Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

Vonter

Cpt. USA: A stejně jsem nejlepčejší hrdina já! Můj štít se hodí jako pánev Wok a můžu s ním i vykrejvat střely! Je totiž multifunkční! Zavolejte hned a dostanete zdarma bezva modrou masku na obličej jako ochranu před hmyzem. HULK: Rooaaaarrr! IRONMAN: Ale no tak. Nejvíc awesome je moje maličkost. A víte proč? Znáte všichni šneky. Jak vypadaj. Jo? Fajn. Jsou hustý, protože si svůj bejvák nosí všude s sebou. Teď se podívejte na mě. Co vidíte? Já mám svůj bejvák na sobě! To netrumfneš! HAWKEYE: To je prd. Já mám v rukách pár litrů syntholu a hlavně mám skoro každej den párty. Lidi mě milujou a pořád chtěj ke mě na návštěvu. Dělám totiž na svejch šípech skvělý ražniči a vám nedám ani kousnout. Mlééé. HULK: Rooaaaarrr! THOR: Držte pec! Moje kladívko je jasně prga! Nejen že s ním umím zatlouct hřebíček, ale ještě dokáže pouštět blesky! A to vy neumíte heč-heč! BLACK WIDOW: Hoďte se do klidu hoši. Já jsem zas nehezky mazaná a něco jsem vymyslela. Když se totiž všichni dáme dohromady, mohli by jsme natočit nějaký hezký, průměrný film. Aby o nás zas bylo slyšet, kapíšto?. Co vy na to? Docela mi to pálí ne? HULK: Rooaaarrrrrr! ()

syslicek1

Nikdy jsem nebyla zastánce comicsových příběhů, které mi vždy přišly tak trošku na "jedno brdo", jak se krásně česky říká. Každopádně Avengers mě opravdu chytli, některé dialogy Robert Downey Jr. versus kdokoliv jsou prostě dokonalé (stejně jako v Iron Manovi), prostě opravdu pohodá oddychovka. ()

MargitkaPohl

Tomuhle dám ráda 5 hvězdiček a vůbec se za to na sebe nebudu zlobit, bavilo mě to ...a možná i kvůli Iron manovi ta postava je geniální ! ()

Stydlivka

I když jsem před tím jednotlivé filmy neviděla, bavila jsem se u toho celou dobu. Film mě navnadil na tolik, že jsem pak zpětně filmy dokoukávala. ()

mazik

Zachránit svět znamená zachránit New York, komu to ale vadí ? To nejlepší od Marvelu + příjemná výměna Ruffala za Nortona. ()

Milabusek

Super marvelovský film s názvem avengers, no co dodat skvělé filmové triky, scénář. režie, obsazení herců, a i v podstatě dobré zpracování z komiksu a opět nechybí stan lee. koneční vyredikt 85 % ()

Jinpachi

Konečně jsme se dočkali nejlepšího super-hrdinského zpracování a nářezu současně. Herecká pastva pro oči, velkolepá opera, koncert, který svým burácením připomíná bouři nad oceánem. Tak to má vypadat, tak to má být. Scénář je vybroušený k dokonalosti, všichni dostávají svůj zasloužený prostor, vše klape lépe než ten nejzachovalejší motor, akce je stylová a odpovídající, hlášky jsou nadupané, nápadité, dokonalé, humor sedí a je inteligentní. Nejlepší akční, nadupaná super-hrdinská jízda, která se od začátku rozjede a ze které není šance vyskočit, nejlepší super-hrdinský film, který je strhující a velkolepý, že jsem doposud žádný jiný lepší neviděl. Týmovka, která má zasloužené místo na vrcholku slávy. ()

