Profesionální lháři (TV seriál)

House of Lies

Komedie

USA, 2012 - 2016, 26 h 52 min (Minutáž: 58x28 min)

Peter Levy

Don Cheadle, Kristen Bell, Ben Schwartz, Josh Lawson, Dawn Olivieri, Glynn Turman, Nia Long, Bess Armstrong, Griffin Dunne, Greg Germann, Megalyn Echikunwoke, Larenz Tate, Jenny Slate, Richard Schiff, Michael Rady, Kevin Dobson, Adam Brody, Lisa Edelstein, Michael McDonald, Evie Ryland, Anna Camp, Ryan Pinkston, Cat Deeley, Utkarsh Ambudkar, Julio Oscar Mechoso, Amy Landecker, John Ross Bowie, Alan Dale, Sundra Oakley, Nick Stahl, Michael McMillian, Peyton List, Tom Irwin, Currie Graham, Jenn Proske, Peggy Lipton, Wynn Everett, Anna Wood, Leslie Odom Jr., Jason Rogel, Andrea Savage, Matt Damon, Josh Brener, Jackie Tohn, Nikki McKenzie, Skyler Gisondo, Noot Seear, Stephen Hopkins, Damion Poitier, Matt Malloy, Sage Kirkpatrick, Horatio Sanz, Mather Zickel, Ayelet Ben-Shahar, Rachel Marie Burgess, John Aylward, Hayley McCune, Alice Hunter, Cody Sullivan, Sarah Oh, Romy Rosemont, Kai Lennox, Jennifer Sun Bell, Cinda Adams, Sabina Gadecki, Daphne Duplaix, Alex Essoe, Patrick Carlyle, Brian Letscher, David Julian Hirsh, Ryan Devlin, Jeannine Kaspar, Morgan Krantz, Lauren Lapkus, Genevieve Angelson, Bridgid Coulter, Jake Elliott, Julia Vera, Milana Vayntrub, Ricardo Chacon, Jonathan Davila, Milt Kogan, David Grant Wright, Peter Mackenzie, Samantha Boscarino, Casey Ruggieri, Tom Gallop, Dennis Hill, Elimu Nelson, Annie Monroe, Mo Gaffney, Simon Templeman, Rhea Seehorn, Brian Howe, Michael Gladis, Leonard Kelly-Young, John Carroll Lynch, T.I., Andrew Bachelor, Brad Schmidt, Artemis Pebdani, Sterling Macer Jr., Heather Mazur, Jolene Kay, Lynne Alana Delaney, Jon Bass, Christine Nguyen, Stefanie Black, Dimitri Morantus, Chris Aquilino, Mark Kubr, Adam Kulbersh, Ryan Gaul, Mandell Maughan, Eugene Cordero, John Pirruccello, Jack Knight, Blake Cooper Griffin, Chris McGinn, Tom Choi, Eden Malyn, Ronete Levenson, Jerry O'Donnell, Corey Fogelmanis, Stacey Hinnen, Sara Amini, Deborah Strang
  • IQ Tiqe

Proč jsem ti ho pustil? Chtěl jsem narychlo něco novýho, tohle jsem našel a hrála tam Kristen. Dojem? Průměr, mluva bez cenzury, trocha sexu, rychlý úvod do děje, spád, slušný zázemí, intermezza, na která se dá zvyknout. Dějově slabší, ale uvidíme, asi nepřekvapí, ale mohl by si udržet nálepku koukatelného seriálu, co nepřekvapí, ale ani nezklame. # Nicméně víc než první díl jsem neviděl, třeba až nebude nic lepšího...(11.1.2012)

• quip

Hodnoceno pouze po pilotu, což je pro mne absolutní excess - obvykle hodnotím po zkouknutí "všech dílů, které jsou". Věštím ale, že se bude seriál ubírat dost stejným směrem, takže ** Pro kohokoli, kdo prošel "business školou", konzultantstvím nebo vůbec businessem může být seriál marginálně zajímavý, ale svou - přeci jen hyperboličností - jen jako velice odlehčený dodavatel mírných úsměvů. Ostatní může zajímat pro své hrubě načtrnuté rysy a "špínu", Californication ve stylu Citiboye Gerainta Andersona. Jak tak ale koukám do SWOTky...teda tady by víc než *** nevymyslel ani Porter.(16.8.2013)

• Thomick

To se fakt minulo, ale uplně - dělat teasery u seriálu s půlhodinovými, nijak zvlášť propletenými díly?! Kdo to kdy viděl? To samý formát, námět - tohle se musí dělat na 50 minut, po vzoru zcela očividně napodobovaných Suits. Další věc - všechen sexual stuff (a že ho věru není málo) dává minimální smysl; jo, v Californication se jde na věc taky lusknutim prstu, ale to kvůli Moodyho prupovídkám, charismatu - tady, co stačí tady? Mrknutí, vlastnictví "huge black cock" apod. Bullshit! Vedle toho dršnák Cheadle (hoho, really?), pohledy do kamer a jiný přehnaný scény, který jako by vypadly z reklamy na zubní pastu, lacině zneužívanej fenomén rasismu, plno opravdu sračkoidních a o ničem dialogů mezi těma dvěma poskokama (i když jo, Doug je fajn, s přehledem nejlepší postava). Vlastně, když nad tim tak přemejšlim, proč dávám i jen ty dvě hvězdy? Možná proto, že jsem přetrpěl celou první sérii. Ale dál na to, až si to Kristen s Donem konečně rozdaj, čekat vážně nebudu.(23.1.2013)

• Sennhie

Musel jsem se sám přesvědčit, zdali seriál je tak špatný, jak hodnocení naznačuje. Seriálu, jenž je postavený na genialitě hlavních postav a jimi řešených mimořádných situací, chybí podstatná věc a to ona genialita, a tak zbývá jenom všudypřítomná vulgarita a nahota, což je hodně málo. Takže vlastně je to tak špatný seriál, jak hodnocení naznačuje, možná i horší.(4.12.2012)

• Košoun

Pilot Softcore porno prošpikované debilními dialogy, které jsou plné sprosťáren. Téma svérázných poradců, kteří dokáží uhrát každou situaci pomocí brilantních business nápadů je super. Takový seriál by byl fajn, ale upřímně - tady samotný "případ" je naprosto v pozadí a celé se točí jen kolem sexu, prostitutek, chlastu, nevtipného hláškování a jako bonus transexuální syn, který chce hrát Sandy v Pomádě. Šílený mix žánrů, kde nefunguje vůbec nic. Ani Kristen Bell to nezachrání. Do toho hraje iritující "cool" hudba a Don Cheadle byl hodně špatnou volbou (nechápu že za to mohl dostat nějakou cenu). Ani jeden vtipný ani úsměvný moment během celého pilotu = nikdy více a rozhodně nedoporučuji. Éra přisprostlých seriálů typu Californication už pominula, tak wake up, kabelovky!(8.7.2013)

• - Seriál je natočen na motivy knihy Martina Kihna „House of Lies: How Management Consultants Steal Your Watch and Tell You the Time“, v překladu „Dům lží aneb jak konzultanti pro vedení firmy ukradnou vaše hodinky a řeknou vám kolik je hodin“. (sluppka)