poster

Četníci z Luhačovic (TV seriál)

 • Česko

  Četnické trampoty

  (neoficiální název)

Krimi / Komedie / Historický

Česko, 2017, 16 h 42 min (Minutáž: 12x80 min)

Hudba:

Jiří Hájek

Hrají:

Pavel Zedníček, Robert Hájek, Martin Donutil, Robert Jašków, Karel Dobrý, Jiří Langmajer, Igor Bareš, Dana Batulková, Ondřej Malý, Pavla Tomicová, Ivana Korolová, Marek Holý, Lukáš Vaculík, Vica Kerekes, Tereza Bebarová, Radim Novák, Jaroslav Plesl, Radoslav Šopík, Jan Václavík, Petr Šimčák, Přemysl Bureš, Rozálie Krycnerová, Jan Vlasák, Míra Nosek, Alena Mihulová, Dana Morávková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Naďa Konvalinková, Martin Stránský, Jan Komínek, Ondřej Pavelka, Jan Novotný, Marie Ludvíková, Martin Sitta, Martin Trnavský, Patrik Böhm, Vladimír Hauser, Hana Holišová, Alois Knecht, Tomáš Kvoch, Táňa Malíková, Miloslav Maršálek, Jiří Maryško, Marek Pospíchal, Dušan Sitek, Luděk Randár, Kateřina Sedláková, Tomáš Sýkora, Milan Šindelář, Kamil Švejda, Dalibor Vinklát, Gabriela Štefanová, Robert Šenki, Miroslav Babuský, Helena Čermáková, Stanislav Gerstner, Jan Grygar, Radan Hlubinka, Jiří Jelínek ml., Romana Kvapiková-Julinová, Elena Juráčková, Štěpán Kaminský, Karel Riegel, Tereza Slámová, Igor Stránský, Ondřej Šípek, Jana Štěpánová, Šimon Tintěra, Tereza Vilišová, Martin Havelka, Zdeněk Černín, Eva Doležalová, Daniel Joch, Lenka Loubalová, Lukáš Marval, Milan Němec, Petr Soumar, René Šmotek, Jiří Miroslav Valůšek, Vladimíra Včelná, Ivo Gogál, Jana Hubinská, Jana Kvantiková, Roman Slovák, Laura Kovalová, Jiří Fero Burda, Zdeněk Pecháček, Ondřej Biravský, Otmar Brancuzský, Alena Doláková, Václav Hanzl, Radim Jíra, Miroslav Kumhala, Petr Pavlas, Sandra Riedlová, Josef Šamonil, Martin Vrtáček, Lívia Bielovič, Amálka Gregorová, Zuzana Slavíková, Jakub Zindulka, Tomáš Dianiška, Dalibor Buš, Olga Fečová, Zdeněk Julina, Milan Kroka, Jiří Pištěk, Otto Rošetzký, Eliška Skálová, Václav Svoboda, Tomáš Turek, Marcel Vašinka, Simona Zmrzlá, Kamila Valůšková, Michael Weinberger, Michal Soltész, Miloslav Mejzlík, Vojtěch Blahuta, Radek Galaš, Luděk Jelen, Pavel Lagner, Jan Mazák, Ludmila Mecerodová, Zdeněk Truhlář, Ivan Urbánek, Ondřej Veselý, Michal Dlouhý, Petr Stach, Jiří Ployhar ml., Sara Venclovská, Petr Bok, Kryštof Grygar, Michal Isteník, Petr Jarčevský, Josef Jurásek, Ladislav Kolář, Erika Kubálková, Pavel Vencl, Hana Kusnjerová, Arnošt Goldflam, Zdena Herfortová, Samuel Smejkal, Bronislava Trepešová, Robert Urban, Eva Ventrubová, Alexandra Gasnárková, Michal Bumbálek, Barbora Dvořáková, Pavel Hromádka, Radek Kašpar, Roman Nevěčný, Vít Piskala, Jan Počepický, Miroslav Hanuš, Štěpán Kozub, Martin Siničák, Jaroslav Achab Heidler, Václav Chalupa, Petr Čampa, Tomáš Drápela, Tomáš Nápravník, Anna Kameníková, Adrian Jastraban, Jitka Smutná, Jana Paulová, Antonie Talacková Barešová, Petr Halíček, Václav Šanda, Roman Zloch, Ivan Lupták, Hana Vagnerová, Tomáš Pavelka, Zdeněk Dvořák, Martin Hudec, Čeněk Koliáš, Martin Lejsek, Jitka Sedláčková, Martin Sláma, Jaroslav Stich, Petra Johansson, Tomáš Sax, Leoš Žižka
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • l.enik.c
  *****

