Inhumans (TV seriál)

Inhumans

Inhumans

Akční / Sci-Fi

USA, 2017, 5 h 44 min

Potencionálne najveľkolepejší seriál (mal to byť prv film, potom seriál s filmovou úrovňou) sa zvrtol v televízny projekt s výpravou a réžiou z pred desiatich rokov. Posledné dva diely sú jediné, ktoré nie sú zývačka, pozerateľná len po úsekoch. Predpokladám, že vplyv na MCU to bude mať úplne nulový. Proste ďalší námet z MARVELu natočený. Možno pár rokov naspäť by celkom zaujalo, ale v prostredí s Agents of SHIELD či Daredevilom to má len malý štek.(13.11.2017)

Trochu chápu negativní ohlasy. Není to teda žádná pecka, ale špatné to taky vyloženě není. Asi záleží, co kdo čekal od traileru. Obsazení moc hvězdné není kromě Iwana Rheona. Je to další seriál od Marvelu, ale není součástí MCU. Jsme svědky klasického boje o moc, akorát zde v komixovém světe v královské rodině. Ta žije na Měsíci a Zemi jen vzdáleně pozoruje. To se ale nelíbí všem, což přivádí prostor pro vzpouru. Většina děje se odehrává na Zemi. Bohužel to není nic světoborného a je to trochu monotónní. Ale pořád je to koukatelné. Po pár slabších dílech se děj přesune na Měsíc. Musí se rozhodnout o osudu Inhumanů Ještě bych zmínil zajímavý hudební doprovod. :) "Jsi jenom člověk!"(12.11.2017)

Už TRL nevypadaly nijak extra a seriál je na tom stejně. Black Bolt v podání Ansona Mounta je sympoš, čemuž se není co divit, když zářil už jako Cullen Bohannon v HoW. Medusa než ji ostříhaj tak je taky fajn. Příběh docela ujde, ale provedení, kdy postavy pořád běhaj sem a tam a zase zpátky je docela otravné. Určitě šlo ze seriálu vytěžit daleko víc. Ani jako slabá náplast za Heroes to nefunguje, naštěstí o náhradu Heroes se postralo fajnový The Gifted. Pokud se stane zázrak a někoho to napadne prodloužit, tak budu koukat dál, ale zrušení mi vadit nebude. Teď mě zajímá, jak na to budou reagovat Agents of S.H.I.E.L.D., kteří tento seriál vystřídají. Předpokládám nějaký začlenění, když s tím ABC tak hnalo do TV.(14.11.2017)

Seriál hodnotím poměrně kladně, neboť narozdíl od jiných seriálů ho drží vynikající postavy, které mě opravdu baví a všechny jsou mi svým způsobem sympatické. Nejvíce asi Black Bolt. Škoda však nízkého rozpočtu a velmi slabého příběhu, který se přizpůsoboval hodně rozpočtu a nátlaku studia na rychlé udělání série, tak aby se mohla vysílat na podzim před AoS. Což degradovalo seriál na úroveň průměrnosti. Přesto však bych byl rád, kdyby byla druhá série. 3* 60%(12.11.2017)

Trochu som čakal viac ale celkom sa dalo. Akcia no nič moc, dej ako celkovo dalo sa. Maximus je pekný hajzlik ale Black Bolt sklamal čakal som že bude viac trvať s takým hlasom a on za celu seriu povedal dve slova. Ale chýbala tomu seriálu duša ale nebolo to najhoršie dalo dá. A v podstate je mi jedno či bo bude aj pokračovať ale dávam 4*.(6.2.2018)

• - Ve filmovém světe Marvelu se rasa Inhumans objevila již ve druhé řadě seriálu Agents of SHIELD (od r. 2013). (Ratemus)

• - Mezi osobnosti, která je příbuzná s Inhumans (v češtině Nelidé) je také Marvelovská postava Sue Storm z Fantastické čtyřky. (vyfuk)

• - Čeští čtenáři se poprvé plně mohli seznámit s Inhumans (česky Nelidmi) 15. 2. 2017, kdy vyšel v rámci UKK stejnojmenný komiks. (vyfuk)