Noční směna (TV seriál)

The Night Shift

After Hours

(neoficiální název)

Akční / Komedie / Drama

USA, 2014 - 2017, 31 h 44 min (Minutáž: 22x42 min)

Fred Coury

Eoin Macken, Jill Flint, Ken Leung, Brendan Fehr, JR Lemon, Robert Bailey Jr., Freddy Rodríguez, Jeananne Goossen, Brigid Brannagh, Lauren Myers, Travis Hammer, Daniela Bobadilla, Daniella Alonso, Abby Brammell, Jeni Reed, Danielle Sapia, Luke Macfarlane, Scott Wolf, Adam Rodriguez, Merle Dandridge, Lyle DeRose, Monica Sanchez, Hank Rogerson, Jake Elliott, Melissa Gilbert, Charles Malik Whitfield, David Grant Wright, Mercedes Colon, Kevin Wiggins, Eddie J. Fernandez, James Landry Hébert, Al Goto, A Martinez, Raymond Ochoa, Brittany O'Grady, Mac Brandt, Terry Dale Parks, Briana Marin, Nikki Hahn, Phyllis Somerville, James Cady, David Barrera, Scott Takeda, John Koyama, Morse Bicknell, Jesus Payan Jr., Mary Sue Evans, Catherine Haun, Eric Steinig, Miguel Martinez, Monique Candelaria, Beth Bailey, Isaac Kappy, Cyd Schulte, Jon Kristian Moore, Vic Browder, J.D. Garfield, Manny Rey, Dave Colon, Steve Corona, Stephen Eiland, Billy Lockwood, Jesus Mayorga, Delana Michaels, Trine Christensen, Alex Knight, Andrea Good, Ricardo Andres, Michael E. Stogner, Rick Anglada, Jyl Murray, Irina Maleeva, Annie Fitzgerald, Jackamoe Buzzell, Mandy Levin, Jean Effron, Victor Samuel Lopez, Tanaya Beatty, Raphael Sbarge, Kelli Berglund, Madalyn Horcher, Mark Consuelos, James McDaniel, Kyla Kenedy, Amanda Brooks, Jennifer Beals, Sarah Jane Morris, Brad Carter, Yasmine Aker, Preston James Hillier, Vivian Nesbitt, Peter Diseth, Camille Hyde, John Cothran Jr., Michael Graziadei, Jack Forcinito, Angela Gots, Max Adler, Linda Park, Jennifer Hall, Becky Ann Baker, Anthony Nuccio, Ryan Simpkins, Erica Tazel, Megan Ketch, Val Lauren, Ryan Begay, Dan Lauria, Matt Metzler, Greg Cromer, Sarah Hagan, Luis Moncada, Lindsay Pulsipher, Katherine LaNasa, Derek Webster, Stephanie Rhodes, Sam Quinn, Grant James, Jeffrey Pierce, Greg Serano, Gabe Sachs, Jeff Judah, Kenneth Mitchell, Joseph Julian Soria, Matt Angel, Tatanka Means, Kristy Wu, Edwin Hodge, Devon Graye, Steven Bauer, Megan Stevenson, Robert Hoffman, David Gautreaux, Jeremiah Bitsui, Wade Williams, J. Nathan Simmons, Brit Morgan, Tim Russ, Juliet Lopez, Shantel VanSanten, Jason Douglas, Tristen Bankston, Challen Cates, Shannon Lucio, Isabella Day, Jesse Luken, Martin Palmer, Gloria Votsis, Mason Cook, Mercedes Renard, José Zúñiga, Julie McNiven, Dana Melanie, Matthew Page, Alicia Lagano, Audrey Wasilewski, Matthew Alan, Timothy Busfield, Gianna LePera, Myndy Crist, Cole Sand, Trace Adkins, Wendell Pierce, Mackenzie Astin, Michelle Obama, Shanley Caswell, Tina Huang, Olesja Rulin, India de Beaufort, Audrey Moore, Matt Battaglia, Jennifer Aspen, Armin Amiri, Jillian Estell, Ivet Corvea, Michael Cassidy, Ramón Franco, Karan Brar, Jordan Farris, Lindsey Morgan, Emilio Rivera, Elizabeth Sung, Lance Henriksen, Cynthia Watros, Myk Watford, Noel Arthur, AnnaLynne McCord, Carla Gallo, Denyse Tontz, Erinn Westbrook, Jillian Murray, Roman Mitichyan, Jeremiah Birkett, Jessica Tuck, Jackie R. Jacobson, Zack Duhame, Josh Fadem, Nelson Lee, Amanda Detmer, China Anne McClain, Wallace Shawn, Robin Weigert, Brad William Henke, Kayla Ewell, Ben Whitehair, Bre Blair, Christina Vidal, Charles Halford, Sammy Sheik, David A. Gregory, Abbie Cobb, Nick Gracer, Keith Jardine, Barbie Robertson, Ruben Rivera Laguna, Marty Lindsey, Paul Walter Hauser

Osvěžující seriál z prostředí pohotovosti - aneb vděčné téma pro amerického diváka. Naštěstí ale The Night shift se spíše podobá adrenalinovému Trauma, nežli soup operovým serošům typu ER, Grey's anatomy či dalším bludům... ano, i zde se řeší vztahy, ale ne takovým způsobem, aby se vám chtělo provést lobotomii mozku. Noční směna v nemocnici je plná zvláštností a dramat, které se přes den většinou "nedějí" - nespočet nových případů (aneb se nemusíme mučit u jednoho pacienta celou epizodu), které proudí do nemocnice, je doprovázen specifickým humorem nemocničního personálu, který se tak udržuje ve střehu (aneb "normální" doktoři dobrovolně nevyhledávají noční směnu...). Osm epizod seriálu krásně sluší, takže se ničeho příliš nepřesytíte. A na závěr pro mě jedno velké plus: po dlouhé době můžu zase vidět Freddyho Rodrigueze v seriálu!:-)(17.8.2014)

• KevSpa

Taková snaha o novou Pohotovost, ale nemá to pořádné koule. I přes vcelku sympatické obsazení jsou všechny postavy dost stereotypní. Aspoň trochu vyčnívá snad jen problémový frajírek, takový Dr. Superman. Celé je to ale hodně vyumělkované. Pilot - 40%(4.6.2014)

• Davies182

pilot servíruje bez debat nejhorší lékařskou srajdu, jaká snad kdy pro televize vznikla. Takovejhle scénáristickej průser vznikne na libovolné komerční stanici jednou za dekádu, nepropásněte tudíž jedinečnou příležitost rozšířit si obzory. Všechny ostatní seriály po tomhle budou už jenom lepší..!(28.5.2014)

Miluji pořady z doktorského prostředí, bohužel i sebelepší seriály jako ER, Grey's Anatomy a House se později příliš zamotaly do děje samotných postav než do toho, o čem mají být. Je mi jasné, že na pohotovosti to takhle nechodí a spoustu věcí by si na pohotovosti ani netroufli, ale po dvou sériích je příběh stále hlavně o pacientech, takže jen tak dál.(26.10.2015)

Mám hodně rád seriály z nemocničního prostředí. Jako malé dítě jsem na jednu chvíly chtěl být doktorem. I když teď vím , že doktorem bych být nemohl (Jsem debil ) , tak pořád se mi tak nějak to doktorské prostředí zamlouvá , a díky tomu se mi o tom líbí filmy a seriály. Tenhle seriál jse mi hned už od začátku zalíbil. Vtipem to sice nemá třeba na SCRUBS:DOKTŮRCI , ani to není tak dějově propracované jako například POHOTOVOST , ale i přesto se mi tento seriál dost líbí. Jsem u patnáctého dílu , takžesi myslím že tento seriál za chvilku sfouknu. Už si ani nemyslím , že když už teď jsem u konce že by mě tam něco začalo vadit. No ale uvidíme...(31.7.2016)