Inhumans (TV seriál)

• Nový Zéland

Inhumans

Inhumans

Akční / Sci-Fi

USA, 2017, 5 h 44 min (Minutáž: 43 min)

Komentáře uživatele Mr.Baboon k tomuto TV seriálu

Nevidím v tomhle seriálu nic, co by mě nutilo dát tomu tak malé hodnocení, jako dávají všichni ostatní. Možná ano, CGI stálo za prd, ale pro mě to bylo tak všechno. Příběh dával smysl, posouval se dopředu a já se bavil a těšil se každý týden na další díl. !!!SPOILER!!! Škoda smrti Maxima, do budoucna by se pro něj ještě našlo určitě využití. Nicméně, když byl seriál zrušen a další série nebudou, ani to tak vlastně nevadí.(22.11.2017)

Upřímně, nechápu, co se komu na tomhle nelíbí. Má to tempo, postavy jsou zajímavé a příběh se zatím zdá být i pochopitelný a rozhodně ne špatný. Na IMAX to určitě nemá, to ne, ale jako TV seriál si stojí dobře. Maximus je skvělý. Není to tak úplně záporák. Má dobré úmysly, ale pro jejich prosazení musí jednat tak, jak ani sám nechce. Hned zezačátku se s ničím seriál nemaže. Jde se rovnou na věc a nemá to pomalý rozjezd, jako většina seriálů. Prostě se mi to líbí a znovu říkám, nechápu "hejt" na tento seriál. Info pro uživatele Kothy: Seriál spadá do Marvel Cinematic Universe. Je i spjatý s Agents of S.H.I.E.L.D. a ti tam také patří.(3.10.2017)

Myslete si co chcete, ale mě se to líbí. A to dost. Jede to, postavy a zápletka jsou zajímavé... Jen škoda, že Marvel do toho nenacpal víc peněz na efekty. Ty jsou v některých případech dost žalostné, proto chápu "hejt" na IMAX verzi. Jinak pecka.(3.10.2017)

Zatím nejslabší díl. Scény s Gorgonem jsou úplně zbytečné, každá scéna s ním je jen o přemlouvání jeho parťáků, ať ho nechají jít samotného, jinak zemřou. Taková scéna tu byla minimálně 3x.(15.10.2017)