Reklama

Reklama

Family Matters

(seriál)
Komedie / Rodinný
USA, (1989–1998), 81 h 29 min (Minutáž: 22–24 min)

Hrají:

Reginald VelJohnson, Kellie Shanygne Williams, Darius McCrary, Jaleel White, Jo Marie Payton, Rosetta LeNoire, Cherie Johnson, Larenz Tate (více)
(další profese)

Série(9) / Epizody(215)

Obsahy(1)

Tento americký seriál pojednává o jedné černošské rodině. O zábavu se stará především zhruba třináctiletý chlapec Steve Urkel. Steve je typický nerd, a jeho hlas je srandovní už když ho slyšíte. Samozřejmě je nutné ho slyšet v originále. Druhou hlavní postavou je otec celé rodiny, Carl. Velice obézní policista baví diváky svým řešením různých problémů. Vetšinou se Stevem. (Moviegod)

(více)

Recenze (3)

Trellíno 

všechny recenze uživatele

Mě zrovna právě ten brýlatý nerdík vždycky bavil ze všech postav úplně nejvíc, ale chce to teda určitě slyšet v originále. ()

Courtemanche 

všechny recenze uživatele

Bohužel nemohl jsem vidět každý díl tohoto seriálu, a jako film nic moc, ale byl tam Jaleel White. (Ten brýlatý.) A když se objevil to bylo něco šíleného. Stevena (Jaleel White) i dnes považuji za nejzdařilejší komediální postavu vedle Zed (Policejní akademie) z těch let amerických. A těch 5 hvězdiček patří jemu. ()

Reklama

Galerie (60)

Zajímavosti (12)

  • Matku Harriette Winslow hraje Jo Marie Payton po většinu času v seriálu, stejně jako v sitcomu Perfect Strangers (od r. 1986), ze kterého pochází a jehož je Family Matters spin-offem. Během poslední deváté série Family Matters ji v roli nahrazuje Judyann Elder. (Zodd)
  • Nejmladší členka rodiny Judy Winslow (Jaimee Foxworth) během 4. série mizí ze seriálu a není ani zmíněna, rodiče vnímají jen Eddieho (Darius McCrary) a Lauru (Kellie Shanygne Williams) jako své děti. Jaimee totiž dostala padáka kvůli hádce její matky s producenty. Jejich verze zněla, že chtějí ušetřit a dát větší prostor Stevu Urkelovi (Jaleel White). Ironií je, že v posledních sériích po jejím vyhazovu rodina Winslowových adoptuje chlapce 3J (Orlando Brown). (Zodd)
  • Tvůrci plánovali, že v 10. sérii odhalí, že se Judy Winslow (Jaimee Foxworth) přestěhovala k tetě Rachel (Telma Hopkins), což by vysvětlovalo absenci obou po 4. sérii (byť teta se ještě v několika epizodách objevila). Toto se však nestalo, neboť seriál skončil po 9. sérii. (Zodd)

Reklama

Reklama