Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

gambler3

No tak ako vždy Marvelu sa podarli spraviť dobrý film s komiksovou predlohou a dať skoro všetkých superhrdinov až na spidermana. Zvuky , Scénar , Akčné scény , efekty boli dobré až na tú časť čo boli na lietajúcej lodi, Tá bola rozťahaná a tak trocha zbytočná až na bytku. Hulk rozhodne dominuje silou a rozumom asi Iron Man . No proste podarený film od Marvelu . Tak tomu dávam 80%. ()

Scott4

2 hodiny narvané skvěle zrežírovanou akcí, skvěle vybranými herci a hromadou zábavy a luxusních hlášek. Za mě jasných 5*. Btw. takovou sračku co vyplodil verbal bych se styděl prezentovat na literálním sjezdu Zvlaštních škol. ()

damapo

Celé mi to přijde překombinované, až skoro tuctové. Vyšší hodnocení si film zaslouží zejména pro svou akci, které v něm je dost. ()

Toja34

Nám se to líbilo moc: věk žena 38+kluk 7+kluk 7. Byl to první film z Marvelovské série, který jsme viděli a odstartoval šťastný měsíc, než jsme shlédli skoro všechny navazující filmy. Konečně u nás končí kreslené, uječené filmy a začínají bijáky, které si užíváme všichni. Rodiče i děti. Upřímně nevím, co je na Avengers nevhodné do 12 let. Mohu jen chválit, bylo to vtipné i akční. Kluci opakují hlášky a já si opravdu užívám Hulkovu reakci na "Já nejsem jen tak někdo, já jsem bůh !!! " ()

mikosuo

Splnený sen aj keď tam nemohli byť všetci ktorých by som chcel. Celý film som neodtrhol oči od obrazu. A čakám na dvojku asi ako každý. ()

failik

Tak je to tady film, na který jsem se tak dlouho těšil a on konečně existuje. Tohle je zatím top od Marvelu a jen tak to nikdo nepřekoná. Jsem velký fanoušek komiksů, jsem velký fanoušek práce Josse Whedona a náhoda, že se to takhle všechno hezky sešlo mi hrála jenom do karet. Joss Whedon je prostě seriálový génius a tohle byla pro něho výzva, natočit první celovečerní film (když nebudu počítat Serenity). Projekt Avengers je, ale velký sousto, stačí pár chyb a fanouškům hned něco vadí, ale Joss má na tyhle věci ty pravý ruce. Speciální efekty, hudba, komiksový look (oblek Capa se mohl trochu upravit pro film, ale čert to vem) a prostě ten do detailu vypilovaný scénář je něco co drží celý film pohromadě, ale tohle nestačí. Důležitý je vybrat správě herecký ansámbl a to je něco co Whedon vždycky uměl vycítit (tak jako vybral posádku lodě Serenity). Robert Downey Jr. díky dvou předchozím Iron Manům, kde perlil, lítal a střílet jak to jen šlo, se stal tak asi největším tahounem a byl zaručeně nejvtipnější postavou filmu. První Avenger Captain America se už objevil ve svém filmu, ale něco tomu chybělo a tak to tady Evans hodně vylepšil. Shield představuje opět už známou Black Widow, která je fajn, ikdyž Whedon umí i líp napsat ženskou postavu, dále opět Samuel jako Nick Fury a Clark Gregg jako Coulson, tady nebylo co zkazit. Novou postavou se stala také agentka Maria Hillová, kterou si zahrála Cobie Smulders (Robin z Himym) a byla to docela příjemná volba. Do akce se poprvé také připojil Agent Clint Barton aka Hawkeye (cameo z Thora nepočítám), kterého ztvárnil čím dál víc sympatický Jeremy Renner. Hemsworth se zde opět objevil jako Thor. Hlavní padouch se stal Loki, kterého perfektně (opět) zahrál Tom Hiddleston a se svou armádou "chitauri" chtěl zníčit svět. Dobrý padouch dělá dobrý film a to je sakra pravda a tady to platí dvojnásob. Poslední postavu, kterou chci rozebrat je recyklovaný Hulk, kterej po ne příliš úspěšných dvou filmech (Hulk s Banou a Neuvěřitelný Hulk s Nortonem) se konečně ukázal tak jak jsme ho chtěli vidět a bylo to boží. (HULK SMASH!). Takže jako shrnutí je tohle určitě nejpropracovanější marvelovka, ať už kvůli scénáři, akci a udržení věrnosti ke komiksu, ale hlavně kvůli tomu co film představuje. ()

