Thor: Ragnarok

• USA Thor: Ragnarok (více)

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi. (Falcon)

Maara0

Na muj vkus az moc velka taskarice. Na vtipy se az moc tlacilo a zabilo to film. Takova skvela zaporacka a vubec to nevyuzilo jeji potencial. ()

ACDCKL

Velice povedená Marvelovka, výborný rozjezd na nové Avengers. Ve filmu se mihly herecké hvězdy a některé mě fakt překvapily, např. Matt Damon a Sam Neill. Jeff Goldblum je herec do všeho, rozhodně nezklamal. Thor a jeho nový vzhled je rozhodně lepší než to, co měl v předchozích dílech. Cate Blanchett se ve své roli ukázala na vrcholu. Jediný slabší moment filmu je malá přítomnost Dr. Strange, čekal jsem, že tam bude učinkovat mnohem více, tento skeč se ukázal v podstatě zbytečným momentem filmu. Hezkých 4,5 *. ()

johnsnow

Po najnovšom slabom Spidym som si povedal, že Thor určite nepohorí a mal som pravdu. Perfektná akcia, naozaj kvalitný a vydarený humor, skvelé nové postavy ako Valkyria, Veľsprávca, Hela. Efekty fakt v pohode, Waititi ako ten kamenný gladiátor nemal chybu. 5* zaslúžene a teším na Infinity War a príchod Thanosa. P.S. Menšia roľa doktora Strangea potešila. 20.12 2018. Po druhom pozretí znižujem na štyri hviezdy. Na to akú udalosť to spracováva tam je až po kokot humoru. ()

pmusic

Zatímco přátelé byli z této marvelovky doslova nadšení, já jsem jejich pocity nesdílela. Klasické schéma komiksu ustoupilo masovým požadavkům, kdy film má PRVOPLÁNOVĚ "bavit". To ale přece neznamená, že do něj musí někdy až křečovitě nacpat vtip, kam se dá, zbarvit prostředí (i některé postavy) do barevného spektra připomínající duhu, akci protlačit i tam, kde by vůbec být nemusela a i přes neuvěřitelně hvězdné obsazení téměř vyseparovat děj.. Některého diváka možná ohromí akční scény a počítačové triky, ale pro mě to bylo žalostně málo, navíc ostříhaný Thor.. cože?? :))) ()

ratpile

Priznany digitalni ulet. Krizenec Avangers, Strazcu Galaxie, neonů a trochy LSD. A kupodivu - ve sve hrde ujetosti - funguje mozna lepe, nezli zmineni predchudci. Hemsworth a Hiddleston navic sehravaji svuj dosud nejvtipnejsi part, kdy jasně signalizují, že seveřanům s obřím bleskovým kladivem sedí odlehčenější pojetí jak rohatá helma na kančí řiť. ()

PAVLIS

Jedna z těch lepších komixáren, a to hlavně z hlediska humoru, přehlednosti akce a srozumitelnosti příběhu i pro neznalce deseti filmů předtím. Nejsem si jen jistý, jestli by měl být styl humoru téměř parodií. Jsem si ale jistý, že by si Thor zasloužil méně televizně statickou režii a střih. Zoufale tomu chybí tempo, gradace nebo emoce. Je to prostě jen blbinka, kde dost často čekáte namísto na další vývoj v ději, na další srandu. UPDATE 2019: Napodruhé už mi to zas až tak vtipné nepřišlo. ()

LadyD

Tak konečně jsem měla možnost Thora zkouknout. Z kina jsem odcházela absolutně nadšená. Musím říct, že ze všech dílů, mě tento bavil nejvíc. Nevím jestli to bylo množstvím vtipných scén nebo těma Zeppelinama :D ... uf, už abych film měla doma :D ()

hiding

Lidi, to vám vážně stačí tak málo? To vám vážně stačí, když je to barevný a jsou tam vtipy? To jste ochotni kvůli tomu zapomenout na tu akci, která v tom filmu v podstatě žádná není, a pokud jo, tak je natočená vážně špatně? Jste ochotni přivřít oči nad všemi těmi plot holy, co ve filmu jsou? Nad tím, že je to všechno zbytečné? Že je tam Hulk úplně zbytečně a jenom proto, aby tam byl? (Vzpomeňte si na bitvu o Asgard, udělal to úplný nic.) Na to, že celý příběh je i na komiksovku až jednoduše lineární? Tohle všechno jste ochotni přehlédnout jenom kvůli trochu barvičkám a humoru? To je dnešní společnost opravdu tak jednoduchá? 40%. ()

Mkartaylas56

Rozhodně se nemůže tomuto filmu upřít to, že se jedná o nejvtipnější marvelovku. Bohužel ale kvůli obrovskému hypu, jenž se točil okolo 3. Thora, to mé očekávání nenaplnilo na 100 %. Akční scény byly každopádně parádní, obzvláště ty, jenž byly obohaceny tou fantastickou "osmdesátkovou" hudbou a měly díky ní ohromnou šťávu (chci jich víc!). Z herecké stránky jsem viděl celkem obstojné výkony hvězdného obsazení s Chrisem Hemsworthem, Tomem Hiddlestonem nebo novou záporačkou, kterou velmi slušně zahrála Cate Blanchett. Při prvním shlédnutí jsem měl jisté pochybnosti o kvalitách třetího Thora, protože jsem měl kvůli již zmíněného hypu obrovská očekávání, která nebyla naplněna, ale po opětovném shlédnutí musím konstatovat, že se jedná o opravdu výborný film. 80% ()

Sasulka3

Nejvtipnejsi dil Thora. Pekny dej celeho filmu, kde byly i zajimave zapletky, kde na konci sourozenecka laska zvitezi :) Jen tedy mi prisel trosku prepaleny konec. ()

Stranger77

Vydařená barevná taškařice, která místy tlačí až trochu moc na humornou strunu, ale v celkovém hledisku se to daří. Určitě to není žádné veledílo, ale na pobavení s přáteli naprosto ideální záležitost. ()

Džasman

Konecne doslo na to,ze i superhrdinove jako Thor jsou vlastne v podstate Jen obycejni "lidi" a maji smysl pro humor, v pripade noveho Thora velky. Takhle jsem si uz dlouho komiksovku neuzila (omlouvam se Deadpoolovi,ale dva roky jsou dlouha doba 😉). A vubec bych se byt Thorem nelitovala,ze mam novy sestrih,protoze mu to slusi daleko Vic 😁 ()

XXXXXXXX

Nechť tě provází Síla Luku! Ehm, co že to? On to neměl být provoplánový pokus o naklonování Star Wars z 2015? A co že to měl Oken za komplex? Že se tomu říká krize scénáristovy duše, a měl to už Lukáš 3! roky nazpátek? No nevadí. Protože už Býka s Lokny nebavilo, pořád si jen ustavičně přeměřovat délku pohlaví, a protože prý kdesi na kohosi vyskočila aktivistka z VEMEN, přibrali do hry na intergalaktickém pískovišti, také fanynku Green Day s pracovním názvem Shediot. Shediot se sice snažila, ale dějová linka s ní, bylo pro Raka na rok asi stejně důležitá, jako její věšák na šaty a tak se ke slovu zase ani tolik nedostala. Místo toho, někoho napadlo vyplnit vzniklou černou díru ve scénáři intergalaktickými zápasy radiátorů 2699. Ale nebojte, tato taškařice má i perfektně vymezenou věkovou dostupnost! Pokud tedy nespadáte do zmiňované PEGI 3 skupiny, radím ještě 1-36 měsíců počkat a mezitím, no třeba se pokochat vkusně zavedenými reklamami! Že tam žádné nejsou? No pak potom nevím, proč je 90% soubojů tak na falus ukončeno mimo rybí oko kamery! A nezapomeňte: Vesmír a jeho hranice! Takové jsou cesty hvězdné lodi EMIGRANT 2018, která se odvážně pouští tam, kam se dosud nikdo nevydal. A pro mně za mně, by tam kliďánko mohla i zůstat...Jen stávající znělku bych prosil nahradit tou, z tohoto traileru! ()

murkl

Velice zábavný komiksák. Většina vtipů se povedla a až na ty divné scény s Odinem to bylo dokonalé. Waititiho humor je mi moc blízký. ()

savatage

Thor je pro mě nejslabší článek Marvel's univerza, a po předchozích dílech Thora, jsem už nedoufal, že pokračování Thora bude stát za podívání, ale tady se to povedlo. Pěkná akce, dobře si sednoucí hlavní představitelé, film po celou délku stopáže bavil. Tuhle zábavnou podívanou, si klidně příště zopakuji rád. ()

angel.CZ

Nejlepší thor, co byl zatím natočen. Zatím jsem viděl jen kinorip, ale určitě shlednu i ve 3D a poté napíší normální komentář ()

Lkn

DC vážně Marvel nikdy se dožene.. Tohle byla skvělá zábava. Plno komických scén.. Taika a Chris spolu musejí zase někdy spolupracovat. Tohle byla paráda☺️ ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (více)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (více)