poster

Ďáblův sluha (TV seriál)

 • USA

  Reaper

Komedie / Fantasy / Thriller / Drama / Dobrodružný

USA, 2007 - 2009, 21 h 54 min (Minutáž: 40–43 min)

Hrají:

Bret Harrison, Ray Wise, Tyler Labine, Missy Peregrym, Rick Gonzalez, Valarie Rae Miller, Nikki Reed, Kevin Smith, Jamie Kennedy, Henry Mah, Jessica Stroup, Erica Cerra, Michael Ian Black, Ken Marino, Richard Burgi, Cindy Sampson, Andrew Airlie, Donavon Stinson, Christine Willes, Colby Johannson, Lucy Davis, Kandyse McClure, Tammy Gillis, Jody Thompson, Kasey Kieler, Jenny Wade, Robin Mossley, Alessandro Juliani, Ryan Robbins, Collette Wolfe, Simone Kessell, Hiro Kanagawa, Darren Shahlavi, Marlaina Mah, Melinda Clarke, Julia Benson, Bob Clendenin, Armie Hammer, Carrie Ruscheinsky, Serinda Swan, Sarah Lind, Kyle Labine, Eriko Tamura, Agam Darshi, Dan Shea, Serge Houde, Pascale Hutton, Jeff Kober, Patton Oswalt, C. Ernst Harth, Jake Sandvig, April Telek, Allison Hossack, Luvia Petersen, Robin Nielsen, Rob Carpenter, Peter Benson, Vyto Ruginis, Michael Antonakos, Alex Essoe, Sean Owen Roberts, Reese Alexander, Michael Adamthwaite, Clifton MaCabe Murray, Darren Moore, Scott Patey, Gillian Barber, Steve Makaj, Michael Strusievici, Howard Siegel, Chris Shields, Jim Shield, Elizabeth McCarthy Meek, Bill Dow, Donald Adams, Michael Teigen, Ben Wilkinson, Sean Tyson, Jennifer Kosovic, Matty Finochio, Marilyn Norry, Jeremy Jones, Kate Robbins, Alex Diakun, Paul Moniz de Sa, Fraser Aitcheson, Mark Rolston, Robert Foxworth, Aaron Douglas, Patrick Gilmore, Ron Lea, Jill Teed, Curtis Armstrong, Mercedes McNab, Fulvio Cecere, Mitch Pileggi, Chris Gauthier, Elle-Máijá Tailfeathers, Jay Brazeau, Ian Gomez, Kyle Switzer, Spencer Maybee, Marci T. House, Lillian Hurst, Conrad Coates, Ellen Ewusie, Bronwen Smith, Anthony Shim, June B. Wilde, Sean Patrick Thomas, Erik Palladino, Heather Doerksen, Stephen McHattie, Claudette Mink, Lupe Ontiveros, Michael Weaver, Michael McDonald, Charlie Weber, Catherine Reitman, Matthew Harrison, Lisa Marie Caruk, Timothy Webber, Kathryn Kirkpatrick
(další profese)
 • 6thSun
  *****

  Úžasně odlehčenej a ohromně vtipnej (hlavně díky Sockovejm hláškám) seriáll!!! Je tam obrovská spojitost se seriálem Chuck, ale oba vznikly ve stejnej rok, takže těžko říct, kdo koho vykrádá. Každopádně u Chucka**** si nepamatuju, že bych někdy dal 10 dílů za jeden jedinej víkend. Proto musím Ďáblova sluhu spravedlivě ocejchovat hvězdou navíc.(19.4.2010)

 • BMAJTZ
  **

  Obcas to neni spatne obcas to je naopak hrozne. Po pravde nekdy rozmyslim proc na to koukam a pripoustim ze postupem casu to docela ztraci na kvalite. No uvidime zatim prumer. Po shlednute druhe serii snizuju hodnoceni jde to ke dnu rychleji nez Titanik. Kazdopadne jediny kdo je optavdu v tomhle serialu vyborny je Ray Wise a jeho postava dabla jenom skoda ze nedostava vice prostoru. No a jeste vyhlasime soutez nejhorsi postavy tou je jednoznacne Ben ktereho pomalu a jiste dotahuje Sock.(15.3.2008)

 • Moogwi
  ***

  Je to koukatelné ALE, moc kecání, samotnému lovu příšery je věnováno snad posledních 10 minut na konci, zbytek je o plácání, které by mohlo být aspoň vtipné, ale není. Seriálu chuck jako by to z oka vypadlo, narozdíl od něj má Sam vtipnější přátele, ale horší milostnou zápletku, řekněme, velice trapnou, typicky americky seriálovou..musím před ní dělat blbečka, určitě by to nepochopila, i když všichni ostatní přátelé jo, nesmí se to dozvěfět... trapas(4.1.2008)

 • liuk
  ****

  Reaperovi se zadařilo to nejzáhodnější, po čem může takovýto kecavý seriál o kamarádech toužit. Totiž že si další díl nepouštím hlavě kvůli nové zápletce nebo většímu posunu v hlavním ději a cíli Sama, ale protože jsem hrozně rád ve společnosti téhle party. Baví mě jejich soudržnost i jejich hádky a popichování, protože jsou jednoduše opravdové a jejich válčení a společné vypořádávání se s nachystanými perepetiemi od pekelných duší i od života jsou skvěle ztvárněny. Mimochodem, také máte ten dojem, že když se objeví ten božan Ďábel, tak je z pekla celý zpocený a rozpálený? Wise je fakt krutoň. Stejně jako Sackova sestra.(30.3.2009)

 • Grizzly
  ****

  Fajn serial s vybornym smyslem pro humor. Oproti Chuckovi ma Sam mnohem lepsi a vtipnejsi pratele a prostredi, ale o dost slabsi love story. Kazdopadne Reaper ma Dabla! Loveni dusi neni venovano tolik prostoru jako bych cekal, ale nijak to nevadi, protoze ta omacka okolo vubec nenudi. Nektere veci nejsou dotazene uplne do maxima, ale o zabavu je postarano.(28.3.2008)

 • - Epizoda 13: chlapci bydlí v bytě 508. 5+0+8=13. (kukentipla)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace