Ant-Man a Wasp: Quantumania

• Slovensko Ant-Man a Wasp: Quantumania (více)

Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) spolu s Hankem Pymem (Michael Douglas) a Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) prozkoumávají Quantum Realm, kde interagují s podivnými tvory a vydávají se na dobrodružství, které přesahuje hranice toho, co považovali za možné. (Falcon)

Dodagrad

Za mě průměrná Marvelovka. Kvantový svět krásný, super, paráda. Ale s hlavními hrdiny a záporákem už to tak veselé nebylo. Všichni spíše působily nezájem efektem a přeobsazení Cassie mě vážně zamrzelo. Je mi to líto, ale tahle nová Cassie je mi silně nesympatická. Nicméně pro ten krásný, kvantový svět tomu jsem ochoten dát milosrdných 70% ()

baner odpad!

Veľmi zlé.Na kilometre vzdialené prvému, hravému a uvoľnenému Antmanovi. A ten zlosyn má byť nový Thanos? To bude peklo vo vesmíre. Už teraz sa teším. Charizma 0% Dar nahánať obavu 0% tak Marvel ide ďalej svojou cestou Dávam 0% ()

IronBalu

Prijemny rozjezd do nove faze Marvelu, ktery tahne predevsim zaporak Kang. Paul Rudd jako Ant-Man odehraje presne to co od nej ocekavame a jak ho zname z predchozich je filmu v MCU vcetne tymovek. Douglas i Pfeiffer mu zdatne sekunduji. Efekty jsou vynikajici, tady se ostatni komiksova studia maji stale hodne co ucit. Stopaz je tak akorat, mozna bych treba i ubral par minut, aby to bylo sviznejsi, ale pohoda. Jsem zvedavy jak s Kangem Marvel nalozi dale, protoze tenhle zaporak ma hodne co nabidnout, vic nez Thanos ()

Vampiroza

tak jsem nakonec dal i tenhle film na disney+ ačkoliv se mi moc nechtělo.  Pár dobrých věcí tam bylo ale fakt jen pár (2) kvantová říše a MODOK. Zbytek: vytrženo ze sekce zajimavosti (Pracovní název filmu zní „Goat Rodeo“, což je slangový výraz pro situaci, kdy člověk sedí a pozoruje, jak se děje něco špatného, přičemž tomu už nemůže zabránit) to vystihuje film jako celek 😂👏🏻 ()

TiaZ

Dívat se, jak svět Marvel hrdinů, ke kterému jsem si vytvořila srdcový vztah prvními filmy s kapitánem a iron-manem, jde stále víc a víc do filmového odpadu mě hodně mrzí. Nový Ant-man tomu není výjimkou. Přehnaná snaha o velkolepost spíše připomíná  patlaninu, ke které si zkrátka nejde vytvořit vztah po celou dobu filmu. Máte pocit jako byste film už viděli a jeho předvídatelnost je až uspávající. Pořád, ale tak nějak věřím, že všechny ty střípky povedou k něčemu většímu, a že se snad nakonec najde důvod, proč Marvel filmy stále sledovat. Tak budu dál doufat. ()

Estadra

To vypada ze se to libilo pouze me. Nic bych na tom filmu nemenila bylo to super. Od zacatku do konce. Trochu me ten film pripomina serial ktery jsem kdysi videla. "Vladci kouzel" ale ant-man uz ma vyspelejsi technologii.  5* .... ()

Arrowfire

Marvel ztratil všechno výjimečné co do filmového světa přinášel. Kde jsou ty časy kdy jsem netrpělivě čekal na další film, protože mě to prostě bavilo, mělo to hromadu skvělých hlášek a smysluplný rozumný děj, který pomalu táhnul na branku velkého finále (viz. Infinity war)  Chápu, že se při takovém objemu filmů a seriálů co Marvel produkuje není možné, že se zavděčí vždy všem. Kdyby tohle bylo poprvé...nebo podruhé, co snímek nenaplnil očekávání diváka tak by to asi bylo pochopitelné, ale v tuhle chvíli je již MCU pouze bezduchý stroj na peníze, který nemá žádné ambice bavit diváka, ale pouze profitovat z dávné slávy a kouzla, které tato série bezesporu měla. Vizuální efekty jsou prostě odfláknuté, ale to by se dalo klidně odpustit kdyby děj měl nějaký směr a náplň pro budoucí rozvoj. Abych nebyl pouze negativní tak mě bavil Michael Douglas, byl hlavním pozitivním elementem filmu. (jedná se samozřejmě o subjektivní názor)  Na filmy Marvelu chodím už jen z povinnosti a přitom jsem je měl tak moc rád. Jedno vím jistě, a to, že až vyjde další Marvelovka tak budu zase sedět v kině a tiše doufat, že tentokrát se to zlomí, ten Mnohovesmír šílenství se uklidní a kvalitně začne znovu pozvolna rozvíjet krásný svět superhrdinů, který všechny fanoušky pobaví a na chvíli nám přinese to odproštění od reality všedního života. Bylo by to fajn😃💜 ()

