Změna je život (TV seriál)

• Česko

Život je změna

Life Unexpected

Zmena je život

USA, 2010 - 2011, 18 h 3 min (Minutáž: 26x40–42 min)

Tvůrci:

Liz Tigelaar

Britt Robertson, Shiri Appleby, Kristoffer Polaha, Austin Basis, Kerr Smith, Ksenia Solo, Shaun Sipos, Emma Caulfield, Reggie Austin, Austin Butler, Robin Thomas, Erin Karpluk, Rafi Gavron, Lucia Walters, Arielle Kebbel, Alexandra Breckenridge, Amy Price-Francis, Cynthia Stevenson, Landon Liboiron, Gina Holden, Shannon Chan-Kent, Sarah-Jane Redmond, Brittney Wilson, Susan Hogan, Jaime Ray Newman, Merrilyn Gann, Sarah Strange, Veena Sood, Brenna O'Brien, Brittney Irvin, Peter Horton, Richard Ian Cox, Keegan Connor Tracy, Krista Allen, Geoff Gustafson, Dylan Neal, Diana Pavlovská, Johnson Phan, Anna Mae Wills, Megan Charpentier, Dean Marshall, Merritt Patterson, Crystal Balint, Chelah Horsdal, Katelyn Mager, Keith Dallas, Sunita Prasad, Shanae Tomasevich, Bethany Joy Lenz, Nik Markovina, Kate Voegele, Diane Farr, Nelson Wong, Barbara Kottmeier, Kevin McNulty, Steve Baran, Reese Alexander, Peter Graham-Gaudreau, Don MacKay, Angela Moore, Loretta Walsh, Darla Fay, Chris Shields, Ingrid Torrance, Aaron Miko, Aaron Craven, Kevin O'Grady, Michasha Armstrong, Kirby Morrow, Kathleen Duborg, Billy Wickman, Noel Johansen, Camille Mitchell, Judith Maxie, June B. Wilde
  • Brasi

Doufám, že do toho pejsek s kočičkou po několika málo dalších dílech začnou sypat taky něco jinýho než cukr. Pakliže ne, člověk se toho možná dost brzy přejí (hodnoceno po několika málo dílech :)). Edit: Wow, wow, wow. Wow. Sugar rush (mimochodem mnohem lepší volba). Kataifi převedený do seriálový podoby. Jestli vám chutná, bude se vám sbíhat chuť i na Life Unexpected. Já ho před lety nedojedl a nedojím ho ani teď (po devíti dílech).(17.3.2010)

Seriál přesně pro mě. Je tu poměrně fajnová a nenáročná zápletka, civilní a příjemný humor a dobře vymodelované postavy. Je to velmi, velmi, velmi přeslazené a někdy nadmíru optimistické i ve chvílích, kde to zřejmě není na místě :-) AVŠAK zde mi to absolutně nevadí a naopak je to kladem. Pro mě velké překvapení a velká škoda, že seriál je po 2. sérii ukončen (mě ještě 2. série čeká). 8/10!(28.1.2011)

Tak to jsem nečekala, že mé zhýčkané (nebo spíš otupené?:)) smysly (Vampire diaries, True Blood, Gossip girl, Game of Thrones, HIMYM,...) ještě něco dokáže tak zaujmout a naplnit. Opravdu úžasný seriál. Ale štve mě tam to, že ať si Cate vybere jakkoliv, nebude se mi líbit, jak to dopadne na té odmítnuté straně. Nejradši bych, aby je měla oba. Ale Baze je bezesporu nejlepší chlap seriálu. 2.série: Ahááá po shlédnutí prvního dílu to začíná směřovat zas někam jinam...nechám se překvapit, ale stále super. Škoda, že to zatím nevypadá na další sezonu.(28.12.2011)

Velice osvěžující a netradiční seriál, ktery dokazal byt dojemny, vtipný a zároveň působit poměrně realisticky. Nejvíc se mi líbil herecký výkon Kristoffera Polahy, kterého znám z Ringeru a působí velice talentovane a přirozene. Stejne tak bylo zajimavé sledovat posun Shiri Appleby z dřívějšího Roswellu, jejiž role v seriálu mi byla osobně dost sympaticka. Rozhodne doporučuji. Skoda, ze seriál skončil, dalo se z nej vytěžit mnohem více a poněkud urychleny závěr více dovysvetlit klidně v další sérii.(16.4.2012)

Jeden z nejlepších seriálů posledních let a zároveň jeden z nejvíce nedoceněných. Brittany, v roli Lux, si nejde nezamilovat, to samé platí i o její mamce v podobě herečky Shiri Appleby. Vlastně celá herecká sestava z tohoto seriálu dělá něco výjímečného (ách ta Tasha :) ), co mi v TV chybělo. Pro někoho to může být přesládlé a pro někoho nesmírně osobní - u mě platí to druhé. Druhá řada je možná ještě lepší s povedeným zakončením, když vezmu v úvahu samotné zrušení seriálu z důvodu nízké sledovanosti.(20.11.2011)

• - Zatímco v příběhu dělí postavy Lux a Cate šestnáct let, ve skutečnosti jsou od sebe jejich představitelky Brittany Robertson a Shiry Appleby vzdáleny let jedenáct. (novoten)

• - V 5. časti 2. série s názvom "Music Faced" sa objavila herečka Bethany Joy Galeotti, ktorá si zahrala postavu Haley James Scott, ktorú stvárňuje taktiež v seriály One Tree Hill (2003). (katherine.)

• - Do role Lux se hlásila Nina Dobrev, ale televizní společnost CW si ji raději vybrala jako Elenu do seriálu Vampire Diaries (od r. 2009). (novoten)