  Prvně jsem si říkala, jestli tomu můžu dát 5* jako mým milovaným Humoreskám, ale pak mi došlo, že se to přece naprosto nedá srovnávat! Tak proč to všichni srovnávají? Pojetí toho seriálu je úplně jiné a HLAVNĚ odehrává se to v úplně jiné době a v jiném prostředí a od toho se tudíž odvíjejí charaktery postav i případů, které jsou podle mě dobře zpracované. Přijde mi, že se tento seriál s ničím nepáře, některé případy dost hnusné, snad v každém díle mrtvola, scénáristi si nelámou hlavu se zbavováním se hlavních i vedlejších postav, které se občas pěkně vyvrbí... natočené dnešním typickým stylem české televize, na který už jsem si zvykla a nevadí mi, v hlavní roli dvou četníků na zkoušku jsou neokoukané tváře... Moc se mi líbí, že i de facto vedlejší postavy mají svůj prostor ve více dílech. Za mě prostě celkově spokojenost a upřímně nechápu, proč někdo hodnotí seriál jako celek, když viděl sotva pár dílů.(25.3.2017)

 • Petfruf
  ***

  Seriál má příjemný vizuál, hlavně kostýmy. Obsazení už je trošku horší, Jašków vše táhne, spolu s Malým, zbytek je nevýrazný. To, co fungovalo u Četnických humoresek, tu boužel chybí. Zábavné to není, hudba je rušivá. Pokud by se vše oprostilo o rádoby "humornou" stránku, tak by se jednalo o vcelku dobrou detektivku. PS: Těším se na Karla Dobrého. * Update: s přibývajícími díly se kvalita serálu zvedá a já zvedám i hodnocení. Ubylo trapných scének a děj se vyprofiloval v místy opravdu napínavé drama. Zajímavé zločiny, řekla bych až drsné.(13.1.2017)

 • fafejt001
  ***

  ZATÍM po prvním díle, není mnoho co hodnotit . Snad se to jěště vystříbřííí . Pěkné lokace , to každopádně . A Vica , rozhodně . Na ni se my klucííí , tak nějak těšíme .. . . VČÍÍÍL po šestém díle je třeba říci , že je to vcelku vydařené . Mladí klucííí dobrý , Karel Dobrý velmi dobrý i Zedníček solidní . Prostě vydařený seriál .Takže hvězda navíc . Jen tak dále . Jen škoda , že Dobrý už tam nebude hrát , když jej zastřelili . ŠKODA . Ten tam ,, sednul ,, nejlépe . Tož tak .(7.1.2017)

 • Johny303
  ****

  Je velká škoda, že na to mnoho diváků zanevřelo dříve, než se seriál pořádně rozjel a "dospěl". Chce to překousnout první tři nudnější díly a pak už kvalita stoupá rapidně nahoru. Zejména díly Staré dluhy, Bestie a Udavač neměly chybu. Dokonce se mi to začíná líbit o něco více, než Četnické humoresky.(18.3.2017)

 • Mlle
  ***

  Zatím dobré. Asi vznikla trochu mýlka v očekávání dalších Četnických humoresek. Osobně jsem velmi ráda, že to žádné takové „pokračování“ není. Tento seriál je zcela jiná kategorie, je to klasický kus, spíše bližší Příběhům kriminalistiky, pověstná „humoresková“ lidovost, přes nesporné celkové kvality seriálu v podání Töpfera často velmi těžko vstřebatelná a protivná, by tu byla nefunkčním problémem. Seriál jistě získá i trochu jiné diváky, než jaké měly právě Humoresky. Zedníček je ve své roli přesvědčivý, snadná role to opravdu není, ani jsem od něj takovou kvalitu nečekala. Dva mladí herci jsou ke svým rolím čerstvých policistů sympaticky a zdařile poctiví, jen Vika Kerekes až tragikomicky přehrává, ale její role není naštěstí pro celkovou performanci nikterak podstatná. Prostředí, do kterého je seriál zasažen, je více než lákavé, produkční práce je výborná. Uvidíme, co seriál přinese v dalších dílech.(7.1.2017)

 • - Natáčeno v Jimramově, zámku Lesní Hluboké, mlýnu Štampach, Býkovicích, Prostějově. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Ve scéně před Hotelem Popper je vidět, že část asfaltového chodníku není filmaři dostatečně posypána pískem. (otliksamuel)

 • - Jednoho z ústředních hrdinů seriálu hraje Martin Donutil. Jeho otec Miroslav Donutil se objevil v několika epizodách "původního" seriálu Četnické humoresky (od r. 1997) v roli Huga Líbala. (gogos)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace