Reklama

Reklama

Epizody(6)

Steven Grant, bojácný prodavač v obchodě s muzejními suvenýry, trpí výpadky paměti, náměsíčností a vzpomínkami na jiný, cizí život. Steven postupem času zjistí, že trpí mnohočetnou poruchou osobnosti a že sdílí tělo s ostříleným žoldákem Marcem Spectorem. A jak Stevena / Marka pronásleduje stále více nepřátel, musí se vypořádat nejen se svou rozpolcenou osobností, ale i vyřešit smrtonosnou záhadu staroegyptských božstev. (Disney+)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (210)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Další z řady Marvel seriálů. V tomto případě opět jiný, ale přesto určitě ne špatný. První dva díly tohoto seriálu sice nabízejí něco, co nemůžou splnit. Postupem času se tu z toho stane spíš pohádka pro děti, než akční nářez pro dospělé. Oscar Isaac ale postavě Moon Knighta pořád dává něco ze sebe, že Vás to vlastně nepřestane bavit. A to i přesto, že si uvědomíte, že nepřítel si tu je Oscar Isaac spíš sám sobě nežli kdokoliv kolem něj. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„NĚKDY JE TŘEBA CHLADIVÉ SVĚTLO SMRTI, ABYCHOM PROHLÍDLI REALITU…“   Seriál plný egyptský mytologie (která se postupně okouká) a psychický fantasmagorie (která je dramatická a patří spíš do psychodramatu než do Marvelovky). Moc mě to nechytlo. Respektive – pohádka ano, ale to ostatní…     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Komiksy, který dělaj Doug Moench a Don Perlin nečtu. 2.) Amemait, Khonshu, Tveret. A hned pak jsem JÁ!  ///  Thx za titule „Vojtěch Kostiha“.                  PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

Reklama

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Hroch, krokodýl a pták vejdou do baru a začnou rváčku... Moon Knight je trochu něco jiného než kdokoliv mohl očekávat. Což je na jednu stranu fajn a na tu druhou hodně špatně. Násilný a krvavý potenciál je pořešený kulišácky. Mrtvoly a krvavé zabíjení tu je, ale bohužel v probliku, o který divák vždy přijde a hrdina se tak často probouzí s hromadou mrtvol okolo a zakrvácenýma rukama. Výborná je ovšem linie s přeskakujícími osobnostmi vrcholící v psychiatrické léčebně. Díly jsou bohužel nevyvážené. Ty co dělal Diab postrádají šmrnc a jen rutinně za sebe skládají scény. Moorhead s Bensonem si naopak hrají, překvapují a dodávají toliko potřebnou atmosféru zmatku a nejistoty. Isaac je typově skvěle vybraný a jediným problém vidím s vyměknutím Spectora ve finálních dílech. Kouká se na to dobře a ano na Disneyovku je to krapet drsnější, ale Moon Knight měl potenciál Deadpoola a ten zůstal bohužel zcela nenaplněn. Kouká se na to ale docela dobře, to zase jo. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Ke komiksové předloze Moon knighta nemám ani jako marvelák žádný strach a tak nějak jsem jen čekal, co se z toho vyklube. Nakonec oceňuji úplné odtržení od MCU, přičemž mě ty laciné narážky už leckdy otravují. Seriál mě nakonec nepřekvapil tím, že se jedná o naprostou rutinní záležitost, která mě navíc v prvním díle iritovala svým plytkým cgi a ačkoliv mě to alespoň v dalších dílech celkem bavilo, rozhodně se nejedná o nic, co bych musel kdykoliv vidět znovu. A druhou řadu nechci. Oscara Isaaca moc nemusím, ale vyloženě mě tu neštval, to samé hlavní padouch Ethan Hawke, který je rozhodně dobrý herec, ale jeho postava taktéž není napsána extra zajímavě. Slabá sedmička a jsem ještě hodně mírnej. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Jedna z najhorších častí Marvel sveta, ktorá je už naozaj prehnane sci-fi šialená. Je smutné, že ak je Moon Knight navždy predurčený na oddelenú existenciu od MCU nedočkáme sa nikdy interakcií s inými postavami alebo konceptami. Moon Knight bude tak trošku strádať ten väčší význam v MCU a séria určite nemôže fungovať aj sama o sebe. Show obsahuje veľa trápnych kúziel týkajúcich sa egyptskej mytológie, tradícií, božstiev a posmrtného života. Tieto elementy jej dodávajú nádych novosti, avšak aj trápnosti. Moon Knight prináša sem tam niekoľko mimoriadnych špeciálnych efektov, od otáčania nočnej oblohy ako zemegule, cez plachtenie obrovských lodí cez piesočné duny osudu, až po monštruózne šarvátky medzi týčiacimi sa bohmi v štýle Kaiju. Toť vše. (19.7.2022) ()

Galerie (152)

Zajímavosti (142)

  • Během investorského dne 10. prosince 2020 Kevin Feige oznámil, že se seriál bude věnovat problematice disociativní poruchy identity Moon Knighta. (Kubaaa97)
  • V úvodním logu Marvelu proběhly menší změny. Přidán byl výjev, ve kterém vidíme všechny postavy z Eternals (2021), a zároveň Spider-Mana v popředí nahradil Rocket Raccon. Spider-Man totiž může figurovat pouze ve filmech, které jsou v koprodukci se Sony. (NiWi)
  • Postava Antona Mogarta byla vymyšlena Dougem Moenchem a Billem Sienkiewiczem a poprvé se objevila v sešitu „Moon Knight #3“ v roce 1981. (Kubaaa97)

Související novinky

Marvel oznámil Multiverse ságu

Marvel oznámil Multiverse ságu

24.07.2022

7. listopadu 2025, tohle datum si zapište do kalendáře, než se ještě třikrát změní, protože v tento den vstoupí do kin závěrečný snímek nejen šesté fáze MCU, ale taky čerstvě oznámené (a už nějakou…

Nová sága MCU bude odhalena již brzy

Nová sága MCU bude odhalena již brzy

21.06.2022

Kevin Feige potažmo další lidé z Marvelu rozhodně nelhali, když neustále tvrdili, že snímek Avengers: Endgame znamená konec celé jedné kapitoly vyprávění o superhrdinech. První tři fáze zde zkrátka…

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou…

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno…

Reklama

Reklama