Epizody(6)

Trailer

Fr

„MĚLA JSI PRAVDU, KDYŽ JSI ŘÍKALA, ŽE JSI NEJLEPŠÍ LUČIŠTNICE NA SVĚTĚ…“   Hawkeye má kmošku. A následovatelku. No a pospolu bojujou proti teplákový mafii. Zní to dětinsky? Ale vono to takový je. Taková jednoduchá zábava s atmosférou Vánoc a rekviem za Natašu, která nenutí k přemejšlení, odsejpá a baví akcí a zajímavými protivníky.     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Přežil(a) jsem setkání s Kingpinem. 2.) Chcu se rozloučit s Clintem Bartonem.  ///  Thx za titule „titulkomat“.                PŘÍBĚH  ****  HUMOR  **  AKCE  ***  NAPĚTÍ  * ()

T2

Ďalší kopanec od Marvelu, načo takéto bezduché zlátaniny vôbec tvoria, prvá dva diely úplne tuctové povrchné báchorky. Dúfal som že to bude aspoň zábavné ale kde nič tu nič a herci mi prídu dosť bez iskry. Tretí diel ponúkne aspoň trochu akcie... No rok 2021 teda Marvel u seriálov riadne zakopol.  Hailee Steinfeld je ešte väčšie herecké drevo než som si myslel, radšej nech ostane u hudby. /40%/ ()

verbal odpad!

I ty, škaredý tlustý šikanovaný kluku či vypatlaná hysterická uhrovitá kravko, můžeš být klidně Supergejem! Stačí si nechat vybělit anál a předplatit Dyznyho kanál! Hawkeye s drsně ošmirglovaným xichtem Jeremiáše Renery, asi nejméně homo a pohlavně nejvyváženější postava z celého lobotomizovaného vesmíru Buzimstitelů, mohl být, stejně jako mohla být i Černá vdova, kulantním temným akčním napínačem s mrazivě hnusnými padouchy. To by jej ovšem nesměli produkovat sluníčkoví neomarxističtí degenerátoři vkusu náctiletých kokotů i slaboduchých dospělých - Mrvel s Pyzdejem. Tudíž je z toho Eagleass, ultradebilní, trapná, nudná a řádně retardmentorská rádoby kokotmédie o naprosto nesnesitelné přechytřelé slizké náctileté lukopiči a smluvně evidentně velmi otráveném Jeremiášovi, co v patologickém prostředí žluklé ňujorské smetánky potírají za pomocí duhových šípových rachejtlišek a neustálého omílání kýčovitě patetických rodinných hovnot bojovou grotesku ruských teplákových mantáků a Deonofriovic Vincka, jenž se tam objevil snad jen proto, aby ostentativně nasral na odkaz tenkrát ještě velmi solidního Troufďábla. A jednoznačně nejmacatější bradavicí na krabaté prdeli této povrchní a přiblblé pičočalamády je násilně naroubovaná megažinantní a totálně ochrnutá Deflorance Puke jako Černá vdova ryloudyt, která by (nejen) za svou parodii ruského přízvuku rozhodně zasloužila přinejmenším bolestivou anální penetraci naježeným Putinem. ()

3DD!3

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Veselé Vánoce! Odlehčená pohodová jednohubka, zdárně navazující a doplňující dění u Marvela. Renner je výborný a štafetu s chutí předává nadšené Hailey Steinfeld. Bishopová má na to být v Avengers, tak uvidíme z koho to nakonec do filmů Feige poskládá. Účasti Yeleny a Wilsona potěší a mají sloužit jako vrcholy seriálu. Ten si ale krade luxusní honička New Yorkem s vytuněnými šípy. Už kvůli ní to za vidění stojí. My tady zařvem. ()

Malarkey

Vánoční dáreček studia Disney všem fanouškům Marvelu a obzvláště Jeremy Rennera, coby lukostřelce Hawkeye z celé té epické skvadry Avengerů. Decentně vtipná, odpočinková záležitost vypráví na šesti dílech nějaký ten děj, který je tu spíš na vedlejší koleji. Důležitá je hlavně ta rodinná atmosféra, uzavření některých bolístek a série několika dialogů, které každý fanoušek Marvelu potřeboval slyšet. To, že se vše odehrává v předvánočním shonu a o Vánocích je jen atmosferický bonus, který vzhledem k aktuální době vychází divákovi více než vstříc. ()

• Během invaze Chitauri, kterou pozorujeme očima malé Kate (Clara Stack), si můžeme všimnout budovy Stark Enterprises s poničeným názvem. Na budově chybí písmeno „R“, ve filmu Avengers (2012) ale odpadl pouze kousek písmene „R“ a celé písmeno „K“. (Kubaaa97)
  • Herec Ant-Mana (Nico DeJesus) z muzikálu „Rogers: The Musical“ má na sobě logo firmy Pym Technologies. (Kubaaa97)
  • Jacques Duquesne (Tony Dalton) je v komiksech bývalým karnevalovým umělcem a zločincem, který v mládí trénoval Clinta Bartona. Po své nápravě se připojil k Avengers pod jménem Swordsman a později se oženil s Mantis. (Kubaaa97)