Ďáblův sluha

• USA Reaper
USA, (2007–2009), 21 h 54 min (Minutáž: 40–43 min)

Bret Harrison, Ray Wise, Tyler Labine, Missy Peregrym, Rick Gonzalez, Valarie Rae Miller, Nikki Reed, Kevin Smith, Jamie Kennedy, Henry Mah, Jessica Stroup (více)

Série(2) / Epizody(31)

Sam je průměrný jedenadvacetiletý mladík, který pracuje (no spíš nepracuje) v supermarketu v Seattlu a volné chvíle tráví s tlustým kámošem infantilními žertíky všeho druhu. Průměrným by určitě zůstal i nadále, kdyby jeho rodiče v mládí neprodali jeho duši ďáblu za nějakou tu službičku. Nicméně teď, když oslavil 21. narozeniny, je Satan zpět a požaduje něco na oplátku. A není to nic menšího než nahánění uprchlých duší zpět do Pekla. Komediální seriál z pera Kevina Smithe z TV stanice ABC. (Looser)

Margerie

Zbytečné, teenagerovské, hloupé a trapné. A ti "herci" už nemohli být vybraní hůř. Mám ještě něco dodat? 30% ()

Uesbe

Naozaj prijemne prekvapenie. Sympaticky hrdina, znesitelny diabol, primerane trapni kamarati a zaujimavi zaporaci. Nostalgicky soundtrack, ktory sice pouzivali ako past na oko, ale co uz. ()

jojoping

Pilotný diel ma zaujal, ale postupne kvalita upadá. Nápad na seriál bol dobrý, ale nedotiahnutý. Naháňanie utečených duší z pekla ma podstatne menej nadchlo ako odprevádzanie duší do neba v seriály Dead Like Me. DEAD LIKE ME IS NOT DEAD, DEAD LIKE ME ALIVE. ()

Mes-siah

Tento seriál ma dosť prekvapil. Nečakal som a preto zasiahol hlboko a presne. Pribeh lákavý, postavy sa vhodne dopĺňajú a dobre zahrané. Tento serial viac nepotrebuje. Je to taká oddychovka na nedelné popoludnie, ale stojí zato, si za "telku" sadnúť. A za úspech vdačí Sock-ovi a diablovi. Tí to proste válcujú. Vďaka nim 3+1* ()

Miss_Jones

Djkomovo proroctví se naštěstí nesplnilo a druhá série opravdu vyšla. Během prvních dílů si člověk musí říci, čím že tenhle seriál bude zajímavý, když se neustále opakuje schéma chytání duší. Vše samozřejmě oživuje tradiční život Smithových postav a love story mezi Andy a Samem. Zhruba v půlce první série se však objeví dějová linie a seriál doslova ožije. Vše začne plynout a než se člověk naděje, je to konec druhé série a nám zbydou jen oči pro pláč, protože dle oficiálních slov není žádná šance, že by seriál pokračoval během příštího roku, takže uvidíme. Bude mi chybět, Ray Wise zde dostal svoji životní roli a satana by snad nikdo nemohl zahrát lépe. Visel jsem mu na každém slovu, pozoroval každý pohyb jeho tváře a opájel se dokonalostí, s jakou přistupoval ke své postavě. ()

bonekill

V jednoduchosti je síla. A zde to platí dvojnásob. Reaper nezkoumá dohloubky globální problémy a pokud se potřebuju odreagovat u pohodového seriálu, kde nebudu muset zas tak myslet tak volím právě tenhle. Po uvodním skvělém začátku přišel stereotypní propad, ale druhá série překvapila a teď už je seriál nastaven ve velmi kvalitním pokračování. ()

Cortesz

Ďáblův sluha samozřejmě nemůže konkurovat dnešním seriálovým hitům, jako jsou Dexter, Prison Break, Heroes a mnoho dalších, ale jako oddychovka, která mísí několik žánrů (ovšem především jde o komediální typ seriálu), 100% funguje a pro milovníky humoru Kevina Smithe je jasnou volbou. Výhodou tohoto seriálu je obsazení. Ray Wise je hned vedle Al Pacino ten nejlepší ďábel, kterého lze spatřit na obrazovce. Ovšem i další herci přesně vybraní (především Sock), štěstí také měli v tom, že scénaristé jim jejich postavy napsali tak dokonale, že ani jedna nepůsobí nudně a především nesympaticky. Škoda jen, že byl seriál ukončen tak brzo a bez jakéhokoli dějového zakončení. P.S. Pokud mohu doporučit, tak sledovat v původním znění s titulky. Ne, že by dabing byl vyloženě špatný, ale původní znění je původní znění. ()

L3G1ON4R

Tento seriál mne tedy zrovna neoslovil po žádné stránce. Utahané a nudné, nic zvláštního jsem nehledal a to i přez takovou popularitu. Mno jiný kraj jiný mrav... ()

Zodiak

Pomerne ftipny serial, kde nejzabavnejsi postavou je sam DABEL. Ray Wise v roli dabla je proste k nakousnuti. Hlavni hrdina Sam je celkem sympatak a k ruce ma dva pomocniky z toho Spok je opravdu cislo :) Druha seria ma uz jen 13 dilu a dalsi serie zatim v planu nejsou. Dne 19.5.2009 bylo oznameno ukonceni serialu kvuli nizke sledovanosti. ()

kenny79

Tomu se říká opravdu smůla. Rodiče se upíši ďáblovi a chudák synek aby se přetrhl a chytal po světě uprchlé duše z Pekla. Naštěstí na to není sám a pomáhají mu dva kamarádi. Nevím čím to, ale připomíná mi to hodně seriál CHUCK. škoda jen, že se to už nenatáčí a je dohromady jen cca 30 dílů. ()

MartCT

Takový odpočinkový seriál na odpoledne, po pár dílech ale nemá moc čím překvapit..(hodnoceno prvních 13.dílů) ()

Insomniac

Pohodový seriál, v ktorom mi najviac imponuje Sock. Bez tejto postavy by to bolo určite o jednu hviezdičku menej. Diabol je ale tiež na "zožratie":)) ()

Pute

Nebýt Kevina Smitha tak bych tomu dal "Odpad!", takhle alespoň jedna hvězdička. Na to jaké má tento seriál hodnocení jsem tedy opravdu čekal víc. Neskutečně nesmyslný plytký děj, semtam vtípek, většinou ale spíše trapný. Proč Kevine, proč? ()

p.a.douch

Jo tenhle seriál šel. Ke konci se to už začínalo trochu kazit, ale stále si to udrželo dostatečnou kvalitu. Tyler Labine a Ray Wise - tak na ty jsem se fakt vždycky těšil. Dobrá práce, jednotlivý díly nenudily a nemám problém ani s opakovaným zkouknutím. 80 %. ()

JoKKeR

takovej pohodovej seriál bez vetších ambicí :) všechna slava Buffy.. ale važne je to fajn seriál s dobrým castingem, prostě simpatáci :).každej díl uteče z pekla jiná duše a celej díl ji pronasledujou a snaží dostat, plus sem tam je naznak nejakýho hlubšího děje.. chtel bych dát 4 * ale prostě by to asi nebylo fer :) ()