Quantico (TV seriál)

USA, 2015–2018, 40 h 30 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Joshua Safran

Priyanka Chopra, Aunjanue Ellis, Jake McLaughlin, Yasmine Elmasri, Johanna Braddy, Tate Ellington, Graham Rogers, Dougray Scott, TJ Hassan, Spiro Malandrakis, Brian J. Smith, Will Blagrove, Erin Agostino, Kathleen Fee, Shauna Bradley, Jason Cavalier, Claire Rankin, Felicia Shulman, Ray Stoney, Eliza Coupe, Russell Tovey, Jacob Artist, Pearl Thusi, Blair Underwood, Aarón Díaz, Tracy Ifeachor, David Call, Henry Czerny, Adrienne LaValley, Heléne Yorke, Todd Litzinger, Jonathan Walker, Emily Dorsch, Eric West, Josh Hopkins, Anthony Ruivivar, Johnathon Schaech, Matt Cornwell, Aaron Lazar, Lara Pulver, Laila Robins, Alexandra Turshen, Lynne Adams, Nick Westrate, Marcia Cross, Nolan Gerard Funk, Anna Khaja, Anabelle Acosta, Rick Cosnett, Mark Pellegrino, J. Mallory McCree, David Alpay, Danny Boushebel, Anna Diop, Victor Cornfoot, Hélène Robbie, Eric Hicks, Maxwell Eddy, Peter Andrianopoulos, Valerie Cruz, Michael Aronov, Marjan Neshat, Andrea Frankle, Oded Fehr, Anne Heche, Danny Blanco Hall, Micheline Marchildon, Mark Ghanimé, Stephanie Chapman-Baker, Janaya Stephens, Nathaly Thibault, Li Jun Li, Noam Jenkins, Landy Cannon, Rebecca Croll, Jayne Heitmeyer, Jaa Smith-Johnson, Albert Kwan, Stephen Walters, Kelly Rutherford, Kevin Kilner, Ari Cohen, Daniel Kash, Tristan D. Lalla, Lenny Platt, Kwasi Songui, Eric Morris, Patrick Labbé, Conrad Pla, Peter Michael Dillon, Ariane Rinehart, Nicole Leroux, Paige Patterson, Nicholas Tucci, Hunter Parrish, Jenna Leigh Green, Karolina Wydra, Tim Barker, Adrienne Warren, Krysta Rodriguez, Donna Murphy, Dennis Boutsikaris, Jon Kortajarena, Tim Bohn, Fredric Lehne, Elisabeth Waterston, Chris Kies, Krista Braun, Andreas Apergis, Ruth Chiang, Farah Bala, Eric Davis, Lorne Brass, Arthur Holden, Kevin Woodhouse, Martin Thibaudeau, Paula Jean Hixson, David Lim, Brandon Ford Green, Roger Wayne, Alan Powell, Tom Kemnitz Jr., Jonathan Walker, Marc Schöttner, Danny Johnson, Marlee Matlin, Jayne Houdyshell, Nathan Darrow, Andrea Bosca, Steve Cirbus, Erik Jensen, Amber Skye Noyes, Vandit Bhatt, Laya DeLeon Hayes, Nat Cassidy, Gameela Wright, Frances Turner, David Zayas, Blake Adams, Franky G, Mauricio Ovalle, Omar Maskati, Jessica Hecht, Rajesh Bose, Will Chase, Chukwudi Iwuji, Donald Paul, Brandi Bravo, Alex McKenna, Jon Wolfe Nelson, Roger Bart, Jonno Roberts, Danielle Guldin, Doris McCarthy, Ian Kahn, C.J. Wilson, Ezra Knight, Timothy V. Murphy, Lilly Englert, Mike Pniewski, James Scully, Aly Mang, Olivia Nikkanen, Dietrich Teschner, Diarmaid Murtagh, Ian Beattie, Morgan C. Jones, Brian Milligan, Mark Quigley, Patrick Bergin, Eric Higgins, Julian Bailey, Jason Tottenham, Derek Klena, Emma Gia Celotto Signorini, Kathleen Choe, Piter Marek, Faith Logan, Chrystee Pharris, Rosa Arredondo, Jamar Greene, Oscar Pavlo, Jade Elysan, Lynn Marocola, Marsha Stephanie Blake, Myles Clohessy, Anthony Mangano, Victor Andres Turgeon-Trelles, Hamza Haq, Chantal Maurice, Karl Walcott

