Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina (TV pořad)

Talk-show

Slovensko, 2014, 15 x (44 - 73) min

Vlado Valko

Peter Marcin (mod.), Jozef Vajda, Martin Hindy, Soňa Pernecká, Miroslav Holec, Tomáš Redey, Martin Breznický, Tomáš Redey ml., Viktor Šuchter, Marián Gáborík, Ivana Surovcová, Dušan Fabián, Zdena Studenková, Matúš Kvietik, Massimo Atanasio, Tomi "Kid" Kovács, MUDr. Peter Celec, Nikola Weiterová, Pavol Hammel, Vincent Polakovič, Ivan Popovič, Eva Máziková, MUDr. Jozef Hedera, Peter Nagy, Zuzana Mináčová, Soňa Valentová, Emil Horváth ml., Rasťo Kulich, Vlasta Mudríková, Petr Jablonský, Rastislav Piško, Jozef Bukai, Dagmar Patrasová, Braňo Jobus, Peter Šesták, Vašo Patejdl, Andrea Coddington, Michal Meško, Marian Labuda st., Tomáš Hulík, Kristína Peláková, Václav Mika, Braňo Kostka, Jana Gunčagová, Anna Ostružiarová, Anton Zajaček, Zdeněk Izer, Helena Vondráčková, Ondrej Kandráč, Fedor Vico, Pavol Novák, Katarína Brychtová, Ján Greššo, Richard Stanke, Matej Landl, Katka Zatovičová, Marcela Laiferová, Miloš Bubán, Kristína Turjanová, Martin Dejdar, Hana Zagorová, Martin Babjak, Milan Ondrík, Marcel Merčiak, Celeste Buckingham, Ladislav Kaboš, Miloslav Kráľ, Barbora Švidraňová, Boris Filan, Peter Lipa, Soňa Müllerová, Ľubomír Bajaník, Jožo Ráž, Ján Baláž, Ján Ďurovčík, Zuzana Smatanová, Judit Bárdos, Katarína Hasprová, Vlasta Redl, Miroslav Žbirka, Csongor Kassai, Dalibor Janda, Monika Haasová, Gabriela Marcinková, Zuzana Mauréry, Dominika Kavaschová, Barbora Balúchová, Mária Kráľovičová, Matej Mináč, Anna Šišková, Karin Olasová, Ľubomír Paulovič, Lenka Filipová, Robo Grigorov, Dominika Richterová, Iveta Malachovská, Andy Kraus, Beáta Andrašovanová - Dubasová, Štefan Skrúcaný, Jana Kratochvílová, Mário "Kuly" Kollár, Adela Vinczeová, Stano Král, Maťo Ďurinda, Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík, Andrej Bičan, Zuzana Kronerová, Rudolf Biermann, Matej Sajfa Cifra, Eva Urbaníková, Martin Harich, Natália Puklušová, Bibiana Ondrejková, Dárius Kočí, Josef Laufer, Zuzana Palovic, Lucia Šoralová, Roman Poláčik, Danka Barteková, Monika Hilmerová, Lucia Lužinská, Michal Hulman, Juraj Loj, Michal Slanička, Dana Košická, Tomáš Majláth, Andreas Varady
  • Conriocht

Zo všetkých "tolkšou" najväčšia trápnosť a zbytočnosť. Totálne jebnutý "humor", nudné, trápne, tá vtipnosť je akoby vydretá a nasilu. Videl som diel so Studenkovou a bolo mi jej úprimne ľúto. Na Slovensku jednoducho nemáme osobnosti typu Karel Šíp, ale len takýchto trapkov, skrachovancov a hochštaplerov bez charizmy a šarmu, neschopných inteligentného humoru. A ja jednoducho odmietam platiť koncesionárske poplatky za takéto sračky.(24.7.2015)

90% ľudí na túto talkshow nadáva... Ja osobne mám rád sympatického Petra Marcina a táto tolkshow na "slovenské pomery" je podľa mňa zvládnutá na výbornej úrovni. Samozrejme nemožno ju porovnávať s úrovňou americkej alebo inej zahraničnej talkshow ale vzbudzuje vo mne po každom pozretí veľmi príjemnú náladu a spokojnosť s myšlienkou že sme to zvládli..:) odporúčam si ju pozrieť ale ako je zrejmé je to veľmi individuálne.(18.11.2014)

Slovenská verze Show Jana Krause, která má sice lepší kapelu, ale tón rozhovorů je oproti Krausovi více do lidového komična bez nějakého politického postoje. A navíc tam jsou jako bonus občas nějaké scénky s hosty ve stylu televarieté, což úplně nemusím, ale jestli mne nějaké díly opravdu pobavily tak ten s Tofim a Vaculíkem a ten s Ondrikem, který pantomimou předváděl zimní olympijské sporty.(5.1.2019)

V októbri 2017 som sa zúčastnil aj s pani manželkou nakrúcania v Starej Turej, s ktorou je Peter Marcin mimochodom pomerne úzko spojený, hoci sa o tom možno oficiálne príliš nevie (ale nebudem spoilerovať). Má povedzme „jednoduchší“ štýl humoru, ale koľkokrát mi je na nič sa nehrajúci „prízemnejší“ humor bližší (a zábavnejší), než sofistikovaný od Jana Krausa, kedy je v sále hrobové ticho, ale hlavne, že to bolo hlboko intelektuálske. Marcin je sebavedomý a naživo pomerne sympatický profesionál, ktorý vie, čo robí, vie živo spolupracovať s publikom (čo by za to niektorí iní moderátori dali), nebojí sa improvizovať a vie z nečakaného maléru (zabudnutý text, pokazený mikrofón...) urobiť fór (a aj za to by mnohí jeho neschopnejší kolegovia veľa dali, aby to vedeli robiť ako on). Neskoro večer je tradičný formát, kedy si známy a výrazný moderátor so svojským zmyslom pre humor do štúdia pozýva známych i menej známych hostí, kecá s nimi a má to byť vtipné (a dosť často aj je). K tomu nesmie chýbať početné živé publikum a kapela priamo na pódium.(11.9.2017)

• BesnaSrnka

Marcin na to skrátka nemá a nikdy nemal. Moderátorom večernej talkšou by mal byť niekto rozhľadený, pohotový a hlavne VTIPNÝ. Peter Marcin nie ani jedno z toho, ale zato dokáže brilantne obrátiť akúkoľvek tému na lacné sexuálne narážky! Humor na úrovni stužkovej na ktorom sa(súdiac podľa komparzu) môžu baviť len babky po prechode. Klinec do rakvy tomu dávajú bezškrupulózne opajcnuté prvky zo zahraničných talkšou. Odpad!(23.1.2017)