Žraločí tornádo 3

(TV film)
  • USA Sharknado 3: Oh Hell No! (více)

Popadněte deštníky, počasí na nejbližší dny je následující: budou opět pršet žraloci! Čeká nás další film, v němž se Fin a April budou i tentokrát snažit zachránit občany Spojených států před smrtícím nebezpečím. Bouře začne v hlavním městě Spojených států, ve Washingtonu D.C. V tomto boji už ale nebudou sami. Spolu s dalšími lidmi udělají vše proto, aby zastavili dravé predátory, kteří se postupně prokousávají až dolů k Východnímu pobřeží do města Orlando na Floridě. (Universal Channel)

hansel97 odpad!

Po mnohem lepší dvojce pro mě tohle je nejhorší díl. Už to hraničí z trapností, jak moc to dělají přitažený za valsy. Záchrana světa z rakety je fakt pro mě už moc velká sračka. ()

SOLOM.

Fanoušci hororového žánru každoročně očekávají příchod několika skutečně dobrých filmů, ale přijde mi, že je jich čím dál tím méně. Namísto toho nás tvůrci zaplavují čím dál tím více podprůměrnými filmy a hromadou ODPADNÍCH záležitostí. Zárukou takové „kvality“ jsou i díla společností jako Asylum či SyFy. No a když se dají obě dohromady, nevěstí to již dopředu nic dobrého. Jak Ferrante slíbil, tak i učinil. Po roce se opět dočkáváme dalšího žraločího tornáda – brakové zábavy toho nejhrubšího zrna. Když jsem viděl první díl, přiznám se, že jsem se u něj docela bavil a dal jsem mu i vysoké hodnocení (60%). Podobně ujeté filmy mi nevadí a dokonce je s radostí i vyhledávám. Občas neuškodí se podívat i na něco takového. Dvojka už však začala být dost trapná, ovšem i jí jsem přetrpěl až do konce (40%). Nicméně tento díl už byl opravdu na hranici snesitelnosti a začínám vážně pochybovat o psychickém zdraví scénáristy i samotného režiséra. Ian Ziering a Tara Reid jsou doslova dvojka k pohledání. Dvojice hereckých ztroskotanců už zřejmě ani nezavadí o nějakou pořádnou roli a tak se drží této série jako pijavice. První jmenovaný jí však alespoň trochu drží nad vodou, protože hrát ještě nezapomněl, zato jeho společnice vypadá jak vyschlá mumie. Po dřívější krásce už není ani památky. Příběh filmu je stejně dementní jako ty předchozí, ale tentokrát tomu nasadil scénárista ještě zvláštní korunu navíc. Žraloci tu nebudou padat nejen z nebes, ale objeví se dokonce i ve vesmíru.Sharknado 3 mě doslova zklamalo. Dá se tu sice narazit na několik zábavných scén, ale jinak jsem celý film spíše nevěřícně kroutil hlavou nad jeho stupiditou. Zvláště pak ke konci jsem měl už sto chutí ho vypnout.30% ()

Necrotongue

Cože? 34%? No, vlastně proč ne. Thunder Levin rozpálil klávesnici doběla, takže jeho žraloci, kteří opět vypadají velice "věrně" tentokrát nejen plavou, létají, jezdí městskou hromadnou dopravou, ale nově také procházejí zdmi budov a vládních bunkrů. K Levinovi se i tentokrát přidal Christopher Roth, aby mě znovu nechal žasnout nad svým uměním, přesunout během mrknutí oka osoby a předměty. Je pravda, že proti Žraločím tornádům má většina porno filmů propracovaný příběh, ale hvězdičku za to, že jsem se opět brutálně zasmál, udělit musím. Vždyť trupíkův hrdinný boj, žraloci ve vesmíru nebo porod by neměly zůstat zapomenuty. Dokonce i ten zoufalý pokus o patos dokázali tvůrci zkazit, takže byl dokonale vtipný. ()

JASON_X

"Oh Hell Yes!" chtělo se mi nadšeně zařvat, když jsem při zjištění existence čtvrtého dílu Sharknada zároveň zjistil i to, že jsem ještě neviděl trojku. No a... No co bych měl vyprávět, TO se musí vidět. Začátek s Bílým domem mě uvedl do mírně euforického a halucinogenního stavu, ve kterém jsem pak strávil i celý zbytek filmu, takže můj názor samozřejmě nemůže být objektivní. Scénář tentokrát dosáhl nového vrcholu fantasmagoričnosti a servíruje všemožné špeky a hlášky tak frenetickou frekvencí, že ubohý divák je ze vší té megašílenosti brzy tak otupělý, až mu začnou přicházet na mysl kacířské myšlenky typu "no ta jednička a dvojka byly lepší", nebo "ta Zieringova dcera je ale fakt hnusná pizda", nebo mu začnou trochu vadit věci, které mu v jedničce a dvojce nevadily (třeba příliš "vyzoomovaný" obraz). Ale v oné temné chvíli pochyb se na scéně jako deus ex machina zjeví starý dobrý Hasselhoff se starým dobrým utajeným raketoplánem, pomocí kterého se to se synem rozhodnou naprat z orbitu obřím gigalaserem přímo do sharknada, čímž děj nabere nové grády. Ale pozor na žraloky ve vesmíru! Uff... Pátá za kulervoucí a extrémně haluzní poslední čtvrtinu, při které je divákův mozek nemilosrdně katapultován až někam za hranici exosféry. ()

Morholt odpad!

Podle mě nejzábavnější díl. Začalo to atakem DC, kde v Bílém domě Fin zrovna přebíral Řád zlaté motorové pily, když v tom tam vtrhli žraloci. Potom se to trošku zaseklo a zdálo se, že létající paryby už nemají co říct. Pak ale nastoupil Hasselhoff a Ferrante posunul hranici absurdity ještě dál než k nebeským výškám. U závěrečného přistání v žraločím modulu a porodní scény jsem se smál, až mi slzy tekly. Z principu dávám odpad, ale je to prča. ()

Terva

Tak Asylum a SYFY již potřetí natočilo tornádo, které ovládají žraloci. Je to třikrát tak střeštěnější než předešlé dva příběhy. To jim dává možnost že se z trilogie stane kult a dost možná, že přibude i čtyřka. CITÁT - Byl jsem uvnitř žraloka.......... A víte, že jsem se opravdu bavil. Je to strašná sranda, ale musíte vypnout mozek a nehledět na logiku ani herecké výkony.Trikově je to taky strašný, ale já věděl do čeho jdu a já se těšil a já jsem spokojen. Má to celkem logický pokračovatelský trend. Vše je to podpořeno velmi povedeným hudebním doprovodem. CITÁT - Řekněte - Žralóóókkk!!!!!!!!!........... Celkem povedené jsou scény - žralok na horské dráze - žralok ve vakuu - Shepard v Universalu nebo porod dítěte. To jsou fakt silné scény. CITÁT - Tohle už nedělej............. V jedné scéně, kdy prší žraloci na zábavní centrum, je záběr do kina, kde diváci koukají na film "Útok trojhlavého žraloka", což je také film od společnosti SYFY. (Komentář už mám) Já se královsky bavil - u Žralokonáda 3 ne u Útoku trojhlavého žraloka, což je celkem blbost. Příběhy na téma žralokonádo, jsou čím dál tím lepší, a už teď se těším na čtyřku. Jenom doufám, že mezi tím nenatočí Útok čtyřhlavého žraloka - kam ty hlavy daj, to netuším, ale u Žralokonáda 4 bych tušil, že žraloci budou cestovat na vzdálené planety. CITÁT - To prší žraloci?!?!.......... ()

corpsy

Tak tu sa nedá povedať nič. Over the top spektákel, kde nič nieje nemožné, kde sa nikto na nič nehrá a kde má fantázia voľno a zdravý rozum zákaz vstupu. Rozbehne sa to na plné obrátky, aby sa počas celého diania nespomaľovalo. To má dnes už len málo filmov. SyFy, takéto sr@čky beriem! ()

SlecnaSmilly

Fin Shaprd hodí starostlivý pohled směrem k potemnělým nebesům a je mu to jasný. D.C. není v bezpečí. Žraločí odér mu lehoulince lechtá nosní dírky a Fin už ví, co to znamená! Dnes v noci nepůjde spát, jelikož se na pobřeží žene tornádo. On si roli hrdiny nevybral, ona si neprozřetelně vybrala jeho, neboť kdo jiný lépe dokáže ochránit jeho rodinu než on sám?! Shaprd umí vyrobit geniální smrtící zbraň na žraloky z kdečeho – z párátka, ořezané pastelky nebo ze stožáru na vlajku. Chvála Bohu za americký nacionalismus, že maj tyhle stožáry vždy při ruce. I přesto, že se s Finem osud nemazlí a já zhruba po dvaceti minutách filmu přestala mít přehled, kdo přežil a koho už pozřely žraločí útroby (i když ani to neznamená definitivní konec postavy ve filmu), tak i přes to všechno masakruje tenhle borec jedno rybí tělo za druhým (vivat filé). A když už je to trochu monotonní, tak se Fin pro záchranu světa nechá vystřelit spolu se svým taťkou do vesmíru. Jsou tam spolu v nějakej raketě a maj geniální plán, jak to obří tornádo zlikvidovat, já to teda úplně nepochopila, ale to bude tím, že nepracuju v NASA, že. ()

Astaroth12

Už som čakal všetko a tak som bol na tuto blbinku pripravený. Je to Standard, ale niekoľko scén bolo celkom vtipných a to bola celkom prijemná zmena. Ian Ziering je už ako superhrdina, nie superman, nie Chuck N., ale má podobnú fanúšikovskú základnú čo sa týka producentov a tak je jasne, že jeho sa smrť nedotkne i keď jeho blízky to ucítia, samotný Chuck by to lepšie nenapísal. Je to hovadina, ako inak , ale kedy zas uvidím žralokov vo vesmíre? Dúfam, že už nikdy. Slabé, ale 2* teraz tomu dám. ()

hous.enka

To,co bylo zezačátku vtipné a originální, se ve trojce mění v nudu a nepřekvapí ani Tara nebo David.Oceňuji snad už jen variace na téma mororová pila. ()

EastWicka

Ou nou! Ani ve vesmíru už před těma potvorama nejsme v bezpečí! Ale Steven z Bebrly je s pomocí taťky (Mitch Buchannon, samozřejmě) a své béčkové eskvadry v nejvytříbenějším dílu žralokonádí série opět zvládne. A navíc dojde i na nejpůsobivější raketoplánovou scénu od dob Armagedonu. No ano. Musím dát za pět, páč jsem, stejně jako sadlokan, při sledování nadšením okousala svůj plovák pobřežní hlídačky do tvaru miniaturní chobotničky. ()

Vxxx

Já to žeru :D Prostě geniální. Špatný, stupidní, scénář prakticky neexistující a stejně jsem si to užila více než kdejakou Oscarovku :D Už se těším zas na další až bude čas :D 4* ()

kaylin

Za mě rozhodně jen tak dál, ať se pořád daří vymýšlet podobné šílenosti a ať herce baví v těchto šílenostech hrát. Já jsem se hodinu a půl skutečně nenudil, ale na mě už je vidět, že jsem na vlnu „Sharknado“ najel a jsem ochoten akceptovat i ty příšerné triky, které jsou někdy vážně otřesné. Ale ta finální scéna pro mě prostě vykoupila všechno. Znovusetkání na pláži je postě skvělé. A že nefunguje logika? No a co?! ()

ben666

Tož tohle bylo hodně přepáleny. Prvních patnáct minut bylo hodně crazy a já myslel že se to jen někomu zdálo, no a vono houby byla to skutečnost, což mě trochu zarazilo. No a pak se to rozjelo, Haaazlhoff a laserová motorová pila, žraloci ve vesmíru, porod uvnitř žraloka ( to mě dostalo) atd. Trojka nabízí hodně ale vážně hodně šílených nápadů , ale já se trochu nudil no. Škoda! ()

stration

SyFy hodně tlačí na PILU. Už úvodní scéna s americkým prezidentem naznačuje, že utržení ze řetězu je absolutní. Potom ale nastane poněkud hluchá pasáž, ve které čekáme jen na další řežbu. S nástupem Hasselhoffa je pak dílo dokonáno. Konec je pak opravdu neuvěřitelný, včetně letu raketoplánem, průletem atmosférou v těle žraloka, kde hlavní hrdinka dokonce porodí, Hasselhoff na Měsíci... No, to se musí vidět. "Uvnitř žraloka to bylo jiné, bála jsem se o život. Nic už nebylo jako dřív." ()

