poster

Černé Vánoce

 • USA

  Black Christmas

 • Slovensko

  Čierne Vianoce

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2006, 84 min (Director's cut: 94 min)

Externí recenze k filmu (4)

 • CinemaView.sk (Dalibor Šerfel) **

  "Tých, ktorí videli všetky časti Halloweenu či Piatku trinásteho, tento film určite ničím neprekvapí a pravdepodobne budú aj trošku znudení, keďže ľakačiek a desivých scén je tu pomenej. A výšku hodnotenia dosť zráža aj samotný záver, keď je očividné, že tvorcovia zistili, že im všetky obete došli…" (více)

 • Filmpub.cz (Roman Kroufek) **

  "Černé Vánoce nepřekvapí vůbec ničím a mně nezbývá než doufat, že se k nám někdy dostane i originál Boba Clarka, který by si to zasloužil jistě mnohem více. V případě remaku doporučuji návštěvu kina pouze očním lékařům, a to jen těm, kteří berou svou práci zároveň jako koníčka. Herecké výkony se…"

 • Kinema.sk (Michal Korec) **

  "Nemá význam zahmlievať fakt, že Čierne Vianoce sú typický slasher s absolútne chýbajúcou hlbšou dejovou líniou. Všetko je servírované priamočiaro, bez okolkov, s cieľom potešiť prvú signálnu krvilačnejších divákov. Nie je to na škodu, no spracovanie neraz pokrivkáva a znemožňuje si vychutnať tento…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) **

  "Alespoň že to násilí tu je docela zábavné. Mrtvol je hodně, vrah to ale s nápaditostí příliš nepřehání. Morgan občas sáhne k podpásovce a předvede divákům nějakou tu zbytečnou, ale řádně nechutnou a působivou scénu s pojídáním očí, na herečky se pěkně dívá a většina z nich má velmi slušně…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace