Scarlett Johansson alias Black Widow se po dekádě v Marvel Cinematic Universe konečně dočkala svého prvního sólového dobrodružství, které však bude úplně jiné, než jaké doposud poznala. Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila její už téměř zapomenutou minulost, a proto se musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediný úkol je zničit Black Widow. (Falcon)

opatstviolov

Klasický MCU film, který ani neurazí, ani nenadchne. Hlavní postavy dobře obsazeny i zahrány, nicméně nevýrazný záporák a pomalý začátek to trochu kazí. 6/10 ()

bycer odpad!

fakt to tu někdo přirovnává k Johnu Wickovi? ... nechápu, nuda na entou. Ale líbilo se to mé dceři, 7,5 let ()

kopy123

HROMADA AKČNÁCH SCÉN, TASKMASTER JAKO HLAVNÍ ZABIJÁK(ČKA), NAPODOBUJÍCÍ  AVENGERY SE MI TAKÉ LÍBIL, ALE FILM POKULHÁVAL PŘEDEVŠÍM VE SCÉNÁŘI, PŘIŠLO MI, ŽE SE ZDE VÍCE BOJOVALO NEŽ MLUVILO. SAMOZŘEJMĚ ZA OBSAZENÍ NEJVÍCE SEXY HEREČEK SOUČASNOSTI PŘIDÁVÁM 1 HVĚZDU ()

abigael

Nemôžem sa ubrániť porovnávaniu s Charlie's Angels (čo bol odpad). Takto sa pre mňa robí girl power... bez toho, aby boli muži ukazovaní ako "tí zlí", ale proste s badass ženami. Na Black Widow som čakala dlho (prakticky od Ironmana 2), a výsledný film ma nesklamal. Zároveň úprimne dúfam, že Yelenu ešte uvidíme (keď už sme sa museli rozlúčiť s Natašou), jej postava ma celú dobu bavila a herečke, čo ju hrala, sa podarilo jej dať pečať reálnej ľudskej bytosti so svojou vlastnou jedinečnou osobnosťou. Zatrpklé bojovníčky bez zmyslu pre humor ma už totiž fakt nudia. ()

Marek.Skalka

Na čtyři hvězdičky je to moc, na tři málo. Opravdu tu chybí možnost dávat 1-10/10. Jak je tu již napsáno, tohle je solidních 7/10. Za mne bych to přirovnal ke Captain Marvel. Sice jsou to filmy na jednu stranu jiné, ovšem na druhou zcela stejné. Tenhle film dost sráží to, že nemá pokračování. Měl jsme z něj neodbytný pocit, že ještě má přijít alespoň další scéna, část děje. Tahle sólovka měla přijít o pár let dříve. Ne až co se celý svět Marvelu roplyzl ve vzduchu. V komiksech je to v pohodě, jenže ve filmech, zvlášť když vycházejí tolik let po sobě, to působí zmateně. To postihlo i film Black Window. ()

vimluk_CZ

Black Widow je opravdu film, který má zajímavý Build-up, ale v půlce mu dojde dech a následuje katastrofální finále. Tragičtí záporáci (z Taskmastera šlo určitě vymáčknout víc) a WTF momentů - takhle to přeci nemůže fungovat- , je tu opravdu spousta. Nejsmutnější je, že samotná Black Widow hlavní roli nezvládá splnit a film si tak pro sebe ukradl jak David Harbour, tak Florence Pugh. Škoda, že místo šance na odklonění od zaběhnutých kolejí Marvel opět hraje na tu svou předem zaručenou funkční notu, která už ale snad nemůže nikoho ničím překvapit. Potěšilo potitulkové cameo, které si museli užít především ti, kteří sledovali MCU seriály a tuší, k čemu se tu asi chystá. A přitom z Black Widow mohla být krásná špiónská akce a něco trošku nového a jiného. Tak snad se to povede u oznámeného Shang-Chi... 45% ()

Oup

Sledujem Marvel univerzum od prvého filmu a som veľmi, ale veľmi smutný jak slabú a nudnú dlhú rozlúčku pripravili Scarlett, asi som to dopozeral len preto, že sa mi páči. ()

Pavlis.xxx

Tento film jsem od začátku bral jako "zbytečný", ale určitě žádaný projekt. Vdova je určitě méně oblíbenou postavou, na druhou stranu Scarlet je kost (Pugh taky :D) a s ohledem na sentiment z ní jde ještě něco vycucat z minulosti tak proč ne. První polovina filmu se skvělá, pak se to stává moc Marvel. Pro náročného diváka to není to je jasné, ale kupodivu je to zábavné. Postavy jsou celkem sympatické, Red Guardian cajk, humor taky docela v pohodě a akce je prostě přepálenej Marvel, ale finálovej fight už je moc sajrajt. Nezničitelná vdova je jen třešnička na dortu. Co se týká záporáků je to bohužel zlé, opět. Sere mě, že stále dokola dělají z padouchů takové jelimany. Nejen, že Taskmastera ABSOLUTNĚ nevyužili, navíc ho ještě pěkně dojebali a to nemluvím o tom, kdo z něj vyleze, což už vám dojde minimálně v polovině filmu. Velká škoda, šlo to udělat o dost lepší a nechápu, proč jim to za to nestojí, ale jak jde předpokládat, je to dělané ženou pro masu lidí a ne pro sošku Oskara. Každopádně přes dost chyb je to zábavná průměrná jednohubka, která uteče jako voda. Masy budou spokojený a kritici budou brblat, protože je na co. 65% ()

