poster

Chakushin ari final

 • Japonsko

  着信アリ ファイナル

 • Japonsko

  着信アリFinal

 • anglický

  One Missed Call Final

Horor

Japonsko, 2006, 109 min

Režie:

Manabu Asó

Předloha:

Jasuši Akimoto (kniha)

Scénář:

Minako Daira
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,669,291(10.8.2010)

 • kaylin
  ***

  A tak se nakonec dostáváme k tomu, že snímek „Chakushin ari final“ je v rámci série spíše lepším kouskem, ale zase v oblasti hororu obecně je to spíše takový průměrný film, který nepřinese nic překvapivého, nic originálního, jen celkem solidně zakončí celou sérii, o které jsem si myslel, že po druhém dílu už nemůže překvapit. Nepřekvapila, ale nutně nezklamala. Ten poslední díl ujde.(10.10.2015)

 • Cedr
  ****

  První a druhý díl jsou dost podobné. Fanoušky J-horrorů pravděpodobně zaujmou, ale běžného diváka spíš unudí. Na třetí díl se podle mého názoru příjemněji kouká. Nenudil mě. Tentokrát totiž sledujeme skupinku středoškoláků na výletě v zahraničí (Korea) a to už samo o sobě mi přišlo docela zajímavé na sledování. Do toho všeho přibyla nová "smrtící" featurka... Zprávu ohlašující smrt je nyní možné jednou přeposlat a tím si zachránit krk. Nemusím snad zdůrazňovat co tato skutečnost způsobí za chaos v bandě "přátelských" spolužáků :) Není to až tak hororové ale spíš... psychologické vyvražďovací drama. Chcete-li, tak naleznete i poselství o tom co vše může způsobit "obyčejná" šikana... Jako pěst na oko v "atmosféře" (v tomto případě skupinová paranoia) působí docela velká role hluchoněmého mladíka... ve chvíli kdy čekáte pořádnou paniku a boj o mobilní telefony mezi spolužáky, tak vás čeká pár rozhovorů ve znakové řeči :) Nic proti... ale jen to trochu utlumuje atmosféru .)(14.7.2007)

 • corpsy
  ***

  Zlepšenie oproti slabému sequelu spočíva hlavne v príbehu, ktorý má dobrý základ. Aj strašidelné scény, hlavne v závere patria medzi tie lepšie v sérii.(1.8.2013)

 • Zelilu007
  ***

  Důvod, proč jsem na to koukala je JKS. Omylem jsem totiž asi před rokem koukala na film ve kterém měl být, ale byl to první díl této série. :)) Mno bylo to docela dobře zahrané. Horory nemusím, ale psychologické mi nevadí. Bohužel to bylo v mnoha chvílích velice nelogické a to mne naštvalo asi nejvíc. Trochu mi to polámalo hlavu asi tak jako na té počítačové obrazovce. Podle ohlasů jinde jsem si druhý díl nepustila, přesto se podívám i na druhý díl. Proto, že si myslím, že to potom možná pochopím. :) No uvidíme(5.11.2014)