro Emtyvíčkem a Tytrubkou vypláchlé nezletilé retardy, jaký tu nebyl snad od dob Dósnovy sněti. Působilo to na mě úplně stejně, jako by mi někdo za zvuků libovolné plísně Hany Montány nablil do xichtu zpola natrávenou směs popkornu, maršmelousů, Haribo medvídků a zkyslé Fanty. Ke vší té hrůze je to osazené snad těmi nejhnusnějšími a nejnesympatičtějšími metrotranzistory a botoxovými bárbinkami, jaké v Losích Andělicích našli, jejichž koženě živočišné herectví alá Tak jde čas svědčí o tom, že dosud před kamerou akorát tak svorně kouřili čuráky v nějakém žužu videjku od Hustlera. Totálním vředem na prdeli celého pornoansámblu je pak plastickými rtíky zpizděná, vrcholně toporná, nebetyčně slizká a ultimativně blbá briketa, bombajská gogotanečnice a Miss Pandžáb 2014 jménem Čopra Farzekašová, jež je stejně úžasná herečka jako já mozkový chirurg, a která ve mně od počátku vzbuzovala jednu jedinou intenzivní emoci, a sice kompulsivní nutkání přetáhnout ji přes držku lešeňovou trubkou. Scénář celého toho svinstva dokonale osciluje mezi ultimativní debilitou a těžkou mentální retardací a tutově ho musel růžovými zvýrazňovači na srdíčkované papírky na hajzlu splácat nějaký kompletně depilovaný pupuš, jehož pečlivě vyfoukaný účes připomíná rozsednutý narozeninový dort. Takže, ač to normálně nedělám, po čtvrtém dílu jsem se rozhodl, že když si budu chtít vyvolat zvracení, strčím si raději prsty do krku, a za tímhle nekompromisně zabouchnu poklop žumpy, protože takovou zkurvenou zrůdnost, která z F.B.I. dělá dokonalou Falangu Buzerantských Imbecilů, by nevytrhl ani Brendn Volš v roli správňáckého arabského tenoristy.(3.11.2015)

// Jako já chápu, že když se seriál nemůže spolehnout na chytrý scénář, musí tvůrci alespoň přijít s nějakou jinou taktikou, jak diváka udržet u televize. Tady na vás prostě vysypou tolik zvratů, že než se z nich vyhrabete, je pilot u konce a vy ani nestačíte spočítat kolik věcí tam vlastně bylo špatně. No dobře, tak napůl to funguje... ale fakt musela hlavní postava být takhle emocionálně nevyrovnaná ženská? Chci říct... snad 6 různejch poloh (who cares, že v rámci logiky nedávají absolutní smysl) jenom v jediné epizodě! To by se s chlapem v hl. roli nikdy nestalo. 6/10(1.10.2015)

S1: Nie zle. Pozerane hromadne s velkymi prestavkami, ako chut sledovat v priebehu miestami ochabovala. S2 zvazim, je predsa len urcite mnozstvo vzajomnych podozrievani, rozkamarateni a skamarateni kym tym zacnu byt postavy otravne (vid Shelby, ktora sa svojou ublizenostou a pomylenou pomstychtivostou dostavala az daleko za hranu). // Zatial do s01e03: Priyanka je neuveritelne pekna. Josh Hopkins bol super v Cougar Town, tu je nesympaticky od prvej chvile. Co sa deja tyka fajn, ale dufam tu sucasnu liniu do konca sezony uzavru.(13.10.2015)

Quantico se sice tváří jako další přírůstek do teroristicko-špionážní seriálové rodiny, ale prakticky je to béháčko zasazené do akademie FBI. Je celkem jasné, že všichni jsou tu mladí, krásní a chytří a je až zábavné sledovat, jak se tu tvůrci úzkostlivě snažili o naprostou genderovou i rasovou vyváženost. Přesto mě to baví, protože i přes naivitu a logické kiksy se tu pořád něco děje, Priyánka Chopra je kočka a ta blbost je místy až kouzelná. Seriálové guilty pleasure. 70%(18.12.2015)

• - Quantico byl původní titul pro jeden z další seriálů o FBI zvaný Myšlenky zločince(od r. 2005), který také produkoval Mark Gordon. Ten si myslel, že Quantico nebude dostatečně chytlavý titul pro nalákání diváků. (willy1)