The Graham Norton Show

Ukázka z filmu 81
Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2007, 424x60 min

Účinkují:

Graham Norton, Ricky Gervais, Joan Rivers, Dawn French, David Tennant, Miriam Margolyes, Benedict Cumberbatch, Kim Cattrall, Reese Witherspoon (více)

Streeper

Jak já zbožňuji Grahama! Nikde nenajdete pravý anglický humor jako právě v téhle show, miluji jeji vtipnost a je vidět, že každého hosta dokáže rozesmát a přemluvit ke všemu, co si jen zamane. ()

carly

kvalita závisí od hostí, ale ten formát, keď všetkých hostí zavolá naraz a dochádza tak aj k interakcii medzi nimi sa mi paci. diely s Ricky Gervaisom, Martinom Freemanom, Kristen Stewart ci Robom Pattinsonom patria k najlepším. ()

Splasher

Boj s antipatií ... aneb jak jsem během několika měsíců změnil původní hodnocení o dva stupně. Norton mi je sice stále nesympatický, ale prostě musím uznat kvality jeho noční talkshow a vlastně i jeho stylu moderování, kterým exceloval například i u Euro(estrádní)vize. Spolu s Clarksonem asi nejlépe placení moderátoři na BBC. Zaslouženě. PS: Alan Carr má smůlu, tam to přes dvě hvězdy jít nemůže ;-) ()

Laerry

Nejoriginálnější talk show, která je v současnosti k vidění v televizi. Superhvězdní hosté nejsou středobodem jako jednotlivci, jelikož se výrazných osobností (někdy i vzájemně se sebou nesouvisejících) sejde hned několik na jednom křesle a tou hlavní postavou večera je geniálně vtipný Graham, který dokazuje, že "tlachání" může být dokonalá zábava. Aneb zlatý britský humor v nejlepší formě (Chcete zažít pri "rozhovoru" srandu? Používejte google!) http://www.youtube.com/watch?v=4by520hSFvA ()

filmmovier

Tohle je naprosto... geniální. Je to taky naprosto... úžasné. Graham Norton je naprosto... úžasný moderátor, opravdu mistr svého oboru. Hosté jsou naprosto... fantastičtí. A jak tam jsou všichni pospolu, tak se úchvatně doplňují. Pořad, jehož kouzlu jsem zcela propadl. Dovolím si tvrdit, že neexistuje lepší talk show než právě tahle. Graham Norton je parádní a hosti jsou ty největší špičky, každý je něčím zajímavý a jejich historky jsou brutálně vtipné. A jak tam jsou všichni dohromady, jsou brutálně vtipnější. Skvělý nápad je i červené křeslo (ta páka) a to, že docela často a skvělě zapojují do hry i diváky. Celý pořad je brutálně vtipný a je vidět, že se jedná o britskou tvorbu. Nic lepšího už asi nenajdu, jsem věrný Grahamu Nortonovi! Takhle jsem se nikdy dřív nepobavil, dokud jsem nenarazil na tento bezkonkurenční pořad. 100%. ()

BoncheR

S Britskými talk-show veľké skúsenosti nemám, ale toto môžem rozhodne odporučiť!! Síce hrozný prízvuk, no ako oddychovka je to celkom fajn odvaz. =) (( 90% )) ()

Kali4

Samuel L. Jackson o natáčení Star Wars: SLJ: I should be able to defend myself. You think I can get a purple lightsabre? George Lucas: Lightsabres are green and lightsabres are red. SLJ: Yeah, but I wanna a purple one. ()

TheRoller

Norton je veľakrát na facku, ale jeho grimasy, úvodné glosovanie a predstavovanie hosťov (najmä hercov) naozaj stoja za to. Páči sa mi aj účasť hosťov, ktorí nie sú svetoznámi, ale perfektne doplňujú atmosféru a keďže sú to väčšinou Briti, až neuveriteľne hláškujú a na 120% využitý "situačný humor" tu naberá nový rozmer. Všetko ide prirodzene a "z reflexu", vidno, že v tých ľuďoch to je. Zrnko pamätných rozhovorov, pri ktorých som sa ohromne bavil: Interview krááásnej Carey Mulligan, do ktorého sa zapojil aj jej otec a Ed Byrne alias ten, od ktorého Johnny Depp okopčil look, to neskutočne zabíjal na každom kroku; rozhovor s Noelom Gallagherom a jeho reakcia na to, či pozná prítomných hercov, Butler na Wonderwall: "That's my song man." a Noel: "No no no I think that's MY song." + historka so CIA; časť s Paul McCartneym, Natie Portman a veľmi vtipným Jamesom Cordenom; Keira Knightley aj v časti s Kennethom Branaghom a Lee Mackom aj v pomerne novej s perfektným Samuel L. Jacksonom a tak ďalej a tak ďalej... Jednoducho skvelé! ()