Kritik

Někdy je méně, více a někdy je to přesně naopak. Hvězdami natřískaná comicsová parádička, kde není nouze o akci, hlášky a ani triky. 80% ()

uprchlik

Když jsem šla na tento film do kina neměla jsem ani tucha o tom kdo je kdo nebo proč Loki nesnáší Thora a přesto jsem ho pochopila.Film je velmi dobře zvládnutý,triky super,děj je rychlý a závěrečná bitva stojí za to.Ale všimla jsem si jedné závažné věci a to podobnpstí s filmem Liga vyjímečných.Jen tak pro srovnání... AVENGERS vs. LIGA VYJÍMEČNÝCH létající lod a ponorka ,jediná žena v týmu , speciální agent,ostrostřelec , skupina zvláštních nesourodých jedinců Hulk a Hide. A tak bych mohla pokračovat ale Avengers je podle mě stejně jeden z nejlepších filmů které jsem viděla 100% ()

Danny71

Je to radost sledovat, i přes lehkou trapnost postavy Kapitána Ameriky, to ve svém žánru koketuje s dokonalostí. Technicky samozřejmě zvládnuté zřejmě na vrcholu současných možností, příběh je vedený tradičně a všemi očekávané vyústění je zcela na místě, základní pravidla je dobré neměnit, akce na rozdávání, kde má vyprávění tendenci sklouznout do patosu (obvyklé americké slabiny), všemu urazí hrot přesně umístěnou humornou hláškou Robert Downey Jr, který je vůbec největším a nejdůležitějším skvostem filmu. ()

saint3n

tohle je naprosto v pořádku z jakýhokoliv úhlu pohledu. brilantní filmařina, fandovskej přístup.. to se v kvalitě muselo nějak odrazit, bravo! akční sekvence fungujou tak jak byly zamýšleny, ale co je hlavní.. zkrátka ta chemie mezi jednotlivými postavami funguje na výbornou, nejlepší scény jsou když je jich co nejvíc pohromadě (Thor/IM/Cap fight nebo porady na Helicarrieru). a teď konkrétně: Tom se tu zatím sice teprve rozehřívá na druhýho Thora, ale Robertovi stačí pár keců a je váš a Mark Ruffalo? konečně Bruce Banner, jak má být, digi zelenou verzi nechme stranou.. Cap standardně na úrovni, žral jsem ho Chrisovi E. už u první sólovky, Chris H. si vystačí s hláškou o pilčích a Sam si jede svuj standard. co se Black Widow týče, nic mi neříká ani v kreslený podobě, ale Scarlett jí "ftiskla xicht", při akčních sekvencích je radost ji sledovat (a to nejen zde, ale i v IM/Cap sériích), nikdy bych to do tý holčiny neřekl. Cobie Smulders je fajn. kdo to bohužel odskákal je Jeremy, většinu filmu hraje tupou loutku, nedivím se, že si na to stěžoval, je asi těžký nevědět jestli jste vlasně klaďas nebo záporák.. ne že bych byl hin z nějakýho lučištníka a už vůbec ne z Jeremyho, ale nějak ten jeho nevyhraněnej postoj z jeho výkonu cejtim. ale to je moje jediná výtka, jinak bezva biják, ubrat barviček a upa super. ()

masakhonius

Dvě hvězdy za Hulka a Černou vdovu. Zbytečně mnoho nepřehledných, dlouhotrvajících soubojů a opakované demolice města. Navíc Loki, slizská, nudná figura, která se z Thorů natlačila i sem a je, bohužel, nezničitelná (příště v X menech). Nevím už co dodat, prostě mě to nebavilo, nudilo, cítil jsem se trapně a vadil mi i jinak asi můj nejoblíbenější Iron man. U filmů, kde sice neočekávám umění, ale zábavu a ona tam není, nemohu hodnotit lépe... ()

mafianis

Vidieť v jednom filme Captaina Americu, Thora, Iron Mana, čiernu vdovu, HUlka či pána Lukostrelca je absolutná filmová senzácia a ja dakujem tvorcom že som mohol vzhliadnuť tento absolutný filmový klenot..dúfam že bude aj pokračovanie...velmi som sa potešil tomuto filmu ()

Lenka.31

Avengers- Zaujímavé spojenie Marvelovských postáv, ale snažili sa tam vložiť až mnoho prvkov. Vizuálne efekty sú na vysokej úrovni, ale v takomto podaní to vyzerá až umelo. Ani neviem povedať, ktorá časť z filmu bola lepšia. Hneď bolo zjavné, že na konci niekto skoro umrie alebo niečo podobné. A tak sa aj stalo. To je typické pre Marvel. Niektoré postavy ako Hawkey, Iron Man či Black Widow mali zaujímavé charaktery, ale to bolo asi tak všetko. Zápletka, no neviem, neviem, je taká marvelovská, podľa mňa ničím až tak výnimočná. Posledný boj s tou mimozemšťanskou obludou bola dosť preplácaná. Viac akcie neznamená, že film bude lepší. Tržby z film ma ani až tak nezarazili, pretože takéto filmy si vždy na seba zarobia aj keď sú trocha fádne a menej zaujímavé ako by mohli byť. Námet: 60% Scenár: 70% Zvuk: 85% Herecké obsadenie: 80% Kostýmy: 100% Dabing (český): 100% Celkový dojem: 70% ()

mpet

Když se do jednoho filmu vecpou Iron Man, Thor, Hulk, Black Widow, Hawkeye, Captain America a Nick Fury je úspěch skoro zaručen. Úspěch je o to jistější, že všichni herci již byli obsazení v předchozích filmech s Marvvelovskou tématikou a nyní jen dokončili to na co nás připravovali již slušnou řádku let. A že se bylo na co dívat. Úžasná, strhující a přímočará podívaná plná výborných hlášek, krásných audiovizuálních efektů a samozřejmě plná skvělích herců, kteří opět předvedli své umění. ()

Lyshitski

Takže ze začátku musím říct, že jsem velký fanda komiksů, ať už Marvelovských, DCčkovsých, či jiných. U Avengers jsem měl obavy, schválně jsem se na film netěšil a to jen proto, abych pak nebyl zklamaný. Ovšem tyto obavy byly zcela zbytečné a mně se dostalo epického filmového zážitku. Nejen, že se v jednom filmu potkávají mi oblíbení superhrdinové, ještě ke všemu (s vyjímkou Hulka) je hrají herci, na které jsem zvyklý z jednotlivých Marveláckých filmů. Má to humor, má to hlášky, má to akci, efekty jsou na výbornou a tak se ptám sám sebe, co může chtít člověk víc? Možná vidět mezi Avengery mého oblíbence Spider-Mana. Ale to už bych chtěl asi moc. Každopádně, pro fanoušky komiksů povinnost, pro ostatní skvělá popcornová akce s vtipnými hláškami. Dle mého názoru doposud nejlepší Marvelovský film všech dob. Za mne superhrdinských 97%. ()

marvolo

Brilantne zvládnutý film, vo všetkých smeroch. Pôvodne som sa obával, ako v jednom filme môže účinkovať toľko postáv a individualít, či im bude venovaná dostatočná pozornosť a či toto hviezdne obsadenie nepôjde na úkor deju. Nakoniec to ale dopadlo na výbornú. Každý superhrdina dostal približne rovnaký priestor, u každého boli zachované jeho typické charakterové vlastnosti a celý dej a príbeh pôsobí kompaktne a ucelene. Je to v podstate vyše dvojhodinová jazda, pri ktorej som sa neskutočne bavil. Potešila konfrontácia Hulk vs. Thor, tiež Thor vs. Iron man. Isté je, že jednička nastavila latu dosť vysoko a už sa začínam obávať, či sa plánovaná dvojka dokáže jednotke aspoň priblížiť. ()

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy

21.03.2023

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

19.03.2023

Ryan Reynolds (Deadpool) je jednou z nejznámějších tváří dnešního Hollywoodu. Dobře mu jde ale také marketing a byznys, právě díky nim si totiž přišel na zdaleka nejvyšší výplatu v životě,… (více)