Reklama

Reklama

Noční směna

(seriál)
  • USA The Night Shift (více)
Rozhovor 4 - JR Lemon
USA, (2014–2017), 31 h 44 min (Minutáž: 40–44 min)

Hudba:

Fred Coury

Hrají:

Eoin Macken, Jill Flint, Ken Leung, Brendan Fehr, JR Lemon, Robert Bailey Jr., Freddy Rodríguez, Jeananne Goossen, Brigid Brannagh, Lauren Myers (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(45)

Obsahy(1)

Vítejte na noční směně v nemocnici San Antonio Memorial, kde každou noc tým doktorů bojuje o životy svých pacientů a kde žádná noc není právě klidná, protože občas i nějaký ten kanadský žertík dokáže odlehčit napjatou situaci... (TV Nova)

Videa (12)

Rozhovor 4 - JR Lemon

Recenze (19)

Raketka29 

všechny recenze uživatele

Miluji pořady z doktorského prostředí, bohužel i sebelepší seriály jako ER, Grey's Anatomy a House se později příliš zamotaly do děje samotných postav než do toho, o čem mají být. Je mi jasné, že na pohotovosti to takhle nechodí a spoustu věcí by si na pohotovosti ani netroufli, ale po dvou sériích je příběh stále hlavně o pacientech, takže jen tak dál. ()

Davies182 odpad!

všechny recenze uživatele

pilot servíruje bez debat nejhorší lékařskou srajdu, jaká snad kdy pro televize vznikla. Takovejhle scénáristickej průser vznikne na libovolné komerční stanici jednou za dekádu, nepropásněte tudíž jedinečnou příležitost rozšířit si obzory. Všechny ostatní seriály po tomhle budou už jenom lepší..! ()

Reklama

jmennno 

všechny recenze uživatele

Jasně, pohotovost to není, ale koukat se na to dá. To že se jedná seriál z prostředí noční směny na pohotovosti, (nečekaně) je zde jistota, že to nebude nuda. Tedy aspoň co se případů a pacientů týče. Hlavní hrdina TC, je sice skvělým lékařem, ale také je dost problémový. Některé bizardní lékařské postupy co využil v Afgánistánu, přenesl i do praxe ve zdejší nemocnici. Jasně, je to celé přetažené za vlasy, ale vždyť je to jen seriál. Vedoucí noční směny je jeho bývalá holka. Nový šéf nemocnice hledá kde by ušetřil, a jak lékařům nejen z noční směny znepříjemnil život. Většina postav z řad lékařů, má společnou minulost v armádě.To je zde také často zmiňováno. Jsou to tedy přátelé na život a na smrt. ()

lardko 

všechny recenze uživatele

Mám hodně rád seriály z nemocničního prostředí. Jako malé dítě jsem na jednu chvíly chtěl být doktorem. I když teď vím , že doktorem bych být nemohl (Jsem debil ) , tak pořád se mi tak nějak to doktorské prostředí zamlouvá , a díky tomu se mi o tom líbí filmy a seriály. Tenhle seriál jse mi hned už od začátku zalíbil. Vtipem to sice nemá třeba na SCRUBS:DOKTŮRCI , ani to není tak dějově propracované jako například POHOTOVOST , ale i přesto se mi tento seriál dost líbí. Jsem u patnáctého dílu , takžesi myslím že tento seriál za chvilku sfouknu. Už si ani nemyslím , že když už teď jsem u konce že by mě tam něco začalo vadit. No ale uvidíme... ()

viky13 

všechny recenze uživatele

Většina seriálů těží z důležitých životních milníků. Tenhle seriál je okázale přeskakuje. V pauze mezi sériemi stihla proběhnout svatba, odjezd postavy do Afghánistánu, odmítnutí žádosti o ruku, rozchod (hned několikrát), začátek vztahu, závažná operace určující kariéru, odstranění nádoru v mozku, návrat Annie....to mě neskutečně vytáčí. Stejně jako fakt, že odlifrují hlavní postavy z obrazovky aniž by se namáhali nám oznámit, co se s nimi stalo. Jednodušší je asi dělat, že nikdy neexistovaly (Landry, Krista, Ragosa). Ale abych jen nenadávala... Seriál je svižný, dramaticky a prostě se pořád něco děje, rozhodně se nenudíte. Postavy jsou sympatické a celý seriál vyzařuje takovou příjemnou až rodinnou atmosféru. ()

Galerie (1 028)

Reklama

Reklama