Četníci z Luhačovic

• Česko Četnické trampoty (neoficiální název)
TV spot 2
Česko, 2017, 16 h 42 min (Minutáž: 82–86 min)

Hudba:

Jiří Hájek

Epizody(12)

Recenze uživatele HonzaBez k tomuto seriálu (3)

Dopis se záhrobí (2017) (E09)

To si fakt dělá už někdo srandu... naprostá parodie... Některé díly byly ještě ucházející, ale co tam nastoupil velitel Sova, fakt neuvěřitelná blbost. ()

Bestie (2017) (E10)

No vida, že to jde, když se chce. Stačilo se zbavit idiotského velitele Sovy a nemíchat více žánrů dohromady. A když k tomu ještě přibyl téměř hororový příběh podle skutečné události, narodila se skvělá detektivka. Luxusní byl nápad, jak dotyčné přimět k tomu, aby se přiznali. Škoda, že takovýchto dílů nebylo v seriálu víc. ()

Udavač (2017) (E11)

Gay lina příběhu by mi zas tak nevadila... Za to mě pořádně rozčilovaly některé rádoby komické (spíše trapné) scény spojené zejména s postavou nového strážníka a jeho matkou. Fakt nechápu, proč je třeba v tomto seriálu tak často míchat hrušky z jablky (detektivku s quasi komedii)... V Četnických humoreskách to sice bylo trošku taky, ale tam to nebyl tak nucený humor jako zde. Detektivní příběhy úplně špatné nebyly.. jen je škoda, že se člověk zcela nedozví, jak to bylo doopravdy pokud jde o ten obchod se zbraněmi. ()