JohnMiller

Konečne je to tu!!!! Môj najočakávanejší, najhorší film tohoto roku je vonku! tretie pokračovanie monumentálnej s*ačky, ktorá nemá vo svojej zetkovej kategórií absolútne žiadneho súpera, nám opäť predstavuje tornádo plné krvilačných žralokov. V prvej časti ničili Los Angleles, v druhej devastovali New York a v tretej sa pustili rovno do Washingtonu DC... Opäť sa stretávame s tými istými hercami, ktorý sú na úplnom dne... Hlavná postava Ian Ziering, v minulosti známy zo seriálu Beverly Hils 90210 alebo Tara Reid, hrala v Big Lebowskom či v Prci, prci, prcičky nám predvádzajú ako sa správne nehrá. Chlapci s produkčnej spoločnosti SyFy, známy snímkami ako Super Shark, Aztec Rex, Mega Shark vs. Crocosaurus, Ghost Shark, Avalanche Sharks, Mega Shark vs. Mecha Shark, Dinocroc vs. Supergator či Poseidon Rex, (podotýkam, že som všetky videl.... Taký som masochista), si po prvej časti uvedomili, že to bolo tak zlé, tak veľmi hrozné, že sa to ľuďom naozaj páčilo. Tak druhú časť poňali naozaj parodicky.. Bolo to také sebareflexívne, že som sa naozaj bavil.. A nevadili mi tie otrasné herecké výkony, ešte horšie efekty a proste všetko zlé od produkcie, po upratovačku, ktorá to po nich upratovala. Trojka išla v šľapajách dvojky... Už to nebolo také vtipné ale stále sa bolo na čom smiať.. "žralokonádo" bolo tentoraz tak obrovské, že by to pohltilo polovicu Ameriky, takže jediná možnosť ako to zastaviť bolo povolať si ďalšiu filmovú trosku Davida Hasselhoffa a z vesmíru to zničil nejakým laserom. Môže byť. Ale inak je to hroznéééééé...... Neskutočne zlé, ale niektoré vtipné momenty stáli za to. Napríklad ako sa jedna z postáv chcela obetovať,ale po pár krokoch jej nejaký žralok vždy odkúsol nejakú končatinu, najprv nohu potom ruku a tak sa nakoniec odpálila nosom, . Alebo koniec, kde si hlavná postava spravila vo vesmíre, z obrovského žraloka modul na pristátie a tam dokonca jeho žena aj porodila decko. Avšak najväčšie prekvapenie bol samotný záver, ktorý sa skončil tak, že na tú ženu ktorá porodila v žralokovi (Tara Raid) na konci spadne kus z raketoplánu a zrazu sa zjavil nápis, nech fanúšikovia hlasujú na nejakej sociálnej sieti, či má postava prežiť do nasledujúcej časti alebo nie... Pretože sa chystá štvorka... Oh hell no!!!! ()

honajz2

Klasický díl. Prostě přijde tornádo, které přinese skoro nesmrtelné žraloky. Kdo neviděl první dva díly, nepochopí. Když ale film berete jako komedii, je to příjemná podívaná. ()

rakovnik odpad!

Neuvěřitelná sr...pitomost. Naprosto stupidní, brutálně hloupá, těžko nazvatelná filmem. Tak strašlivá blbost, že se u toho jeden i baví. Kouzlo nechtěného, přitažlivé některými zvučnějšími jmény. Shitonado 3, aneb Steve se zlatou motorovkou nad americkou armádu a vlastně, nadevše! Budu se ještě někdy dívat? Oh Hell no! Leda z recese... ()

cariada

No tak tohle už byla teda síla. Absurdita se tu střída jedna za druhou a ni už nevím , která byla šílenější. Ať už začátek v bílém domě či naprostý amatéři bez žádného výcviku v raketě, či let zpátky v těle žraloka s padákem a porod v něm, či žraloci na měsíci opravdu tohle už byla kokotina. Ale zase se to netvářilo moc vážně a vše je bráno s velkou nadsázkou a tak se u toho dá krásně bavit a válet smíchy. Ian Ziering je tu výtečný. ()

Rocky88 odpad!

Slabší než dvojka, ale stále lepší než jednička. Opakovaný vtip/blbost už moc nefunguje, čili diváka potěší pouze závěrečná dvacetiminutovka s Mičem Bjůkenenem, kdy se dokonce podíváme i do vesmíru. Takhle dvacetiminutovka ovšem předčí vše, co jsme zatím viděli :) ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3