FlashForward - Vzpomínka na budoucnost

• Česko Záblesk budoucnosti (více)
Drama / Sci-Fi / Mysteriózní / Thriller
USA, (2009–2010), 15 h 46 min (Minutáž: 41–44 min)

Předloha:

Robert J. Sawyer (kniha)

Courtney B. Vance, Joseph Fiennes, Jack Davenport, Zachary Knighton, Peyton List, Sonya Walger, Christine Woods, John Cho, Brían F. O'Byrne (více)

Epizody(22)

Z ničeho nic se objeví tajemné světlo a téměř všichni lidé na světě padnou do bezvědomí. V tomto stavu před očima vidí vlastní život, jak bude vypadat za šest měsíců. Jednotka elitních agentů FBI se snaží záhadu vyšetřit a lidé si začnou uvědomovat, že budoucnost se vždycky může změnit. Najděte odpovědi a pronikněte ještě hlouběji do příběhu plného hádanek díky skvělému bonusovému materiálu. Uvidíte mimo jiné i celou sérii od pilotního dílu až po poslední epizodu. Uslyšíte, jak natáčení vnímali herci a štáb, a budete mít příležitost znovu prožít každý nečekaný dějový zvrat v celé sérii. (oficiální text distributora)

Papercut

Seriál sem pokládal za možnou náhradu za Lost, z části se tak stalo, ale bohužel seriál po pouhé 1.serii končí. Jaká škoda, potenciál rozhodně má a slušnou sledovanost taky.Grandiozní finále po, kterém si seriál zasloužil alespoň další jednu řadu.Místo toho budou radši pokračovat sračky typu 90210..... Tohle mi bude ležet v žaludku ještě dlouho. On October 6th the planet blacked out for 2minutes and 17 second, the whole world saw the future. ()

anthea

Od prvního dílu mne tento seriál velmi zaujal. V každém díle vyvstaly nové otázky a nová odhalení, což vede k touze shlédnout další a další díly, aby člověk ukojil svou zvědavost. Je to poutavé, napínavé, záludné, místy těžko pochopitelné, což je dobře, protože mne baví o věcech hloubat a bádat. Ale některá místa jsou prostě nelogická, že si řeknu, takto by se normálně člověk nezachoval, ale je to jen seriál. Ústřední otázka jestli lze změnit budoucnost je velmi zajímavé téma. Ve skutečnosti si myslím, že se budoucnost měnit dá, že není žádný osud. Jak se zpívá v jedné písni: „Jaký si to uděláš, takový to máš.“ Tak jsem zvědavá, jestli to scénáristi myslí jako já a nebo to chtějí osudové, takže nikdo svému osudu neunikne. ()

jjimmy

Ako spraviť takýto seriál a povedať, že na 2. sezónu obnovený nebude, fanúšikov naserie.. ako to viem? lebo to nasralo aj mňa... takéto niečo spraviť a povedať že nebude 2. sezóna?? ABC do horúcich pekiel s vami kým sa nerozhodnete spraviť 2. sezónu! ()

Jogi.1

Sci-fi, který se už od prvního okamžiku snaží zaujmout svým příběhem. Uprostřed dne dojde k záhadnému jevu - lidé upadnou do "spánku" trvajícího 2 minuty a 17 sekund. Ale nezdá se jim žádný sen, vidí do budoucnosti, respektive vidí, co se stane za půl roku. Mimo problémy, které tento nevysvětlený úkaz napáchá, se rozvíjí vyšetřování, proč k tomuto incidentu došlo a kdo by ho mohl mít na svědomí... Seriál mě opravdu zaujal a nejen to. Držel si mne po celých 22 dílů. 21 dílů je na 5*, ale ten poslední ... to je zlato. Opravdu jsem ještě 30 minut hleděl do monitoru a pak napsal tento komentář :D. Doporučuju tento seriál, i když bohužel nemá pokračování. ()

mArtinko5MB

Prvá časť nadupaná. Výborná myšlienka, perfektné spracovanie. Som veľmi zvedavý, ako sa to bude ďalej vyvýjať. Zatiaľ 85% ()

hoffman.jan

Další z řady předčasně ukončených seriálů s obrovským potenciálem. Možná to bylo tím "LOST" nádechem, kterým si mě FlashForward získal, nebo možná mám jen rád sci-fi, každopádně velká škoda že se nedožil ani druhé série. Samozřejmě je možné, že po dejme tomu třech sériích by hodnocení kleslo na 4*, ale to je riziko, které bych klidně podstoupil. ()

hwnd

Dějově promakaný scifi seriál o tom, jak se budeme chovat, když známe kousek z budoucnosti. Seriálu jde vytknout jen ten konec, co si otevíral cestičku k další sérii, která ale nepřichází, takže se divákovi nedostane prakticky žádného rozhřešení. Skoro bych to nazval nasíracím okamžikem. No nic, přčtu si předlohu, prý je to fajn počteníčko. ()

Honzad007

Škoda brzkého konce a střídání skvělých a zbytečně nudných epizod. Výborný cast v čele s R. Fiennesem, jehož postavu jsem si díky němu oblíbil ale samotný seriál se díky neustálým (a nakonec pravdivým) spekulacím o svém konci zůstal nakonec za svým potenciálem. Některé seriálu bývají zbytečně dlouhé a roztahané, tady by minimálně jedna řada navíc prospěla všema deseti! ()

sAreOn

Hodnocení po 9. dílech... Začátek seriálu byl dechberoucí, mělo to spád, atmosféru. Ovšem s postupem času se děj poměrně rozmělňuje a ztrácí na tempu. Jinak řečeno, první čtyři díly odhalovaly pokaždé něco nového, často něco překvapivého, ale další díly spíše už jen řešily problémy hlavnich a vedlejších postav, což není na škodu, ale nesmí toho být příliš. ()

cypher

První tři díly a naprosto nad moje očekávání. Skvělá myšlenka ještě lépe převedená na seriál... Jen tak dál! ()

Tristanian

Seriálu nejvíce uškodila honba za štemplem "noví Ztraceni"... kdyby si šel více svoji cestou, věřím že by vydržel více sezon... ()

brasek

Tento seriál má jednu chybu... čím viac dielov som videl, tým môj záujem viac a viac upadal. Pripájam sa ku kolegom, ktorým FlashForward nebude chýbať. ()

ArMinO

Veľká škoda, že tento seriál skončil. Bavil som sa pri ňom úžasne, spomienky na budúcnosť sa nakoniec z veľkej časti vyplnili a neviem, či by som náhodou nechcel byť súčasťou tejto seriálovej reality aj ja. No, my ale žijeme reálny život, tak do neho zasa zapadnem, ale na tento seriál len tak jednoducho nezabudnem. 88% ()

bonovox

Najlepší seriál za posledné roky, vynikajúci nápad je skvele rozvinutý k nevyhnutnému koncu, ktorý je podaný prekvapivo vierohodne a dostatočne pútavo. Škoda ukončenia po I. sérii, tento seriál si to určite nezaslúžil. ()