poster

Profesionální lháři (TV seriál)

 • USA

  House of Lies

Komedie

USA, 2012 - 2016, 26 h 52 min (Minutáž: 58x28 min)

Kamera:

Peter Levy

Hrají:

Don Cheadle, Kristen Bell, Ben Schwartz, Josh Lawson, Dawn Olivieri, Glynn Turman, Nia Long, Bess Armstrong, Griffin Dunne, Greg Germann, Megalyn Echikunwoke, Larenz Tate, Jenny Slate, Richard Schiff, Michael Rady, Kevin Dobson, Adam Brody, Lisa Edelstein, Michael McDonald, Evie Ryland, Anna Camp, Ryan Pinkston, Cat Deeley, Utkarsh Ambudkar, Julio Oscar Mechoso, Amy Landecker, John Ross Bowie, Alan Dale, Sundra Oakley, Nick Stahl, Michael McMillian, Peyton List, Tom Irwin, Currie Graham, Jenn Proske, Peggy Lipton, Wynn Everett, Anna Wood, Leslie Odom Jr., Jason Rogel, Andrea Savage, Matt Damon, Josh Brener, Jackie Tohn, Nikki McKenzie, Skyler Gisondo, Noot Seear, Stephen Hopkins, Damion Poitier, Matt Malloy, Sage Kirkpatrick, Horatio Sanz, Mather Zickel, Ayelet Ben-Shahar, Rachel Marie Burgess, John Aylward, Hayley McCune, Alice Hunter, Cody Sullivan, Sarah Oh, Romy Rosemont, Kai Lennox, Jennifer Sun Bell, Cinda Adams, Sabina Gadecki, Daphne Duplaix, Alex Essoe, Patrick Carlyle, Brian Letscher, David Julian Hirsh, Ryan Devlin, Jeannine Kaspar, Morgan Krantz, Lauren Lapkus, Genevieve Angelson, Bridgid Coulter, Jake Elliott, Julia Vera, Milana Vayntrub, Ricardo Chacon, Jonathan Davila, Milt Kogan, David Grant Wright, Peter Mackenzie, Samantha Boscarino, Casey Ruggieri, Tom Gallop, Dennis Hill, Elimu Nelson, Annie Monroe, Mo Gaffney, Simon Templeman, Rhea Seehorn, Brian Howe, Michael Gladis, Leonard Kelly-Young, John Carroll Lynch, T.I., Andrew Bachelor, Brad Schmidt, Artemis Pebdani, Sterling Macer Jr., Heather Mazur, Jolene Kay, Lynne Alana Delaney, Jon Bass, Christine Nguyen, Stefanie Black, Dimitri Morantus, Chris Aquilino, Mark Kubr, Adam Kulbersh, Ryan Gaul, Mandell Maughan, Eugene Cordero, John Pirruccello, Jack Knight, Blake Cooper Griffin, Chris McGinn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Košoun
  *

  Pilot Softcore porno prošpikované debilními dialogy, které jsou plné sprosťáren. Téma svérázných poradců, kteří dokáží uhrát každou situaci pomocí brilantních business nápadů je super. Takový seriál by byl fajn, ale upřímně - tady samotný "případ" je naprosto v pozadí a celé se točí jen kolem sexu, prostitutek, chlastu, nevtipného hláškování a jako bonus transexuální syn, který chce hrát Sandy v Pomádě. Šílený mix žánrů, kde nefunguje vůbec nic. Ani Kristen Bell to nezachrání. Do toho hraje iritující "cool" hudba a Don Cheadle byl hodně špatnou volbou (nechápu že za to mohl dostat nějakou cenu). Ani jeden vtipný ani úsměvný moment během celého pilotu = nikdy více a rozhodně nedoporučuji. Éra přisprostlých seriálů typu Californication už pominula, tak wake up, kabelovky!(8.7.2013)

 • TommyLeeJape
  **

  No ták. Oni dali světu Weeds, Dextera, Californication,... Takže když to vypadalo, že se Kristen Bell konečně chytne v něčem pořádným, Showtime vyplivnou tohle? Potenciál tam určitě je, ale ty dialogy bolí. Pokud se chcete podívat na partičku lidí pod taktovkou elegantního černocha, partičku která ví co dělá, pusťte si raději Hustle.(6.2.2012)

 • vnimat_Krasu
  **

  Není nic žalostnějšího než nucený humor, zvláště když vychází z úst tak dobrého herce, jakým bezesporu je Don Cheadle. Jeho postava měla být patrně kombinací sexuálního charismatu Hanka Moodyho a vzdělaného, výřečného esa, jakých ostatně známe habaděj. Bohužel sprostota dialogů je v House of Lies natolik křiklavá, že i přes velice štíhlou stopáž epizod seriál neupoutá divákovu pozornost. I přes zajímavý námět a dynamickou kameru stal jediným vynikajícím prvkem série sexy tanec Kristen Bell ve spodním prádle. A ten si sám o sobě dvě hvězdičky zaslouží.(21.7.2012)

 • M.a.t.t.
  ****

  Nič prelomové na káblovej televíznej scéne a zjavne ani seriál pre každého. House of lies ma vlastne zaujímal len vďaka účasti Kristen Bell, o to ma viac potešilo, že som sa v ňom našiel hneď po pilote. Don Cheadle a Kristen Bell, na ktorých dej stojí predovšetkým, tiahnu bez problémov, cynický humor a dramatickejšie momenty fungujú a to mi ku spokojnosti úplne stačí. Hoci uznávam, že káblovky stoja aj za zrodmi výraznejšej žánrovej zábavy, ako oddychovka House of Lies svoju úlohu splniť dokáže. A vo výsledku nejde ani o nič vulgárnejšiu záležitosť, akou sú iné vybrané káblové seriály.(27.6.2012)

 • Sennhie
  **

  Musel jsem se sám přesvědčit, zdali seriál je tak špatný, jak hodnocení naznačuje. Seriálu, jenž je postavený na genialitě hlavních postav a jimi řešených mimořádných situací, chybí podstatná věc a to ona genialita, a tak zbývá jenom všudypřítomná vulgarita a nahota, což je hodně málo. Takže vlastně je to tak špatný seriál, jak hodnocení naznačuje, možná i horší.(4.12.2012)

 • - Seriál je natočen na motivy knihy Martina Kihna „House of Lies: How Management Consultants Steal Your Watch and Tell You the Time“, v překladu „Dům lží aneb jak konzultanti pro vedení firmy ukradnou vaše hodinky a řeknou vám kolik je hodin“. (sluppka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace