The Joker Blogs (TV seriál)

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2008

Scott McClure

Andrew DeVary
  • korbitch22

Trocha šikovného make-upu,věrohodný kostým a Jokera může hrát každý blbeček.Neřikám že se McClure nesnaží a občas mu to i jde,ale chybí mu ta vyšinutá tónina Ledgerova hlasu,pomyslně nemlaská a nešklebí se.Když už se tedy snažím o něco takového,snažím se o to se vším všudy.Jako fanouškovský počin slušné,ale míra zábavnosti mě nedovolila přehoupnout se víc jak přes tři díly,ale časem to snad dokoukám.Ono kdybych to hodnotil jako samostatný amatérský počin,bez většího srovnávání s originálním...no ani ne tak filmem,který je zbytečným a nejpřeceňovanějším filmech všech dob,ale s nesmrtelným výkonem Ledgera,asi bych to docenil víc. 40%(10.6.2012)

Hodně to ubíjí pokusy o hraní ve vedlejších postavách (pro některé postavy jsou ještě ktomu jejich představitelé dost mladí, a to kazí taky dojem), ale dá se to vydžet a tolerovat, když vezmu v úvahu, že je to výtvor party kamarádů/fanoušků, tak klobouk dolů. A možná příjde i Batman. Ke shlédnutí zde: http://www.videacesky.cz/serialy/the-joker-blogs(21.5.2014)

Přemýšlel jsem, jestli 3 nebo 4 hvězdy. Tu čtvrtou jsem chtěl věnovat geniálnímu herci, ztvárňujícího Jokera. Ovšem v průběhu jednotlivých dílů, se podoba chování vzhledem k Temnému rytíři, ztrácí. Avšak né úplně vymizí. Joker ze zahrán skutečně svěle, ale bohužel je to asi jediná silná zbraň této minisérie. Ovšem jakožto "fanouškovský počin", musím říct, že je to skvělé!(6.7.2012)

Není to Heath Ledger, ale svou roli hraje na amatérský počin pacient s označením AAC1 4479 fantasticky. Na první pohled jistě nepoznáte rozdíl Jokera od Jokera. Až po delším zkoumání a nechápání kdy vstal z mrtvých(R.I.P) si všimnete jistých nesrovnalostí. Hlas, pohyby, mimika(i když jsou nebezpečně přesné),. Hlas je asi největší mínus, protože to prostě není Heath Ledger. Ale to je samozřejmě úplná kravina! Tím chci říct, že je The Joker Blogs parádní záležitost a hlavně pro fandy Batmana nebo právě Jokera. I když seriál postupně ztrácí nápady a takovou tu rozmanitost, dialogy které nejsou vždy na úrovni a tak dále,. ale jako celek všech dílů první řady, dobrý. 75% "The Terror"(20.7.2012)

Joker má sice masku, ale hrát každý ho nemůže, ale pokud dokážete napodobit hlas a ďábelský smích, tak nemám výhrad, tady se to povedlo. Seriál má sice nedostatky (např. Joker je téměř nepřemožitelný poté, co uteče z léčebny) a logické kopance (ale ty jsou ve filmech často a komiksech asi schválně), ale přesto se jedná o zdařilý počin, navíc od fanoušků.(6.8.2012)

• - Kendra Cashmore nahradila v poslední epizodě mini-série Further Evidence a ve druhé sérii tohoto seriálu postavu Harleen Quinzelovou. Původní představitelka Kira Westberg se totiž po první sérii odstěhovala. (ManOfPhoenix)

• - Policejní vozidla pro natáčení poskytla Los Angelská policie. (TwoFace)

• - Spoiler: V posledním díle první série se objeví herec Kevin Spacey v roli Lexe Luthora coby nového majitele Arkhamského blázince. Kevin Spacey ztvárnil postavu Lexe Luthora také ve filmu Superman se vrací (2006). (TwoFace)