lupik84

Nejlepší multihrdinový film. Vtipné, akční a nenudí. Nejlépe však předtím vidět filmy jednotlivých hrdinů. ()

Tobias_Sin

Tak přesně takový Hulk by mě být!! Neřízená střela, kterou nic nezastaví ani Thor.. :-) Jednotlivé postavy mají dostatek prostoru pro vykreslení charakterů, děj frčí jak na drátkách, napětí, akce.. Člověk od komiksu nemůže čekat víc.. ()

Frank234

Velmi dobře vyvážená Marvelovka s vynikajícími vizuálními efekty a humorem. Poté, co jsem shlédnul 3D verzi, jsem nemohl volit jinak než čistých 95%. ()

Scorpik87

Jo to se mi libilo komiksovi hrdinove v jednom. Hulk byl skvělej jak rozporcoval Lokiho o zem. No neměl Hulka draždit. Já jsem bůh, ty tupá stvůro. Nenechám se zastrašit nějakým...Proč nedokončil větu?? Protože Hulk ho chytne a praští s ním o zem. A co dodal Hulk: Slabej Bůh.A co na to Loki zachraptěl v zemi. Tak u toho jsem se chlámal a brečel smíchy no vracel jsem to zpět páč se mi to líbilo. :DD ()

RenaM

Hoci hodnotenie piatimi hviezdičkami nemám vo zvyku, tento film bude výnimka. Ak mám pravdu povedať, tak okrem Iron Mana ma žiaden z ostatných hrdinov nejak veľmi za srdce nechytil. Spoločne sú však božský. Teda, každý je úplne iný- Iron Man je trochu namyslená flegmatický geniálny playboy vďaka čomu sa dotáva do rozporu s patriotom a oddaným americkým vojakom Kapitánom Amerika (ktorého postava ma zaujala najmenej), ale zase si veľmi dobre rozumie s Bruceom Bennerom, alebo inak Hulkom. Blac Widow je ako vždy nad vecou, a pôsobí absolútne Shieldovsky. Hawkeye má rozpory zo svojou vlastnou podstatou. hor.. je proste Thor. K tomu sa pridáva Nick Fury a mimozemská invázia na čele s Lokim. Niekto sa ale bude musieť obetovať, a niekto zomrie... Túto Marvelovskú tímovku si proste musíte pozrieť! ()

Irachio

Tak konečně sme se dočkaly.Nejmocnějši hrdinove spolu ve filmu, a dojmy? Povedený film se spoustu triky, skvělim obsazením a Joss Whedon mě tímhle mile překvapil.Čekal jsem že záporakem bude někdo jiný, ale i tak mi to dojem nezkazilo.Mark ruffalo zahral na výbornou HULKA a sarkasticke vtipy Roberta Downey Jr. jako vždy super,nemužu jinak než chválit. ()

Cochtan85

Film má v celku přijatelné tempo a stále probíhá nějaká akce. Nestane se tedy, že by se divák stihl během filmu nudit. Vizuální stránka filmu moc pěkná, není divu, že byla nominace na oskara. Shrnul bych to jednou větou. Nejlepší film se superhrdiny, který jsem doposud viděl. ()

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy

21.03.2023

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

19.03.2023

Ryan Reynolds (Deadpool) je jednou z nejznámějších tváří dnešního Hollywoodu. Dobře mu jde ale také marketing a byznys, právě díky nim si totiž přišel na zdaleka nejvyšší výplatu v životě,… (více)