Reklama

Reklama

Epizody(6)

Steven Grant, bojácný prodavač v obchodě s muzejními suvenýry, trpí výpadky paměti, náměsíčností a vzpomínkami na jiný, cizí život. Steven postupem času zjistí, že trpí mnohočetnou poruchou osobnosti a že sdílí tělo s ostříleným žoldákem Marcem Spectorem. A jak Stevena / Marka pronásleduje stále více nepřátel, musí se vypořádat nejen se svou rozpolcenou osobností, ale i vyřešit smrtonosnou záhadu staroegyptských božstev. (Disney+)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (152)

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Hroch, krokodýl a pták vejdou do baru a začnou rváčku... Moon Knight je trochu něco jiného než kdokoliv mohl očekávat. Což je na jednu stranu fajn a na tu druhou hodně špatně. Násilný a krvavý potenciál je pořešený kulišácky. Mrtvoly a krvavé zabíjení tu je, ale bohužel v probliku, o který divák vždy přijde a hrdina se tak často probouzí s hromadou mrtvol okolo a zakrvácenýma rukama. Výborná je ovšem linie s přeskakujícími osobnostmi vrcholící v psychiatrické léčebně. Díly jsou bohužel nevyvážené. Ty co dělal Diab postrádají šmrnc a jen rutinně za sebe skládají scény. Moorhead s Bensonem si naopak hrají, překvapují a dodávají toliko potřebnou atmosféru zmatku a nejistoty. Isaac je typově skvěle vybraný a jediným problém vidím s vyměknutím Spectora ve finálních dílech. Kouká se na to dobře a ano na Disneyovku je to krapet drsnější, ale Moon Knight měl potenciál Deadpoola a ten zůstal bohužel zcela nenaplněn. Kouká se na to ale docela dobře, to zase jo. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„NĚKDY JE TŘEBA CHLADIVÉ SVĚTLO SMRTI, ABYCHOM PROHLÍDLI REALITU…“   Seriál plný egyptský mytologie (která se postupně okouká) a psychický fantasmagorie (která je dramatická a patří spíš do psychodramatu než do Marvelovky). Moc mě to nechytlo. Respektive – pohádka ano, ale to ostatní…     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Komiksy, který dělaj Doug Moench a Don Perlin nečtu. 2.) Amemait, Khonshu, Tveret. A hned pak jsem JÁ!  ///  Thx za titule „Vojtěch Kostiha“.                  PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

Reklama

liskam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže tu máme (po pádu probliku).... Lokiho, WV, Hawkeie, Falkona a Soldiera a teď M. Knighta. A to vyjmenovávám jen hrané seroše. A to nepočítám filmy. Každý z nich je úplně jiný. Každý z nich má divákovi co nabídnout. Moon Knight z nich není  ten nejlepší, i když jsem si to po dvou prvních dílech myslel! Ale kvalitou spadá určitě do první poloviny. Opravdu jsem zvědavý jak moc se Egyptští bohové zapojí don nějakých budoucích bitev. Za mě 76% a 4* ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Ke komiksové předloze Moon knighta nemám ani jako marvelák žádný strach a tak nějak jsem jen čekal, co se z toho vyklube. Nakonec oceňuji úplné odtržení od MCU, přičemž mě ty laciné narážky už leckdy otravují. Seriál mě nakonec nepřekvapil tím, že se jedná o naprostou rutinní záležitost, která mě navíc v prvním díle iritovala svým plytkým cgi a ačkoliv mě to alespoň v dalších dílech celkem bavilo, rozhodně se nejedná o nic, co bych musel kdykoliv vidět znovu. A druhou řadu nechci. Oscara Isaaca moc nemusím, ale vyloženě mě tu neštval, to samé hlavní padouch Ethan Hawke, který je rozhodně dobrý herec, ale jeho postava taktéž není napsána extra zajímavě. Slabá sedmička a jsem ještě hodně mírnej. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Páčil sa mi kostým egyptského superhrdinu, hudba, vizuálna stránka (efekty, kostýmy, masky, výprava) a to, že mal Moon Knight iba šesť dielov, pretože viac by som asi nezavládol. Tieto Marvel seriály, mi prídu zbytočne dlhé a hlavne nezaujímavé (až na Lokiho). Oscar Isaac v hlavnej úlohe v pohode, ale ostatný ma moc nebavili, obzvlášť Ethan Hawk. Ale to už je taký štandard, že záporne postavy v stají Marvel stoja za prd. Príbeh ma tiež neoslovil a hlavná postava ma bavila tak na pol plynu, pretože nemám rád takto "šibnuté" postavy, pretože namiesto fandenia, ich mám chuť radšej zabiť a to si potom ťažko užijete tuto púštnu pyramídovú jazdu. Na môj vkus tam bolo príliš veľa hovadín a niekde som v polke som už prestal počítať, čo mi tam nesedí. Jednom vetou povedané: pekne vyzerajúce sklamanie. Najlepší diel The Tomb, inak bieda. P.S.: za posledným dielom je scéna za titulkami. 50% - 2* ()

Galerie (152)

Zajímavosti (138)

  • V komiksech je Steven Grant až druhá osobnost a tou ústřední je bývalý žoldák a boháč Marc Spector (Oscar Isaac). Tvůrci však tuto skutečnost změnili, zřejmě aby se vyhnuli porovnání s Batmanem, jehož je Moon Knight marvelovským ekvivalentem. (NiWi)
  • Adaptace Moon Knighta se měla natáčet již na konci prvního desetiletí, když se v roce 2008 Joe Carnahan upsal k režírování filmu. Carnahan uvedl, že snímek bude zahrnovat Moon Knighta a bude se zaměřovat na origin Taskmastera. (Kubaaa97)
  • Scény z alpského prostředí se natáčely ve Slovinsku. (Kubaaa97)

Související novinky

Nová sága MCU bude odhalena již brzy

Nová sága MCU bude odhalena již brzy

21.06.2022

Kevin Feige potažmo další lidé z Marvelu rozhodně nelhali, když neustále tvrdili, že snímek Avengers: Endgame znamená konec celé jedné kapitoly vyprávění o superhrdinech. První tři fáze zde zkrátka…

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou…

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno…

Zemřel herec Gaspard Ulliel

Zemřel herec Gaspard Ulliel

19.01.2022

Přichází smutné zprávy z Francie. Ve věku 37 let zemřel po tragické nehodě na lyžích francouzský herec a držitel dvou cen César, Gaspard Ulliel. O jeho skonu informovala agentura AFP. Talentovaný…

Reklama

Reklama