Nastala chyba při přehrávání videa.
 • togaf
  ***

  Román Příběh služebnice jsem četla několikrát a mám ho moc ráda. Bohužel pro seriál. To, co v knize fungovalo, na obrazovce nefunguje, nebo tvůrci vůbec nepoužili. A naopak to, co si do seriálu přidali, bylo výborné. June/Offred hrála tak nesympatická holka, že jsem víc fandila paní Waterfordové. Nicméně poslední díl je perfektní. Dokonce tak moc, že jsem uvažovala o čtvrté hvězdě. Zda se podívám na druhou sérii, sama nevím.(23.6.2017)

 • Gogo333
  *****

  Wow, tohle mě dostalo. Perfektní zpracování, vše krásně šlape. Příběh vtáhne a nepustí až z toho člověku mrazí. Herecky hodně dobré, Elisabeth Moss je perfektní a k tomu ji sekunduje ledová mrcha Yvonne Strahovski (Chuck, Dexter), pár dalších známých tváří se tu ještě najde: Bledel (Gilmore Girls), Wiley (OItNB, You're the Worst), Brewer (OItNB, Hemlock Grove) a Fiennes (Flashforward, Camelot, AHS). Moc se mi líbilo tempo, které dává divákovi možnost plně vnímat vše od obrazu krutého světa až po monology hlavní hrdinky. Perfektní dílo a už se těším na další řadu.(5.2.2018)

 • 3DD!3
  ****

  Zajímavá vize dystopické společnosti, kde se plodné ženy mění na inkubátory pro velitelskou smetánku. Skvělá práce s dávkováním informací je podpořena výbornými hereckými výkony. Mossová působí jako chytrá ženská vržená do noční můry uvěřitelně a bílý čepeček jí sekne. Atwoodová navrhla inteligentní a fungující svět s postavami, které zaujmou a první série v končí v dokonalé synchronicitě, přesně ve chvíli kdy děj i hlavní hrdinka vstupují do nové fáze, která nechá to co jsme znali daleko v prachu. Technologické vychytávky budoucnosti zcela chybí, jen pár slov o solární energii a chytřejším využívání lidské pracovní síly. Těším se na poznávání toho světa, je až mrazivě aktuální.(1.10.2017)

 • vyfuk
  ***

  Pro mě osobně totální ztráta času. Nezáživný příběh bez zábavy a nějakého potřebného háčku, který by mě nutil se dívat na nové díly. Rád jsem se tohoto konečně zbavil. Jediné, na co se dalo koukal byla Bledel a Strahovski. A to neříkám v rámci sexismu, ale v rámci toho, abych vážně ukázal jak to bylo na prd. Druhá sezóna má pro mě jasný zákaz. Mrhání časem by to bylo.(2.7.2017)

 • Streeper
  ****

  Nevím proč jsem se seriálem tak dlouho čekala, nakonec jsem se na něj podívala na doporučení kolegyně z práce, která ho vychvalovala. Až na dva díly se mi seriál moc líbil a nijak mě nenudil, v těch dvou dílech, které se věnují spíše vedlejším postavám (například Nick nebo Luke), ty mě moc nebavili, u těch jsem se nudila, zajímala mě spíše hlavní postava June nebo-li Offred, zajímal mě její psychický stav, její myšlenky, sny, představy a nápady, prostě opravdu všechno. Celkově se jedná o velmi originální nápad, který se klidně může stát i skutečností, nijak si naší budoucnost růžově nepamatuji, jsem navíc hodně zvědavá, co se bude dít v další sérii.(18.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace