Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina (TV pořad)

Talk-show

Slovensko, 2014, 15 x (44 - 73) min

Vlado Valko

Účinkují:

Peter Marcin (mod.), Jozef Vajda, Martin Hindy, Soňa Pernecká, Miroslav Holec, Tomáš Redey, Martin Breznický, Tomáš Redey ml., Viktor Šuchter, Marián Gáborík, Ivana Surovcová, Dušan Fabián, Zdena Studenková, Matúš Kvietik, Massimo Atanasio, Tomi "Kid" Kovács, MUDr. Peter Celec, Nikola Weiterová, Pavol Hammel, Vincent Polakovič, Ivan Popovič, Eva Máziková, MUDr. Jozef Hedera, Peter Nagy, Zuzana Mináčová, Soňa Valentová, Emil Horváth ml., Rasťo Kulich, Vlasta Mudríková, Petr Jablonský, Rasťo Piško, Jozef Bukai, Dagmar Patrasová, Braňo Jobus, Peter Šesták, Vašo Patejdl, Andrea Coddington, Michal Meško, Marián Labuda st., Tomáš Hulík, Kristína Peláková, Václav Mika, Braňo Kostka, Jana Gunčagová, Anna Ostružiarová, Anton Zajaček, Zdeněk Izer, Helena Vondráčková, Ondrej Kandráč, Fedor Vico, Pavol Novák, Katarína Brychtová, Ján Greššo, Richard Stanke, Matej Landl, Katka Zatovičová, Marcela Laiferová, Miloš Bubán, Kristína Turjanová, Martin Dejdar, Hana Zagorová, Martin Babjak, Milan Ondrík, Marcel Merčiak, Celeste Buckingham, Ladislav Kaboš, Milo Kráľ, Barbora Švidraňová, Boris Filan, Peter Lipa, Soňa Müllerová, Ľubomír Bajaník, Jožo Ráž, Ján Baláž, Ján Ďurovčík, Zuzana Smatanová, Judit Bárdos, Katarína Hasprová, Vlasta Redl, Miro Žbirka, Csongor Kassai, Dalibor Janda, Monika Haasová, Gabriela Marcinková, Zuzana Mauréry, Dominika Kavaschová, Barbora Balúchová, Mária Kráľovičová, Matej Mináč, Anna Šišková, Karin Olasová, Ľubomír Paulovič, Lenka Filipová, Robo Grigorov, Dominika Richterová, Iveta Malachovská, Andy Kraus, Beáta Andrašovanová - Dubasová, Štefan Skrúcaný, Jana Kratochvílová, Mário "Kuly" Kollár, Adela Vinczeová, Stano Král, Maťo Ďurinda, Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík, Andrej Bičan, Zuzana Kronerová, Rudolf Biermann, Matej "Sajfa" Cifra, Eva Twardziková, Martin Harich, Natália Puklušová, Bibiana Ondrejková, Dárius Kočí, Josef Laufer, Zuzana Palovic, Lucia Šoralová, Roman Poláčik, Danka Barteková, Monika Hilmerová, Lucia Lužinská, Michal Hulman, Juraj Loj, Michal Slanička, Dana Košická, Tomáš Majláth, Andreas Varady, Marko Igonda, Rebecca Justh, Milan André, Miroslav Šatan, Tomáš Palonder, Mirka Miškechová, Marcel Ochránek, Jaroslav Bekr, Andrej Kolenčík, Michal