Viktorie

TV spot 1
Velká Británie, (2016–2019), 22 h 47 min (Minutáž: 46–95 min)

Tvůrci:

Daisy Goodwin

Předloha:

A.N. Wilson (kniha)

Jenna Coleman, Daniela Holtz, Adrian Schiller, Catherine Flemming, Tommy Knight, Margaret Clunie, Anna Wilson-Jones, Eve Myles, Nell Hudson (více)

Série(3) / Epizody(25)

Seriál z dílny uznávané spisovatelky Daisy Goodwin, která je zároveň autorkou jeho scénáře, mapuje rané období vlády jedné z největších panovnic v dějinách. Velkolepý výpravný seriál s hvězdným hereckým obsazením, který čerpá ze skutečných událostí a podrobných deníků samotné královny, vykresluje detailní portrét její proměny ze spontánní osmnáctileté dívky v dospělou ženu, matku a panovnici Spojeného království Velké Británie. (HBO Europe)

artlover

Taká oddychová vzťahovka z vyššej spoločnosti v pekných kostýmoch. Pomohlo by asi upraviť minutáž a pridať historické udalosti, aj keď občasná snaha tam je. Niekedy je to trochu rozťahané, trochu ufňukané a trochu zbytočné, ale prostredie a šatičky mi zapchali hubu a dala som 3*. ()

Akret120

Akože ak by bolo viacej takýchto sérií a filmov ako tato séria bolo by to super , ak by som mala hodnotiť najlepšiu sériu bola by to s2 keďže boli tam moje obľúbené postavy , je škoda že mňa najviac zaujala vedľajšia línia postáv ako hlavné postavy ale bolo to pozeratelne nebola to nuda keďže niekedy sú tieto filmy/serialy ako Panství Downton (2019)  kde je to nudné a zdĺhavé tu práve by som chcela viac episod alebo ďalšiu seriu kde budú Alfred a Drummond ()

Dana.Mikulda

Všechny tři série, jsou velmi dobrým počinem. Děj či události, které se dějí, a zaujali mne, jsem si ověřila na netu. Třeba o hladomoru v Irsku jsme vůbec nevěděla. Seriál se mi moc líbil, nejsou tam žádná hluchá místa. Těším se na pokračování. ()