Alf

Komedie / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Hudba:

Alf Clausen

Série(4) / Epizody(102)

mak.

Opravdu dobrý humor, roztomilost ALFíka a skvělý dabing udělaly z tohoto seriálu hit. A oprávněně. ()

elshish

Marťan s Malmacku, který dokáže udělat takovou paseku, že bych ho musel osobně i já někdy zabít mě bavil jako malého caparta :) Ovšem jeho homor a podání v českém dabingu pana Oto Jiráka, jako "Alfa" dodává do tohoto seriálu šmrnc, který mě vždycky pobavil :) ()

bull!nka

...humor s nadhledem, super herecky zvládnuto, průměrná americká rodina, nepraktický taťka, akční dětičky, ...geniální kombinace s mimozemským mlsným Alfem ()

jda23

Tak ! A teraz ma Mickey Mouse oko v nose. Alfov humor mi je stale pri koži a vzdy sa tesim ked sa spusti repriza. ()

dessa

Ale jedině s dabingem Oty Jiráka! Citát: "fotky z dovolené: déšť, zase děšť, déšť z jiného úhlu, Alf zapaluje táborák, karavan v plamenech..." ()

Baron Noktur

Skvelý humorný seriál s vynikajúcim dabingom Stana Dančiaka. Hm..len by ma zaujímalo prečo je v kolonke "Hrají" mená ktoré so seriálom Alf nemajú vôbec nič spoločné? Teda okrem Maxa Wrighta.... ()

Valkyria

Milovala jsem ho, když jsem byla ještě dítě... A když se na tento seriál člověk koukne v dospělém věku, baví se stejně a chápe i další věci, které mu v dětství unikli! :) Oddychová zábava! ()

Sign

už jen začínající znělka pro mně jako pro malého byla medicína na nudu, JE TU ALF. ten chlupáč a hlavně to co z něj sršelo za hlášky a gagy, na to se prostě nezapomíná, a ani nechce :-) ()

Hermanka

Herci vyloženě nesympatičtí a v Alfovi žádnou roztomilost taky nevidím. Po letech jsem se o tom opět přesvědčila a srandu jsem tam taky nikdy nenašla. ()

balcazar

Ja si nemôžem pomôcť, u mňa jasných 5 hviezd. Dialógy síce miestami nie príliš dotiahnuté, no pri Alfových hláškach v spojení s úžasným dabingom Stana Dančiaka ma ide od smiechu roztrhnúť. Keď sa pridá absolútny opak Alfovej osobnosti - suchár Willy, ktorého ide z každého mimozemšťanovho kúsku rozdrapiť či šibnutí susedia Ochmonekovci(na to priezvisko veru nezabudnem), máme namiešaný skvelý sitcomový koktejl. ()

Jaxx84

Svého času jsem Alfa nesehnal jinak než dabovaného ve slovenštině a... klobou dolů, o další stupeň vtipnější Alf a jeho "mačkománie" :-) Geniálně jednoduchý příběh mimozemšťana z Melmecu, který se živí kočkami, konfrontovaný s typickou americkou rodinkou té doby. No paráda, co chcete víc? 9/10. ()

Psycho.R

Tohle byl jeden z mála sitcomů, které jsem si jako dítě zapomatoval a nikdy mě spolu s Kutilem a Krok za krokem v mé dětské duši neopustí. Od první chvíle, co jsem viděl přátele, došlo mi, že svoje hodnoty budu muset překopat, protože ty nepřekoná nikdo, ale v z dětského pohledu 90´je tohle top. ()

Acrobat

plyšáka som našťastie nemal, ale je to zrejme najlepšie hláškujúci mimozemšťan, ktorý sa pohyboval na zemi(?). Chôdza s vo vetre vajúcou ofinou je dychberúca. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel