Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Už je to rok, co Avengers zachránili svět a všichni lidé se vrátili, ale bolest z minulosti jen tak nezmizí. S tou se nyní potlouká Clint Barton (Jeremy Renner). Po ztrátě Nataši se snaží na vše zapomenout, ale ona minulost ho dostihne, když se bude muset postavit svým bývalým nepřátelům jako Ronin. To musí vyřešit včas, protože slíbil rodině, že se vrátí na Vánoce domů. Do toho všeho se ale zaplete mladá dívka Kate Bishop (Hailee Steinfeld), která chce pomáhat lidem a chránit město také, protože je jeho velká obdivovatelka. Clint a Kate proto spojí síly, protože nepřítel je větší, než se zdá. (Buriking)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (173)

T2 

všechny recenze uživatele

Ďalší kopanec od Marvelu, načo takéto bezduché zlátaniny vôbec tvoria, prvá dva diely úplne tuctové povrchné báchorky. Dúfal som že to bude aspoň zábavné ale kde nič tu nič a herci mi prídu dosť bez iskry. Tretí diel ponúkne aspoň trochu akcie... No rok 2021 teda Marvel u seriálov riadne zakopol.  Hailee Steinfeld je ešte väčšie herecké drevo než som si myslel, radšej nech ostane u hudby. /40%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Vánoční dáreček studia Disney všem fanouškům Marvelu a obzvláště Jeremy Rennera, coby lukostřelce Hawkeye z celé té epické skvadry Avengerů. Decentně vtipná, odpočinková záležitost vypráví na šesti dílech nějaký ten děj, který je tu spíš na vedlejší koleji. Důležitá je hlavně ta rodinná atmosféra, uzavření některých bolístek a série několika dialogů, které každý fanoušek Marvelu potřeboval slyšet. To, že se vše odehrává v předvánočním shonu a o Vánocích je jen atmosferický bonus, který vzhledem k aktuální době vychází divákovi více než vstříc. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

„MĚLA JSI PRAVDU, KDYŽ JSI ŘÍKALA, ŽE JSI NEJLEPŠÍ LUČIŠTNICE NA SVĚTĚ…“   Hawkeye má kmošku. A následovatelku. No a pospolu bojujou proti teplákový mafii. Zní to dětinsky? Ale vono to takový je. Taková jednoduchá zábava s atmosférou Vánoc a rekviem za Natašu, která nenutí k přemejšlení, odsejpá a baví akcí a zajímavými protivníky.     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Přežil(a) jsem setkání s Kingpinem. 2.) Chcu se rozloučit s Clintem Bartonem.  ///  Thx za titule „titulkomat“.                PŘÍBĚH  ****  HUMOR  **  AKCE  ***  NAPĚTÍ  * ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

I ty, škaredý tlustý šikanovaný kluku či vypatlaná hysterická uhrovitá kravko, můžeš být klidně Supergejem! Stačí si nechat vybělit anál a předplatit Dyznyho kanál! Hawkeye s drsně ošmirglovaným xichtem Jeremiáše Renery, asi nejméně homo a pohlavně nejvyváženější postava z celého lobotomizovaného vesmíru Buzimstitelů, mohl být, stejně jako mohla být i Černá vdova, kulantním temným akčním napínačem s mrazivě hnusnými padouchy. To by jej ovšem nesměli produkovat sluníčkoví neomarxističtí degenerátoři vkusu náctiletých kokotů i slaboduchých dospělých - Mrvel s Pyzdejem. Tudíž je z toho Eagleass, ultradebilní, trapná, nudná a řádně retardmentorská rádoby kokotmédie o naprosto nesnesitelné přechytřelé slizké náctileté lukopiči a smluvně evidentně velmi otráveném Jeremiášovi, co v patologickém prostředí žluklé ňujorské smetánky potírají za pomocí duhových šípových rachejtlišek a neustálého omílání kýčovitě patetických rodinných hovnot bojovou grotesku ruských teplákových mantáků a Deonofriovic Vincka, jenž se tam objevil snad jen proto, aby ostentativně nasral na odkaz tenkrát ještě velmi solidního Troufďábla. A jednoznačně nejmacatější bradavicí na krabaté prdeli této povrchní a přiblblé pičočalamády je násilně naroubovaná megažinantní a totálně ochrnutá Deflorance Puke jako Černá vdova ryloudyt, která by (nejen) za svou parodii ruského přízvuku rozhodně zasloužila přinejmenším bolestivou anální penetraci naježeným Putinem. ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Filmy z marvelovské stáje se s přimhouřením obou očí a překousnutým jazykem celkem dají, ale rozšiřování jejího univerza v seriálech je jeden provar vedle druhýho, bez výjimek. A ještě nikdy jsem neviděl tak znuděnýho Jeremyho Rennera, fakticky. Ten si musel zhluboka oddechnout, když skončilo natáčení. ()

Galerie (77)

Zajímavosti (79)

  • V seriálu dostala velký prostor Kate Bishop. Kromě luku a speciálních šípů používá meč a dvě bitevní tyče, totožné s těmi, co používá Bobbi Morse alias Mockingbird. Prvně byla k vidění v „týmovce“ „Young Avengers #1“ od Allan Heinberg a Jim Cheung z dubna roku 2005. Později se také stala součástí týmu West Coast Avengers. (3T)
  • Postavu Kazimierza vytvořili Matt Fraction a David Aja a poprvé se objevila v sešitu „Hawkeye (Vol. 4) #8“ v roce 2013. (Kubaaa97)

Související novinky

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou…

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno…

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Letošní žebříček nejstahovanějších seriálů roku ovládlo studio Marvel spolu se studiem Disney. Pirátství samozřejmě není nic chvályhodného a prvenství v tomhle směru vlastně není až zase taková výhra…

Charlie Cox zůstává Daredevilem

Charlie Cox zůstává Daredevilem

06.12.2021

Tak a je to víceméně oficiální. Po vynucené několikaleté pauze, kdy marvelovské seriály na Netflixu měly smluvně stanovenou výpovědní lhůtu a než vypršela, nemohl Marvel na postavy jako Daredevil…

Reklama

Reklama