Taxík (TV seriál)

Hack

Taxi

Krimi / Drama

USA, 2002, 40x44 min

Andre Braugher, David Morse, George Dzundza, Donna Murphy, Matt Czuchry, Paul Adelstein, David Patrick Kelly, Jess Weixler, Jacqueline Anderson, Ryan Sands, Christina Chang, Tawny Cypress, Christopher Long, Lee Tergesen, Michael Gaston, Brad Beyer, Titus Welliver, Charles Borland, Robert Clohessy, Steve Cell, David Harbour, Elizabeth Reaser, Angel Oquendo, Alexandra Lydon, Oksana Lada, Kevin O'Rourke, Jason Ritter, Charles Parnell, James Badge Dale, Matthew Morrison, Jeremy Shamos, Michelle Monaghan, Amy Ryan, James Rebhorn, Kali Rocha, Austin Lysy, Michael Mosley, Michael Ahl, John Doman, Brian Anthony Wilson, Julito McCullum, Michael Raymond-James, Peter Hermann, Jennifer Westfeldt, Jason Antoon, Ken Arnold, Malcolm Goodwin, Billy Lush, Alexander Emmert, Richard Barlow, Shawn Elliott, Jenn Korbee, Patrick Holder, Matt Servitto, Clayton Prince, Diane Neal, Hettienne Park, Sophina Brown, Richard Domeier, Rick Foster, Catherine Kellner, Clara Bryant, Blaze Kelly Coyle, Damon Gupton, John Benjamin Hickey, Pieter Gaspersz, Dominic Fumusa, Ritchie Coster, Donnie Keshawarz, Kate Kearney-Patch, Joseph Siravo, Shane McRae, Moira Kelly, Mark Indelicato, Francie Swift, David Von Roehm, Mark Kochanowicz, James Martinez, John Dossett, Jeb Kreager, Jarvis W. George, Ryan Ward, Ellen Tobie, Susan Kelechi Watson, Myk Watford, David Vadim, Conor O'Farrell, Michael Gladis, Chuck Cooper, Derrick Simmons, Christopher Mann, Heather Mazur, Yusuf Gatewood, Jeremy Roenick, Craig muMs Grant, Bruce Norris, Greg Wood, Stephen Barker Turner, David L. King, Robert Kelly, Peter Patrikios, Brandon E. Brooks, Darnell Williams

Scénografie:

Tim Galvin

Kostýmy:

Luellyn Harper

Bývalý policajt nyní taxikář, který pomáhá lépe než policie. Já už mám ten pocit, že policie všech zemí je neskutečně zbytečná. Najměte taxikáře, Monky a další hrdiny.(21.9.2008)

Viděla jsem jen pár dílů a za ten nejpovedenější považuji ten s gay tématikou ..(14.10.2008)

David Morse má neskutečné charisma, navíc jej podporuje solidní Koeppův scénář a výsledek není vůbec tak odrazující jako český název a doba vysílání.(24.10.2006)

No, špatný to není, to ne! Ale upřímně - kombinace David Morse (hlavní role) a David Keopp (scénář), to by člověk čekal i mnohem mnohem víc.(25.11.2006)

• prome

Lehce podprumerny kriminalni serial u ktereho jsem se nudil az to byla hruza.Dve hvezdicky davam asi jen Davidu za vykon v tech dilech co jsem videl....(5.1.2007)