Ďáblův sluha (TV seriál)

Reaper

Komedie / Fantasy / Thriller / Drama / Dobrodružný

USA, 2007, 31x42 min

Bret Harrison, Ray Wise, Tyler Labine, Missy Peregrym, Rick Gonzalez, Valarie Rae Miller, Nikki Reed, Kevin Smith, Jamie Kennedy, Henry Mah, Jessica Stroup, Erica Cerra, Michael Ian Black, Ken Marino, Richard Burgi, Cindy Sampson, Andrew Airlie, Donavon Stinson, Christine Willes, Colby Johannson, Lucy Davis, Kandyse McClure, Tammy Gillis, Jody Thompson, Kasey Kieler, Jenny Wade, Robin Mossley, Alessandro Juliani, Ryan Robbins, Collette Wolfe, Simone Kessell, Hiro Kanagawa, Darren Shahlavi, Marlaina Mah, Melinda Clarke, Julia Benson, Bob Clendenin, Armie Hammer, Carrie Ruscheinsky, Serinda Swan, Sarah Lind, Kyle Labine, Eriko Tamura, Agam Darshi, Dan Shea, Serge Houde, Pascale Hutton, Jeff Kober, Patton Oswalt, C. Ernst Harth, Jake Sandvig, April Telek, Allison Hossack, Luvia Petersen, Robin Nielsen, Rob Carpenter, Peter Benson, Vyto Ruginis, Michael Antonakos, Alex Essoe, Sean Owen Roberts, Reese Alexander, Michael Adamthwaite, Clifton MaCabe Murray, Darren Moore, Scott Patey, Gillian Barber, Steve Makaj, Michael Strusievici, Howard Siegel, Chris Shields, Jim Shield, Elizabeth McCarthy Meek, Bill Dow, Donald Adams, Michael Teigen, Ben Wilkinson, Sean Tyson, Jennifer Kosovic, Matty Finochio, Marilyn Norry, Jeremy Jones, Kate Robbins, Alex Diakun, Paul Moniz de Sa

Joe Hobeck

Scénografie:

Rachel O'Toole

taký trochu černejší humor. veľmi dobre sa na to pozerá. postavy sú sympaticky uveriteľné a herci vybraní na jednotku. hlavne teda Devil a best buddy, ktorému teraz neviem prísť na meno. nie je to nič prevratné, iba taká svojská oddychovka. od Kevina Smitha.(29.6.2009)

Ale jo, je to prijemny, ale kdyby se trochu vic akcentovala akce a k tomu byly pridany aspon trochu lidsky triky, nezlobil bych se.(20.2.2008)

Rukopis Kevina Smithe je znát v každém druhém záběru. Přibližně prvních pět - šest epizod. Pak už si Ďáblův sluha jde svou vlastní cestou, stavící svůj potenciál na pouhopouhých dvou postavách - ulítlém spolupracovníkovi a kamarádovi hlavního hrdiny v jedné osobě Socka a na mém snad nejoblíbenějším satanovi od dob Ďáblova advokáta. Humor je plný cynismu (satan v brilantním podání Raye Wise) a sarkasmu (Sock) a trefil se mi přímo do noty. Jednotlivé epizody se od sebe kvalitativně neliší a jde tak o osmnáct nadprůměrných výletů do Samova světa obchodního domu Work Bench.(26.5.2008)

• MoiJe

Imho tak caste porovnavanie s Chuckom nie je na mieste. V dobrom pre Reaper. Jasne, je to volovina plna klise a blbosticiek, ale vyslovene sa pri tom veselo sklebim, co sa mi pri Chuckovi nestavalo. Vadi mi snad len chvilami predstavitelka Andi, obzvlast potom jej fialovkasty ruz:)(6.4.2008)

Nehleďte na chyby a bavte se. Nic jiného po vás Rreaper ani chtít nebude. V druhé řadě velký kvalitativní skok. Ale velmi zamrzí předčasný konec seriálu. Takové finále, i když vynucené může spousta seriálů tiše závidět...(23.4.2009)

• - Epizoda 13: chlapci bydlí v bytě 508. 5+0+8=13. (kukentipla)