Svět podle Jima

• USA According to Jim (více)
USA, (2001–2009), 66 h 6 min (Minutáž: 20–28 min)

Jim Belushi, Courtney Thorne-Smith, Kimberly Williams-Paisley, Larry Joe Campbell, Taylor Atelian, Billi Bruno, Conner Rayburn, Nicole Sullivan, Ed Quinn (více)

Série(8) / Epizody(182)

Jim Belushi hraje Jima, milujícího manžela, otce a švagra v této rodinné komedii ze současnosti vytvořené pro ABC. Šťastně ženatý Jim je spokojený se svou životní rolí. Svou rodinu živí prací ve stavebnictví, své ženě Cheryl pomáhá s výchovou tří dětí a občas se schází se svou šestičlennou bluesovou skupinou na zkoušky v garáži. Teoreticky má na všechno odpověď, v praxi to tak ale vždy být nemusí... (TV Prima)

rasto87

Nie je to nič extra vychytané a samozrejme ani najlepšie. Jimov život je jednoduchý a pre mňa fakt vychytaní seriál. Belushi tu dáva hlášky len čo mu hrdlo ráči a ja sa na tom fakt bavím ()

AndrewNewman

Mám rád rodinné sitcomy avšak v tomto sitcome sa každá epizóda točí okolo témy-ja oblbnem moju ženu,moja žena oblbne mňa a nakoniec sa z toho všetci poučíme. Postaviť celý sitcom na tejto téme je nudné už od začiatku ale ako jednohubka o tretej poobede to ujde :) ()

zodiak217

James Belushi v hlavnej úlohe to neznie zle. A tento sitcom rozhodne ani taký nie je. Mať rodinu, švagrinú a švagra na krku, naviac malé deti z toho sa dá vytvoriť mnoho epizód so zaujímavou tématikou. Veľmi rád sa zasmejem keď mám možnosť zhliadnuť tento seriál v TV a nemám pocit, že mi niečo veľmi znechucuje sledovanie tohto seriálu. Možno by potešilo angažovanie nejakých celebritných hostí ako príjemné prekvapenie, čo vždy ocením na seriáloch každého druhu. Inak je to záruka zábavy na dobrej úrovni. ()

DonParegio

Jeden z mnohých amerických serialov o rodine ktorá je akože " z realneho života".I keď dnes poznáme mnoho podomných serialov aj tak je to niečo viac ako väčšina ostatných. ()

Špinič

U mna skoro 5*, trochu mi mienku pokazila posledná seria odvysielaná na Markíze v HD :D, tak preto 4, a tiež nechápem tie nízke hodnotenia... ste si istý že ste pozerali tento seriál? ()

Kvico

výborný sitcom, ktorý si ma nezískal hneď, ale keď mu venujete viac času tak Vám to opatí veľkou dávkou skvelého humoru ()

Davvee

Veľmi milá priateľská rodinka, kde samozrejme sem tam vznikajú nezhody ktoré sa vývinu vo veľmi zábavné scénky. Každý člen rodiny ma niečo do seba. ()

tosastava odpad!

Belushi v úlohe neuveritelne otravného kreténa s mentalitou desaťročného decka,vlastne všetci sa tam správajú ako banda magorov. V reálnom živote by žiadna normálna žena s takým kreténskym chujom nevydržala pod jednou strechou ani mesiac. Vzhľadom k tomu že aj manželka a jej dvaja pribrzdení súrodenci sa tiež správajú ako debili, tak sa navzájom doplňaju a tvoria hrozne "vtipnú" jebnutú americkú rodinku. Vydržal som sledovať šesť dielov,hrôza a des ()

Pacas

Opravdu se po těch letech není schopný naučit že se do kamery nečumí . . . v každém díle který jsem zatím viděl je to několikrát. Buď je debil režisér(a je když to tam nechá) nebo Belushi. ()

tulen

Da se to, ale zadny zazrak - humor je casto dost primitivni, Belushi nesympaticky a jeho cesky dabing mi vubec nesedi. ()

aquarkko

Ano, je to přesně to, co od amerického seriálu čekáte...nuda, nuda, nuda, spousta přehrávání, nenormálního pitvoření, nuda a nahraný smích. ()

pornohavo

Priznám sa že neobľubujem seriály všeobecne ale tento ma vždy pobaví. Akokoľvek je to hlúpe a stupídne, aj tak sa zasmejem a je to vďaka výborným výkonom Jamesa Belushiho a jeho podarenej rodinky. Myslím že tento sitkom rozhodne pobaví každého :) ()