Dromed

Možná jsem konzervativní ale Conan O’Brien nebo Letterman mě baví daleko víc! Ale hosti jsou perfektní, třeba Johnny Depp nebo Keanu Reeves...k tomu není co dodat. ()

herr_carter

Jedna z nejlepších, možná i vůbec ta nejlepší talkshow za mořem, Norton má styl, nepodbízivé chování, výbornou volbu hostů a třeskutý humor. Pořad ideálních parametrů..... ()

Billie777

K této talk show jsem se dostala o něco později, předtím jsem dávala z nějakého nepochopitelného důvodu přednost americkým ale přitom tahle britská talk show patří mezi nejlepší a nejvtipnější vůbec a baví mě čím dál víc. Graham je sympaťák a působí na mě krásně vtipně, prostě mě nenudí. Díl s Robertem Downey Jr. a Judem Lawem byl naprosto bezchybný, ale takových je víc. Takže vřele doporučuju! ()

Pelargius

Nortona samotného nemám rád. Nesnáším jeho afektovaný smích, nesnáším jeho přiteplený hlas (o něco později jsem zjistil, že Graham je skutečně homosexuál, což mi ale zas tak nevadí), nesnáším jeho narážky na oblečení. Mnohdy ani nic neříká, hosté se baví mezi sebou, vypráví si historky, hecují se... a světe div se, ono to funguje. A funguje to moc dobře. A Norton? Stále mám teorii, že je tam jen od toho, aby uváděl a podával mikrofony.... Ále co to melu, vždyť jeho show zbožňuju :D ()

borec999

Najlepšia talkshow vo Veľkej Británii, ktorá okrem vtipného Grahama Nortona je zaujímavá aj konceptom, kedy sú osobnosti na gauči spolu a môžu tak na seba v priebehu talkshow reagovať a rozprávať sa i navzájom. Z toho plynie aj príjemná atmosféra, ktorá mi tu príde zo všetkých talkshow čo som videl najuvoľnenejšia a najprirodzenejšia (resp. nie tak afektovaná a umelá ako v amerických klonoch). Kvalita jednotlivých dielov samozrejme závisí vždy od pozvaných hostí, no Norton našťastie väčšinou pozýva dostatočne známe osobnosti, ktoré majú čo povedať a neboja sa zveriť so svojimi trapasmi či zaujímavými momentami zo súkromia či profesionálneho života. Pri dieli s Danielom Radcliffom a jeho Time Traveller verziami som skoro plakal od smiechu :D .90% ()

Stromovous87

Zatím asi nejlepší talkshow, kterou jsem viděl..škoda jen že moje angličtina ještě není tak dobrá a s českými titulky je tak málo videí.. ()

Gogo333

Moje nejoblíbenější talk-show. Každá epizoda je velice zábavná a o proti americkým kolegům se bavím celou dobu. To taky asi bude tím, že hosté tam sedí všichni najednou a baví se i mezi sebou, takže tam nejsou hluchá místa. Navíc Graham hodně často zapojuje i publikum, takže o další zábavu je postaráno. Musím říct, že mě překvapilo odkud tam jsou schopni lidi přijet, aby show viděli živě (např. Čína, Japonsko). ()

Wishkah

Graham Norton je velmi zábavný chlapík a navíc uí i pěkně přibrousit svůj humor. Navíc se mi líbí to, že hosté jsou pozváni najednou, takže Graham může dávat otázky průběžne. Jeho pořad je opravdu paráda ()

Tristaver

Úplně jiná než americké late night show. Norton si zve na gauč vícero hostů najednou, jejichž interakce pak dávají pořadu úplně nový rozměr. Občas se sice moderátor chová poněkud afektovaně, ale to se dá časem považovat i za plus. ()

Mikino00

Je to zase jiná show než jsou ty americká, je hravá, lehce dětinská s typickým britským humorem, nesmím zapomenout na to, že je taky skvělá. U Grahama sedí hosté vedle sebe, přičemž se doplňují, to nemusí vždy sednout, vesměs se to ale daří. Jediný problém mám když si posadí na svůj gauč nějakého pravého Brita, kterému nerozumím ani pozdrav. ()