Dušička, Marianna Polyaková, Karlos Vémola, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Matej Marušín, BuranoWski, Ján Jackuliak, Štefan Štec, Lucia Chmurová, Dominik Korytko, Gregor Hološka, Pavol Drapák, Mária Švarbová, Martin Boháč, Kornel Kadlubiak, Vica Kerekes, Juraj Benčík, Drozďo & Demex, Kristína Madárová, Jakub Rybárik, Jana Orlická, Juraj Koreň, Martin Repáň, Petra Vajdová, Filip Polášek, Dana Šedivá, Ján Snopko, Kamila Mitrášová, Kali, Jana Mutňanská, Ján Kočiš, Alena Heribanová, Števo Martinovič, Olga Lounová, Zuzana Frenglová, Teri Čikoš, Katarína Začková, Robert Krause, Marta Maťová, Roman Bomboš, Michal Barbier, Marián Miezga, Viktor Bielik, Andrea Bučko, Robo Opatovský, Laci Strike, Gábor Boráros, Noël Czuczor, Andrea Kiráľová Somorovská, Barbara Randušková, Sima Martausová, Andrea Chabroňová, Peter Marcina, Martin Nahálka, Jana Pištejová, Ladislav Fančovič, Marta Sládečková, Andrej Szabo, Matej Koreň, Zuzana Kraváriková, Karmen Pál-Baláž, Juraj Hrčka, Júlia Valentová Vidrnáková, Janais, Zuzana Haasová, Patrik Vyskočil, Halina Pawlowská, Richard Autner, Ibrahim Maiga, Karol Čálik, Katarína Ivanková, Zuzana Kocúriková, Vladimír Hron, Marianna Ďurianová, Daniel Žulčák, Marián Labuda ml., Eva Pavlíková, Peter Trník, Karin Haydu, Igor Bukovský, Slávka Halčáková, Jozef Golonka, Mary Havranová, Táňa Radeva, Marek Fašiang, Alena Ďuránová, Oliver Andrásy, Andrea Zimányiová, Peter Batthyány, Júlia Hečková, Peter Hečko, Eva Matejková, Branislav Bystriansky, Emma Tekelyová, Nela Pocisková, Janette Štefánková, Veronika Strapková, Danica Jurčová, Viki Ráková, Michal David, Ewa Farna, Marcel Forgáč, Andrej Hryc, Ilona Csáková, Maroš Kramár, Braňo Deák, Miroslav Dvorský, Dávid Hartl, Miroslav Noga, Martin Mňahončák, Ondrej Kovaľ, Kristína Farkašová-Tormová, Juraj Bača, Zuzana Fialová, Adam Ďurica, Martin Nykodým, Peter Cmorík, Zuzana Vačková, Milan Junior Zimnýkoval, Peter Kočiš, Lujza Schrameková Garajová, Petra Bernasovská, Juraj Šoko Tabaček, Marcel Palonder, František Kovár, Andrea Sabová, Tomáš Bezdeda, Mirka Gális Partlová, Kristína Greppelová, Ivan Vojtek, Ján Kuric, Peter Sklár, Pavol Gašpar, Filip Tůma, Mária Čírová, Marek Majeský, Henrieta Mičkovicová, Zuzana Tlučková, Ján Lehotský, Katarína Šafaříková, František Nedvěd, Jana Hubinská, Ján Dobrík, Dominika Mirgová, Katarína Knechtová, Matej Tóth, Kamil Peteraj

Vladimír Burianek

Scénografie:

Juraj Kuchárek

Kostýmy:

Renáta Fintová
  • MM_Ramone

Tak sa mi zdá, že takl show Petra Marcina "Neskoro večer" sa nevysiela dostatočne neskoro večer. Občas sa mi totiž stane, že pri surfovaní po televíznych kanáloch narazím na túto reláciu. A hneď mám po nálade. Skusil som tomu dať viac krát šancu, ale vždy ma to dokázalo akurát tak znudiť alebo v niektorých prípadoch i znechutiť. Marcin sa absolútne nehodí na to, aby moderoval takýto typ programu. Osobne proti nemu nemám nič, ale túto show by som navrhol urýchlene stiahnuť z obrazoviek verejno-právnej televízie. Je to nehanebné plytvanie koncesionárskymi poplatkami. *(10.9.2015)

• BesnaSrnka

Marcin na to skrátka nemá a nikdy nemal. Moderátorom večernej talkšou by mal byť niekto rozhľadený, pohotový a hlavne VTIPNÝ. Peter Marcin nie ani jedno z toho, ale zato dokáže brilantne obrátiť akúkoľvek tému na lacné sexuálne narážky! Humor na úrovni stužkovej na ktorom sa(súdiac podľa komparzu) môžu baviť len babky po prechode. Klinec do rakvy tomu dávajú bezškrupulózne opajcnuté prvky zo zahraničných talkšou. Odpad!(23.1.2017)

Ten kto dáva tomuto programu hodnotenie "odpad" by si mal trošku vstúpiť do svedomia. Priatelia buďme trochu objektívni. Predpokladám že do hodnotenia premietate svoju osobnú antipatiu voči moderátorovi. Objektívne nie je možné označiť program za "odpad" ani tými, ktorým sa nepáči výkon moderátora, alebo nejaké iné prvky v programe. Pre mňa príjemný program, v ktorom sa divák niečo dozvie, oddýchne si a pár krát sa schuti zasmeje. Podobné formáty patria do televízie, do verejnoprávnej obzvlášť. Prakticky všetko v programe je na profesionálnej úrovni. Na slovenské pomery veľmi dobré. Najviac oceňujem zatiaľ výber hostí, výborný mix známych ľudí s menej známymi, väčšina z nich si naozaj zaslúži dostať priestor a odprezentovať sa pred televíznym publikom. Moderátor necháva hosťom dostatočný priestor, no zároveň obohacuje obsah programu o zaujímavé interakcie, alebo "disciplíny", z ktorých veľká časť je naozaj podarená. V ktorom inom programe dostane divák príležitosť spoznať bližšie osobnosti ako Zuzana Mináčová, Rasťo Kulich, Vlasta Mudríková, či Dušan Fabián a mnohé iné? Oceňme že niekto sa snaží niečo takéto robiť a nechajme program dýchať :)(12.11.2014)

RTVS šikovno využila fakt, že na Slovensku sa žiadna zábavná talkshow nevysiela (alebo aspoň priamo slovenská) a tak zavolala skúseného moderátora, zostavila príjemne vyzerajúce štúdio a dobrá talkshow je na svete. Nie je to nič svetoborné, ale má to úroveň a je to vtipné - "úkol splněn". EDIT: Po 4. epizóde nie len motivačné, ale naprosto zaslúžené hodnotenie v podobe 4 hviezdičiek. Zaujímaví hostia, Marcin často využíva hosťov okrem rozhovorov na rôzne scénky a piesne, čo môže dospieť k trapnosti, ale zatiaľ sa proste darí. Prajem tejto talkshow dlhú a úspešnú budúcnosť, veľmi milé prekvapenie! EDIT 2: Po ďalšej porcii epizód by skôr teda hodili 3 hviezdičky, výber hostí sa zrovna v posledných epizódach príliš nepodaril.. Štvorku však zatiaľ ponechávam. EDIT 3: Deviaty diel, hoci stále beží, považujem za najlepší. Petr Jablonský ako vždy hviezdil, veľmi ma prekvapil rovnako zábavný Piško. EDIT 4: Dnešný diel s Bičanom bol odrovnávajúci. Viac sa k tomu neoplatí písať, aj tak by to bolo na dlho. Aj keď túto show by som po čase ohodnotil len tromi hviezdičkami (závisí od hostí a témy), občas sa tam fakt podarí skvelá zostava.(7.9.2014)

Peter Marcin chcel mať talk-show,ale zabudol na dosť dôležitú a nosnú vec akou je správne moderovať takýto druh zábavy.Budem prísna ked napíšem,že mu to v kresle vodcu neladí tak ako by malo a hostia všetko odmakajú aj za neho.Dobrou správou je všetko ostatné a síce,výber hostí - dávajú si obzvlášť záležať,kulisy sú útulné a ja som spokojná.Už bolo na čase.(4.12.2014)