Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde. A tak se vypraví na mystické, odloučené místo známé jako Kamar-Taj. Brzy zjistí, že Kamar-Taj není jen chrámem uzdravení, ale i základnou pro boj s temnými silami, jež chtějí zničit naši realitu. Zanedlouho si musí Strange – vybavený novými magickými schopnostmi – vybrat, zda se vrátí k původnímu životu plnému bohatství a slávy, anebo se všeho vzdá a bude bránit svět jako nejmocnější kouzelník ve vesmíru. (Falcon)

Narg79

Trochu jsem se ztrácel v těch ohnutých realitách, ale celkově se mi to moc líbilo. I vtipné momentky tam byly super :) ()

pupidup

zaslouží si svých 70%..... jen ty efekty... někdy si říkám, že by se mohla zkrátit stopáž... ale tady to promíjím, neb jde o comics... narozdíl od Terminátora 3, kde mě nekonečná honička unudila k smrti.... :o) A Bennedictovi to fáááákt hodně sluší! :o) ()

Vassa91

Tady to šlo bohužel udělat daleko lépe. Co se týče vizuálu a eketů, jako klasické Marvelovce asi není moc co vytknout. Ale ten scénář... Prostě některé věci mi tam hrozně nesedí, třeba skill Strange, který vlastně z nuly na sto má zrychlení, že by se za něj žádná automobilka nemusela stydět. ()

Pavlis.xxx

Film je tak dobrý jako hlavní padouch a to je tady velký problém! Cumberbatch na roli suprově sedí a má ještě dost co nabídnout. Origin v pohodě, ale kromě fajně ohýbané reality mě film bavil až při setkání s Dormammuem, což bylo bohužel jen pár chvil. Věřím, že dvojka bude daleko lepší.. ()

Sylviiik

Tak tohle mě teda neoslovilo. Čekala jsem větší jobovku. Monology o ničem, děj zmatený, hlavní herec nesympatický a z těch rotujících scén se mi v jednom kuse motala hlava. Marvele...to ses moc nevytáhl! ()

Shakal4972

Prosim vas. To ako fakt? Nad 70% za tuto digitalnu grcku? Mam pocit, ze dakde do studia si kupili softwer na digitalne efekty ktory potrebovali urgentne vyskusat a z toho smetiska pokusov a omylov spravili akoze film so ziadnym pribehom, vacsim mnozstvom klise nez maju vsetky Hviezdne vojny dokopy a este hlupejsim koncom. Thor s Hulkom na opacnom konci galaxie boli pre mna uveritelnejsi a to sa uz od zaciatku vobec nehralo na serioznost. OMG. ()

Andrew88cz

Příjemná Marvelovka... Efekty parádní... příběh o čarodějích, jenž brání zemi před nepřáteli s hlavním hrdinou Dr. Strangem, jenž si oblíbí schopnosti, které mu budou dány natolik, že nechá běžný život za sebou a vybere si cestu, kde magie nemá hranice. (7/10) ()

cica

Pre mňa jedna z najlepších Marveloviek. Prudko pozerateľné kvôli vizuálnym efektom, skvelej Tilde Swinton, kypiaceho iróniou Doctora Strangea. Len tá čierňava na konci, len tá čierňava... ()

BrunoCZ

vizuálně velkolepé a počátkovské, dobře zahrané, scénář jen částečně originální, ale ve výsledku velmi dobré ♣ ()

CrashHP

Marvelovky nie sú filmami, ktoré by som vyslovene vyhľadával, avšak Doctor Strange je naozaj vydareným filmovým kúskom so skvelým hereckým obsadením, dobrým dejom a pôsobivou doprevádzajúcou hudbou. Sci-fi v podobe fantasy filmu, prečo nie? ()

Duffman 97

Tato sólovka mi přišla originální.Místo New yorku či jiného města tu máme chrám kdesi v horách,místo klasického zrodu hrdiny tu máme doslova objevení hrdinského já podobně jako ve filmu Batman začíná od DC Comics.Obsazení je taky super a Benedict Cumperbatch je v roli skvělý.Jediné co trochu pokulhává je příběh který povětšinou nevybočuje ze standardu Marvel sólovek a záporák který je poněkud nevýrazný.Jinak ale mohu film vřele doporučit. ()

megacik

Páčilo sa mi to, ale nestíhal som všetko tak rýchlo pobrať. Z marveloviek sa mi táto zdala najviac seriózna, aj keď i táto mala svoje infantilné komixové črty, napr. zápletka, ale i to, akým mejkapom pre diváka rozlišovali dobrých a zlých. Každopádne, pozeralo sa to dobre, ja som bol spokojný. Hudba a efekty sú síce sčasti okopírované z Matrixu....ale tých lepších 70% si toto dielo určite zaslúži. ()

jujask

WoW dostal som presne to čo som čakal. Ničoho neľutujem a už vôbec nie tých 115 minút strávených s týmto doktorom. ()

dcludy

Krásně zpracovaný film, co se týče obsazení, efektů a mnoha vtipných vsuvek. Pro mě jeden z nejlepších fantasy filmů! ()

hmyzovrah

U Marvelovek je to jako na houpčce, jednou dobrý film, podruhé žalostný. Tenhle spadá do té první kategorie. Hlavní hrdina je sympaťák a ohýbaní reality je mnohem víc cool, než sra*i na košťatech ala Homo Trotl a dokonce tu není ani ten sračkopál. Dr. strange je také nejduležitější postava celého universa, protože to on našel jedinou realitu, jak zvítězit nad Thanosem. A navíc je to trochu jiné, než ostatní Marvelovky v tom, že on se musel své schopnosti učit, kdežto zbytek Marvel hrdinů přišly ke schopnostem náhodně, nebo si udělali obleky, či se "zdrogovali". Cumberbatch, také prokazuje svůj herecký talent, který je podle mého nejlepší z celého Avangers universa. ()

Černý telefon, ideální hororové mrazení

Černý telefon, ideální hororové mrazení