Hodnotím po 1.sérii a musím říct, že ta se mi vyloženě líbila... Super špionážní seriál že zákulisí FBI a tréninku nováčků. I herecké obsazení se myslím povedlo a člověk si hned najde své oblíbence (v mém případě Šimon Asher a Caleb Haas). Celou dobu se snažíte přijít na záporáka a oni vám vaše myšlenky a dedukce každým dílem rozpráší a donutí vás vymýšlet nové... Za mne po prvních 22 dílech spokojenost. Ano...druhá série byla slabší, ale rozhodně bych ji nezatracoval. Zvrat v polovině série byl zvláštní (ta první byla lepší), ale opět tu byli fajn postavy (hlavně Harry) a mělo to odpich. Nejásám, ale je to dle mého seriál na pohodu... Třetí série trošku celkový dojem pokazila...vůbec mi nevadil koncept, co díl to případ...naopak bylo to osvěžení... Druhá půle série už byla dost špatná a poslední dva díly se nepovedly vůbec...patos, hloupost, nelogičnost....super byla postava McQuigga a přišel jsem na chuť i Shelby. Suma sumárum je dobře, že seriál skončil, začal se plácat na místě a ztrácel kredit. Za mne pohodový průměr.(5.7.2019)

S1: Nie zle. Pozerane hromadne s velkymi prestavkami, ako chut sledovat v priebehu miestami ochabovala. S2 zvazim, je predsa len urcite mnozstvo vzajomnych podozrievani, rozkamarateni a skamarateni kym tym zacnu byt postavy otravne (vid Shelby, ktora sa svojou ublizenostou a pomylenou pomstychtivostou dostavala az daleko za hranu). // Zatial do s01e03: Priyanka je neuveritelne pekna. Josh Hopkins bol super v Cougar Town, tu je nesympaticky od prvej chvile. Co sa deja tyka fajn, ale dufam tu sucasnu liniu do konca sezony uzavru.(13.10.2015)

Tak tomu říkám pilot! Bomba. Od začátku do konce jedna velká akce, žádná hluchá místa a výborný spád. Jen aby si to ten seriál udržel. Vkládám do něj velké naděje na prodloužení, ale obávám se, že ho zabije časový slot. Loni v tuhle vysílací dobu skončil nejeden seriál :( Zatím 5* a keep it going! :)(29.9.2015)

// Jako já chápu, že když se seriál nemůže spolehnout na chytrý scénář, musí tvůrci alespoň přijít s nějakou jinou taktikou, jak diváka udržet u televize. Tady na vás prostě vysypou tolik zvratů, že než se z nich vyhrabete, je pilot u konce a vy ani nestačíte spočítat kolik věcí tam vlastně bylo špatně. No dobře, tak napůl to funguje... ale fakt musela hlavní postava být takhle emocionálně nevyrovnaná ženská? Chci říct... snad 6 různejch poloh (who cares, že v rámci logiky nedávají absolutní smysl) jenom v jediné epizodě! To by se s chlapem v hl. roli nikdy nestalo. 6/10(1.10.2015)

• Tony.cs

Quantico vyplýtvalo své přednosti v pilotním díle. Zbytek mi přijde jako rozvleklá telenovela a kdyby mě nezajímalo, kdo to vyhodil do vzduchu, tak mě u toho neudrží ani ty hezký holky. Po pátém díle je mi dokonce fuk, kdo to odpálil. Končím s touto nudnou záležitostí, která se svou vedlejší linií blíží českému velikášství ve stylu Ordinace. Kapituluji na tuto skoro nudu.(24.10.2015)

• - Quantico byl původní titul pro jeden z další seriálů o FBI zvaný Myšlenky zločince(od r. 2005), který také produkoval Mark Gordon. Ten si myslel, že Quantico nebude dostatečně chytlavý titul pro nalákání diváků. (willy1)