Quantico (TV seriál)

USA, 2015 - 2018, 40 h 30 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Joshua Safran

Priyanka Chopra, Aunjanue Ellis, Jake McLaughlin, Yasmine Elmasri, Johanna Braddy, Tate Ellington, Graham Rogers, Dougray Scott, TJ Hassan, Spiro Malandrakis, Brian J. Smith, Will Blagrove, Erin Agostino, Kathleen Fee, Shauna Bradley, Jason Cavalier, Claire Rankin, Felicia Shulman, Ray Stoney, Eliza Coupe, Russell Tovey, Jacob Artist, Pearl Thusi, Blair Underwood, Aarón Díaz, Tracy Ifeachor, David Call, Henry Czerny, Adrienne LaValley, Heléne Yorke, Todd Litzinger, Jonathan Walker, Emily Dorsch, Eric West, Josh Hopkins, Anthony Ruivivar, Johnathon Schaech, Matt Cornwell, Aaron Lazar, Lara Pulver, Laila Robins, Alexandra Turshen, Lynne Adams, Nick Westrate, Marcia Cross, Nolan Gerard Funk, Anna Khaja, Anabelle Acosta, Rick Cosnett, Mark Pellegrino, J. Mallory McCree, David Alpay, Danny Boushebel, Anna Diop, Victor Cornfoot, Hélène Robbie, Eric Hicks, Maxwell Eddy, Peter Andrianopoulos, Valerie Cruz, Michael Aronov, Marjan Neshat, Andrea Frankle, Oded Fehr, Anne Heche, Danny Blanco Hall, Micheline Marchildon, Mark Ghanimé, Stephanie Chapman-Baker, Janaya Stephens, Nathaly Thibault, Li Jun Li, Noam Jenkins, Landy Cannon, Rebecca Croll, Jayne Heitmeyer, Jaa Smith-Johnson, Albert Kwan, Stephen Walters, Kelly Rutherford, Kevin Kilner, Ari Cohen, Daniel Kash, Tristan D. Lalla, Lenny Platt, Kwasi Songui, Eric Morris, Patrick Labbé, Conrad Pla, Peter Michael Dillon, Ariane Rinehart, Nicole Leroux, Paige Patterson, Nicholas Tucci, Hunter Parrish, Jenna Leigh Green, Karolina Wydra, Tim Barker, Adrienne Warren, Krysta Rodriguez, Donna Murphy, Dennis Boutsikaris, Jon Kortajarena, Tim Bohn, Fredric Lehne, Elisabeth Waterston, Chris Kies, Krista Braun, Andreas Apergis, Ruth Chiang, Farah Bala, Eric Davis, Lorne Brass, Arthur Holden, Kevin Woodhouse, Martin Thibaudeau, Paula Jean Hixson, David Lim, Brandon Ford Green, Roger Wayne, Alan Powell, Tom Kemnitz Jr., Jonathan Walker, Marc Schöttner, Danny Johnson, Marlee Matlin, Jayne Houdyshell, Nathan Darrow, Andrea Bosca, Steve Cirbus, Erik Jensen, Amber Skye Noyes, Vandit Bhatt, Laya DeLeon Hayes, Nat Cassidy, Gameela Wright, Frances Turner, David Zayas, Blake Adams, Franky G, Mauricio Ovalle, Omar Maskati, Jessica Hecht, Rajesh Bose, Will Chase, Chukwudi Iwuji, Donald Paul, Brandi Bravo, Alex McKenna, Jon Wolfe Nelson, Roger Bart, Jonno Roberts, Danielle Guldin, Doris McCarthy, Ian Kahn, C.J. Wilson, Ezra Knight, Timothy V. Murphy, Lilly Englert, Mike Pniewski, James Scully, Aly Mang, Olivia Nikkanen, Dietrich Teschner, Diarmaid Murtagh, Ian Beattie, Morgan C. Jones, Brian Milligan, Mark Quigley, Patrick Bergin, Eric Higgins, Julian Bailey, Jason Tottenham, Derek Klena, Emma Gia Celotto Signorini, Kathleen Choe, Piter Marek

Po 4 dílech: Hodně zábavné béčko, které si na nic nehraje a skvěle odsýpá od začátku do konce. Tvůrci správně střídají flashbacky s aktuálním děním a otázek, nebezpečných tajemstvích hlavních postav i podezřelých je stále více než dost. Tvůrcům se zkrátka i přes menší ohranost látky daří diváka držet v neustálém napětí. Pravda, herecké obsazení sem nemuselo vypadnou z bravíčka a nějaký menší herecký tahoun by se hodil. I přesto jde o jednu z nejchytlavější jednohubek podzimu 70%___1. sezóna: 60%(25.10.2015)

Asi nejlepší start novinky za poslední dobu...jestli Blindspot připomíná Blacklist tak Quantico pro změnu hodně připomíná Flashforward a tenhle seriál se mi líbil dost.další díly určitě dostanou šanci...80%...edit : mělo zůstat i první řady.ta poslední třetí je velká bída a ani dvojka nestála za moc...50%(30.9.2015)

• Tony.cs

Quantico vyplýtvalo své přednosti v pilotním díle. Zbytek mi přijde jako rozvleklá telenovela a kdyby mě nezajímalo, kdo to vyhodil do vzduchu, tak mě u toho neudrží ani ty hezký holky. Po pátém díle je mi dokonce fuk, kdo to odpálil. Končím s touto nudnou záležitostí, která se svou vedlejší linií blíží českému velikášství ve stylu Ordinace. Kapituluji na tuto skoro nudu.(24.10.2015)

Tak tomu říkám pilot! Bomba. Od začátku do konce jedna velká akce, žádná hluchá místa a výborný spád. Jen aby si to ten seriál udržel. Vkládám do něj velké naděje na prodloužení, ale obávám se, že ho zabije časový slot. Loni v tuhle vysílací dobu skončil nejeden seriál :( Zatím 5* a keep it going! :)(29.9.2015)

• aslavey

Dyť to od začátku moc nedává smysl... že se hned tý nafouknutý negřice zeptá... "tak co se stalo druhý den. A třetíí den. A čtvrtý den." A ona je přitom u FBI už nějakej měsíc... To je teda megapaměť. A to nemluvím o tom, že vlastně vypráví i o lidech, který neviděla, co dělají... takhle špatně postavenej seroš, ba ani film, jsem dlouho neviděl. Ani si u toho nemůžu oddechnout. Maximálně vzdychnout. Jsou to blbečci v seriálu pro blbečky.(29.12.2015)

• - Quantico byl původní titul pro jeden z další seriálů o FBI zvaný Myšlenky zločince(od r. 2005), který také produkoval Mark Gordon. Ten si myslel, že Quantico nebude dostatečně chytlavý titul pro nalákání diváků. (willy1)