poster

Ďáblův sluha (TV seriál)

 • USA

  Reaper

Komedie / Fantasy / Thriller / Drama / Dobrodružný

USA, 2007 - 2009, 21 h 6 min (Minutáž: 31x42 min)

Hrají:

Bret Harrison, Ray Wise, Tyler Labine, Missy Peregrym, Rick Gonzalez, Valarie Rae Miller, Nikki Reed, Kevin Smith, Jamie Kennedy, Henry Mah, Jessica Stroup, Erica Cerra, Michael Ian Black, Ken Marino, Richard Burgi, Cindy Sampson, Andrew Airlie, Donavon Stinson, Christine Willes, Colby Johannson, Lucy Davis, Kandyse McClure, Tammy Gillis, Jody Thompson, Kasey Kieler, Jenny Wade, Robin Mossley, Alessandro Juliani, Ryan Robbins, Collette Wolfe, Simone Kessell, Hiro Kanagawa, Darren Shahlavi, Marlaina Mah, Melinda Clarke, Julia Benson, Bob Clendenin, Armie Hammer, Carrie Ruscheinsky, Serinda Swan, Sarah Lind, Kyle Labine, Eriko Tamura, Agam Darshi, Dan Shea, Serge Houde, Pascale Hutton, Jeff Kober, Patton Oswalt, C. Ernst Harth, Jake Sandvig, April Telek, Allison Hossack, Luvia Petersen, Robin Nielsen, Rob Carpenter, Peter Benson, Vyto Ruginis, Michael Antonakos, Alex Essoe, Sean Owen Roberts, Reese Alexander, Michael Adamthwaite, Clifton MaCabe Murray, Darren Moore, Scott Patey, Gillian Barber, Steve Makaj, Michael Strusievici, Howard Siegel, Chris Shields, Jim Shield, Elizabeth McCarthy Meek, Bill Dow, Donald Adams, Michael Teigen, Ben Wilkinson, Sean Tyson, Jennifer Kosovic, Matty Finochio, Marilyn Norry, Jeremy Jones, Kate Robbins, Alex Diakun, Paul Moniz de Sa, Fraser Aitcheson, Mark Rolston, Robert Foxworth, Aaron Douglas, Patrick Gilmore, Ron Lea, Jill Teed, Curtis Armstrong, Mercedes McNab, Fulvio Cecere, Mitch Pileggi, Chris Gauthier, Elle-Máijá Tailfeathers, Jay Brazeau, Ian Gomez, Kyle Switzer, Spencer Maybee, Marci T. House, Lillian Hurst
(další profese)
 • liuk
  ****

  Reaperovi se zadařilo to nejzáhodnější, po čem může takovýto kecavý seriál o kamarádech toužit. Totiž že si další díl nepouštím hlavě kvůli nové zápletce nebo většímu posunu v hlavním ději a cíli Sama, ale protože jsem hrozně rád ve společnosti téhle party. Baví mě jejich soudržnost i jejich hádky a popichování, protože jsou jednoduše opravdové a jejich válčení a společné vypořádávání se s nachystanými perepetiemi od pekelných duší i od života jsou skvěle ztvárněny. Mimochodem, také máte ten dojem, že když se objeví ten božan Ďábel, tak je z pekla celý zpocený a rozpálený? Wise je fakt krutoň. Stejně jako Sackova sestra.(30.3.2009)

 • Han22
  ****

  Sam Oliver pracuje ve skladu, s kamarády Sockem a Benem chlastají, flákají se a vymýšlí ptákoviny a už spoustu let tajně touží po kamarádce Andi. Když je mu ovšem 21 let, dovídá se, že jeho rodiče prodali duši ďáblovi a on pro něj teď musí makat - chytat uprchlé duše z pekla. Pokaždé dostane úkol, nástroj a poté příslušnou duši odevzdá. Sleduje se to skvěle - je to totiž hlavně komediální, skoro až sitcom - člověk sleduje co ty paka zas vymyslí, vyvedou nebo jen poslouchá ty jejich kecy. Navíc je tu opravdu hafo skvělých postav - nejlepší je pochopitelně flákač, hovado, občas idiot, ale vynikají kámoš Sock a pochopitelně hustopřísnej ďábel, kterej fakt nemá chybu. Jejich vzájemné scény se Samem patřík tomu nejlepšímu ze seriálu. Ale i ostatní - magorský šéf Ted, flegmatická úřednice Gladys nebo třeba dvojice vystylovaných homosexuálních démonů - ti všichni jsou k sežrání. V druhém plánu jsou mnohokrát výborní záporáci dílu, především v první sérii a skvělé akce na konci. No a v druhé sérii se nenápadně přidává spousta vztahových linií (hlavně problémy Bena a démonky Niny nemají chybu), rozjíždí se pár skvělých příběhů a ve finále je vše víceméně uzavřeno (až na to nejpodstatnější - bohužel). Mínusy? Snad nic, jen takový ten pocit, že nejsleduju nic velkýho, ale jen takovou zábavnou blbinku. Z konce mi ale bylo docela smutno...(21.3.2010)

 • Banger888
  ****

  Podobnost s Chuckem se skutečně nezapře, nicméně Chuck mi připadá akčnější, zajímavější, prostě lepší. Tím však nechci Reapera shazovat, protože pořád je to výborný seriál. Jen je škoda, že si neudržuje určitou kvalitu. V prvních dílech seriálu jsem se několikrát zasmál, nebyla nouze o vtipné scény či hlášky. To všechno se však s dalšími díly začalo opkaovat, Reaper na půli cesty ztratil dech a spadl do průměru, aby se zase na konci vrátil do výborné formy. Na druhou sérii se určitě těším, neboť se mi moc líbil závěr první, ale těžko se Reaper zapíše mezi top seriály. Na to totiž obsahuje příliš mnoho klišé. Dávám 4* ale je to tak 3,5*.(24.5.2008)

 • Blaogranas
  ***

  Opravdu se srovnání s Chuckem nedá ubránit. A to je právě kámen úrazu Reapera, protože ten prohrává na celé čáře. Sam není prostě charizmtický tahoun, má děsně nesympatického kámoše a ani jeho lovestory nestojí za nic. Postava ďábla mě taky nijak nebere - nemá nic na práci, jenom blbě kecá - nevím, proč si duše nechytá sám; to je scénáristicky nedotažené. Po několika dílech tvrdím, že každý díl je rutinní a ničím nepřekvapí. Vlastně možná nějakým nečekaně blbým lapačem. V titulku je uvedeno komedie, ale to je jedna velká ďábelská lež. 50-60%.(9.12.2009)

 • Soweek
  ****

  Podpis Kevina je zde celkem znatelný, avšak kvalita humoru zdaleka nedosahuje kvalit jeho filmů. Satirický a urážlivý humor mi ale stejně vždy rozveselý den a společně s pěkným průběhem seriálu, který se naštěstí moc nevěnuje sbírání duší jak bylo v úvodu naznačeno, ale spíše si drží kvalitní dějovou linku hlavních i vedlejších hrdinů, je pro mne zcela postačujícím důvodem k sledování seriálu i v budoucích epizodách.(27.5.2009)

 • - Epizoda 13: chlapci bydlí v bytě 508. 5+0+8=13. (kukentipla)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace