poster

Profesionální lháři (TV seriál)

 • USA

  House of Lies

Komedie

USA, 2012 - 2016, 26 h 52 min (Minutáž: 58x28 min)

Kamera:

Peter Levy

Hrají:

Don Cheadle, Kristen Bell, Ben Schwartz, Josh Lawson, Dawn Olivieri, Glynn Turman, Nia Long, Bess Armstrong, Griffin Dunne, Greg Germann, Megalyn Echikunwoke, Larenz Tate, Jenny Slate, Richard Schiff, Michael Rady, Kevin Dobson, Adam Brody, Lisa Edelstein, Michael McDonald, Evie Ryland, Anna Camp, Ryan Pinkston, Cat Deeley, Utkarsh Ambudkar, Julio Oscar Mechoso, Amy Landecker, John Ross Bowie, Alan Dale, Sundra Oakley, Nick Stahl, Michael McMillian, Peyton List, Tom Irwin, Currie Graham, Jenn Proske, Peggy Lipton, Wynn Everett, Anna Wood, Leslie Odom Jr., Jason Rogel, Andrea Savage, Matt Damon, Josh Brener, Jackie Tohn, Nikki McKenzie, Skyler Gisondo, Noot Seear, Stephen Hopkins, Damion Poitier, Matt Malloy, Sage Kirkpatrick, Horatio Sanz, Mather Zickel, Ayelet Ben-Shahar, Rachel Marie Burgess, John Aylward, Hayley McCune, Alice Hunter, Cody Sullivan, Sarah Oh, Romy Rosemont, Kai Lennox, Jennifer Sun Bell, Cinda Adams, Sabina Gadecki, Daphne Duplaix, Alex Essoe, Patrick Carlyle, Brian Letscher, David Julian Hirsh, Ryan Devlin, Jeannine Kaspar, Morgan Krantz, Lauren Lapkus, Genevieve Angelson, Bridgid Coulter, Jake Elliott, Julia Vera, Milana Vayntrub, Ricardo Chacon, Jonathan Davila, Milt Kogan, David Grant Wright, Peter Mackenzie, Samantha Boscarino, Casey Ruggieri, Tom Gallop, Dennis Hill, Elimu Nelson, Annie Monroe, Mo Gaffney, Simon Templeman, Rhea Seehorn, Brian Howe, Michael Gladis, Leonard Kelly-Young, John Carroll Lynch, T.I., Andrew Bachelor, Brad Schmidt, Artemis Pebdani, Sterling Macer Jr., Heather Mazur, Jolene Kay, Lynne Alana Delaney, Jon Bass, Christine Nguyen, Stefanie Black, Dimitri Morantus, Chris Aquilino, Mark Kubr, Adam Kulbersh, Ryan Gaul, Mandell Maughan, Eugene Cordero, John Pirruccello, Jack Knight, Blake Cooper Griffin, Chris McGinn, Tom Choi, Eden Malyn, Ronete Levenson, Jerry O'Donnell, Corey Fogelmanis, Stacey Hinnen, Sara Amini, Deborah Strang, Kirby Howell-Baptiste, Fay DeWitt, Anna Rose Hopkins, Phil Abrams, Nailya Shakirova, Jolie Jenkins, Dominic Pace, Andy Shephard
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vnimat_Krasu
  **

  Není nic žalostnějšího než nucený humor, zvláště když vychází z úst tak dobrého herce, jakým bezesporu je Don Cheadle. Jeho postava měla být patrně kombinací sexuálního charismatu Hanka Moodyho a vzdělaného, výřečného esa, jakých ostatně známe habaděj. Bohužel sprostota dialogů je v House of Lies natolik křiklavá, že i přes velice štíhlou stopáž epizod seriál neupoutá divákovu pozornost. I přes zajímavý námět a dynamickou kameru stal jediným vynikajícím prvkem série sexy tanec Kristen Bell ve spodním prádle. A ten si sám o sobě dvě hvězdičky zaslouží.(21.7.2012)

 • quip
  **

  Hodnoceno pouze po pilotu, což je pro mne absolutní excess - obvykle hodnotím po zkouknutí "všech dílů, které jsou". Věštím ale, že se bude seriál ubírat dost stejným směrem, takže ** Pro kohokoli, kdo prošel "business školou", konzultantstvím nebo vůbec businessem může být seriál marginálně zajímavý, ale svou - přeci jen hyperboličností - jen jako velice odlehčený dodavatel mírných úsměvů. Ostatní může zajímat pro své hrubě načtrnuté rysy a "špínu", Californication ve stylu Citiboye Gerainta Andersona. Jak tak ale koukám do SWOTky...teda tady by víc než *** nevymyslel ani Porter.(16.8.2013)

 • MoiJe
  **

  Sledovane do 1x07. Dalej nebudem. Serial o parte marketingovych poradcov. Klamu ako sa da, sexuju s kym sa da, utracaju kolko sa da... a tak vobec. Minimalne pilot je zamerany vylozene na postavu Dona, Kristen hra prinajlepsom druhe husle. Mna nijak nenadchol, uvidi sa dalej. E2: Clovek by povedal, ze sa aspon budu hrat na chytrych a originalnych (vzhladom na ich job, radobycoolovost a absenciu niecoho ineho, co by k serialu putalo). Ako zbalis celebritu? Prides na super aute a nakecas jej smutny pribeh. Ako vyriesis financnu krizu podniku? Povies majitelom, nech na verejnosti vystupuju nerozhadane. No... wow.(18.12.2011)

 • M.a.t.t.
  ****

  Nič prelomové na káblovej televíznej scéne a zjavne ani seriál pre každého. House of lies ma vlastne zaujímal len vďaka účasti Kristen Bell, o to ma viac potešilo, že som sa v ňom našiel hneď po pilote. Don Cheadle a Kristen Bell, na ktorých dej stojí predovšetkým, tiahnu bez problémov, cynický humor a dramatickejšie momenty fungujú a to mi ku spokojnosti úplne stačí. Hoci uznávam, že káblovky stoja aj za zrodmi výraznejšej žánrovej zábavy, ako oddychovka House of Lies svoju úlohu splniť dokáže. A vo výsledku nejde ani o nič vulgárnejšiu záležitosť, akou sú iné vybrané káblové seriály.(27.6.2012)

 • Naki
  ****

  Po první epizodě jsem byla překvapena, mile. Nečekala jsem, že se nějaká televize pustí do seriálu, kde nadávky a sexuální narážky létají každou chvíli. O to víc jsem valila oči, když jsem zjistila, že v něčem takovém hraje Kristen Bell.. Zatím se bavím (obzvlášť díky malému transsexuálovi), snad to vydrží i nadále.(14.1.2012)

 • - Seriál je natočen na motivy knihy Martina Kihna „House of Lies: How Management Consultants Steal Your Watch and Tell You the Time“, v překladu „Dům lží aneb jak konzultanti pro vedení firmy ukradnou vaše hodinky a řeknou vám kolik je hodin“. (sluppka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace