Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

(pořad)
Talk-show
Slovensko, 2014, 266x (44 - 73) min

Účinkují:

Peter Marcin (moderátor), Jozef Vajda, Martin Hindy, Soňa Pernecká, Miroslav Holec, Tomáš Redey, Martin Breznický, Tomáš Redey ml., Viktor Šuchter (více)

Talkshow Petra Marcina na aktuálne témy  -  zábavne, atraktívne, netradične. (STV)

mira007

Slovenská verze Show Jana Krause, která má sice lepší kapelu, ale tón rozhovorů je oproti Krausovi více do lidového komična bez nějakého politického postoje. A navíc tam jsou jako bonus občas nějaké scénky s hosty ve stylu televarieté, což úplně nemusím, ale jestli mne nějaké díly opravdu pobavily tak ten s Tofim a Vaculíkem a ten s Ondrikem, který pantomimou předváděl zimní olympijské sporty. ()

PanJam

Marcin je svojský moderátor a určite sa napríklad na takého Bičana nechytá. Samozrejme, ak by sme to porovnali s úžasnou Show Jana Krausa, táto talk-show by zrejme nebola ani z polovice taká dobrá. Avšak, záleží aj od hosťa. Marcin je skôr moderátor "pre davy". Niekedy mi príde vyslovene trápny, avšak väčšinou znesiteľný a občas aj vtipný. Niektoré diely boli slabšie, iné zas veľmi dobré. Proste taký priemer. ()

KukulienkaHO

Stále sú tu iba samí herci, speváci, športovci atď. Niekedy by si mohol Marcin pozvať aj niekoho menej známeho. Na druhej strane oceňujem, že sa nejedná len o rozhovory, ale príde aj na nejakú akciu, hry a scénky. Marcin sám o sebe nemá takú zásobu vtipov alebo nevie tak dobre improvizovať ako Kraus, ktorý akčné pasáže vo svojej show nemá (väčšinou), ale svojím humorom to utiahne bez problémov aj bez nich. ()

peiton

Peter Marcin chcel mať talk-show,ale zabudol na dosť dôležitú a nosnú vec akou je správne moderovať takýto druh zábavy.Budem prísna ked napíšem,že mu to v kresle vodcu neladí tak ako by malo a hostia všetko odmakajú aj za neho.Dobrou správou je všetko ostatné a síce,výber hostí - dávajú si obzvlášť záležať,kulisy sú útulné a ja som spokojná.Už bolo na čase. ()

Maslord odpad!

RTVS vsadila na veľké riziko, keď vyberala Marcina za moderátora "originálnej" talk-show. A dopad bol ešte hrozivejší ako sa dalo očakávať. Marcin zakopal posledné čriepky kvality, ktorú mohla verejnoprávna talk-show mať. Nielenže sa nezbavil uragánskeho afektu ala from the 80's, navyše je jeho prejav absolútne nevhodný, ešte viac preafektovaný, nudný a pravdu povediac poľutovaniahodný. Na hosťoch je jasne vidieť ako sa cítia nepríjemne, keď sa cez nich snaží nasilu vymodliť kus vtipnosti - bezúčelne. Obsah hovorí "aktuálne témy - zábavne, atraktívne, netradične", ale nič s toho nie je pravda. Je to len totálne neaktuálne, nudné, trápne a tradične tuctovité. Odpad ako vyšitý - môžeme sa tešiť na roky vysielania. ()