IAMAD

Co to blbnete s tím nízkým hodnocením? Film je skvělý, zábavný, dobrá akce, uvěřitelný příběh a herecké obsazení super a dost sexy ;-) Za mne spokojenost. ()

maro0902

čím viac sa teším tým menej dostanem.ako fanúšik marveloviek ale musím dať len tri hviezdy.táto marvelica nemala vôbec uzrieť svetlo sveta.resp so scenárom sa niekto mohol pohrať ovela svedomitejšie. ()

LaaYosh

Tvl ... poprvé sem hodnotil film, na kterej sem se nedodíval do konce. Nejspíš to bude proto, že nelezu Marvelům do prdele, jako vetšina ovcí tady. Du ven blejt. ()

Vampiroza

Mmmmm, postava B.W. mě osobně nikdy moc nebrala a tak není ani překvapením že ani film mi nebyl kdoví čím. Nicméně jsem se podíval tak jako na vše z Marvel. Začátek je opravdu velice výborný, ovšem pak už jsem si zbytek filmu říkal že to asi nedokoukam. Ale dokoukal. Marvel přeháňka ke konci opět nechyběla a tak jsem jen přitočil panenky směr k sobě a vydechl. Jop, vydržel jsem. Jupí. Znovu ale už opravdu ne. Doteď se mi nelíbila jen jedna Marvelovka a to byla Captain Marvel 🙏🤦🏻‍♂️ to bylo neskutečně řídký. Tohle tak hrozně nebylo samozřejmě ale zapisují si to jako další Marvel který nemusím. Kolem a kolem vlastně tenhle film nikdo nepotřeboval. Kdyby přišel dřív....ok.... Ale teď už to bohužel bylo trochu pozdě. ()

Andrew88cz

Koukám, že Mr Verbal se tady ze sebe snaží dělat "vtipnýho" a klasicky tady slohuje absolutní hov.. jen aby využil jeho nasazení komentáře hned mezi prvníma. To je fakt komedie... Každopádně k filmu. Tenhle díl má představit Black Widow, nic víc, nic míň... Je to klasická Marvelovka, která rozhodně nezklame, ale ani nedá nic moc navíc. Za shlédnutí ale rozhodně stojí! (6/10) ()

sh3riff

Nejvíc zklamaný jsem z toho, že black widow je narozena někdy 1980 místo 1920 a jenom obyčejná postava, bez jakýchkoliv zvláštních schopností. ()

voldemor10

Skvěle rozjeté, krásně inovativně zobrazen origin Nataši (ty výstřižky, vypadající jak dobový, se mi prostě kurva líbily). Ústřední postavy to táhly, skeptickej humor Jeleny mi neskutečně seděl a David Harbour byl taky skvělej, ten si to prostě neskutečně užíval. Ale ta akce... Proč.... Proč to musí bejt tak přehnaně nařáchlý a stupidní? Výbuchy úplně všude, protože prostě to bude cool, ačkoliv jsou jak pěst na oko. Záporák absolutně nevyužitej a korunku tomu všemu dalo závěrečný epik létání. Po první třetině jsem myslel, že budu daleko pozitivnější ale 6/10 je skoro až moc. ()

ToRtiK

Za mňa veľmi príjemné prekvapenie. Dejovo ok - build up s expozíciou pre celý film na začiatku pekne spravené + aj vďaka hudbe dobre podaná emócia, ktorá sa tam chcela dosiahnúť. Dynamika medzi dvoma segrami je od začiatku akú asi každý čakal ALE dobre zahratá. Okrem spoilovania - za mňa zase pekne podané aj "ťažké" témy a situácie a ich klasické "marvelovksé" odľahčenie  Ja som bol s výsledkom spokojný a odporúčam :) ()

s173nc3r

Film obsahuje Marvelovský standard lišící se od ostatních stájových snímků tím, že v něm hrají jen tři muži - "friend without benefits", šašek a "me-too evil Bond villain". Scénář je jednoduchý - 1. část je okopčený Bourne a 2. část víceméně bezduchá digitální akce s dojímačkama. Rachel Weisz je stále krásná, David Harbour je super sympaťák a zbytek obsazení nebyl trapný. ()

Ředitelé Disneyho jsou malicherní egoisté

Ředitelé Disneyho jsou malicherní egoisté

12.09.2023

Ředitelé největších hollywoodských studií jako Disney mívají spíš status seriózních, velice inteligentních a logikou byznysu vedených lidí. Nový report televize CNBC ale tento pohled v případě Boba… (více)

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

13.08.2023

Marvel oznámil Multiverse ságu

Marvel oznámil Multiverse ságu

24.07.2022

7. listopadu 2025, tohle datum si zapište do kalendáře, než se ještě třikrát změní, protože v tento den vstoupí do kin závěrečný snímek nejen šesté fáze MCU, ale taky čerstvě oznámené (a už nějakou… (více)

Čína pokračuje v bojkotu marvelovek

Čína pokračuje v bojkotu marvelovek

01.05.2022

Naděje na čínskou premiéru Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství jsou zřejmě mrtvé, tamější autority totiž po kontrole filmu došly k názoru, že snímek neodpovídá té správné socialistické vizi… (více)