348

Proč mi připadá, že tohle byl z 60% Star Wars? Myslím si, že tohle je už je jenom o tom vydělat ale ne produkovat něco smysluplného. ()

vimluk_CZ

Ze všeho nejvíc mě bohužel film bavil těch 10 minut, kdy se neodehrával v kvantové říši. Jakmile se ale příběh posune tam, začne chaos. Například směšně napsané postavy, které jsou opravdu jen prachsprosté figurky, ve kterých není špetka komplexnosti. Sice ten svět kvant na první pohled vypadá skvěle - a nedivil bych se, kdyby i skvěle vypadal na papíře - ale holt je to pouze prachobyčejné nudné pobíhání před green-screenem, které dost očividně nebavilo ani herce (výkon Kathryn Newton mi přišel osobně bohužel dosti podprůměrný - sice bych to lépe samozřejmě nezahrál, ale přeci jenom mi ty její emoce prostě nepřišly opravdové). Navíc mi i celá kvantová říše připomínala dortík od pejska a kočičky. Tady tam hodíme něco z Avatara, něco ze Star-Wars, trochu brokolice, nějaké ty Duna vibes a ono to určitě bude fungovat. Když dáte samé dobré věci spolu, vznikne z toho přeci něco dobrého. No... Bohužel z toho vznikne tenhle nepovedený mišmaš. Na závěr menší SPOILER postavy: ................Postava Modoka mě neskutečně zklamala hlavně svým přitroublým chováním - design mi v rámci možností přišel na velkou hlavu ještě v pohodě.. ()

d.p.1

Nechoďte na to, nemá to cenu. Je to sračka, na kterou se nedá koukat. Paul Rudd je fajn herec a to je asi tak všechno. Pamatuju si, jak jsme na každou novou marvelovku ve fázi tři chodili do kina celá parta včetně přítelkyň. Teď? Nikdo na to chodit nechce a vzít na tohle rodinu bych se styděl. Ano, to je asi ta správná emoce pro tenhle film, stud. Je mi stydno, co udělal Kevin Feige Marvelu, doufám, že tenhle film prodělá těžký prachy a přispěje jako další hřebíček do rakve soudobého Disney. ()

MatyRock

Třetí Ant-Man selhává téměř ve všech základních vypravěčských, scénáristických a především filmařských postupech. Základním problémem je snaha o velkolepé završení trilogie, které k předchozím dvěma filmům absolutně nesedí. Přesto je Quantumania sestrojena tím nejhorším možným způsobem a jediné, co startovací projekt páté fáze drží při životě je Jonathan Majors jako Kang. Emocionální jádro filmu neexistuje, s postavami se pracuje extrémně špatně a na závěrečné vyvrcholení jsem už radši zapomněl. Akce však není nefunkční pouze v samotném finále, ona nefunguje po celou dobu filmu. Z velké části za to může prostor ve kterém se hlavní hrdina nachází, jeho schopnosti zde ztrácí atraktivní prvek známého okolí v jiné perspektivě (zvětšená mašinka Tomáš v prvním filmu či akční scéna v kuchyni ve filmu druhém). Vajíčko Modok byl nechtěným vtipem u něhož se smálo celé kino. 5/10 ()

Opavak

Rozhodně nejslabší Ant man. Já jen doufám, že 5. fáze nebude celá taková. Už 4 fáze byla až na vyjimky velmi slabá. Vtip a akce tam sice byly, ale tento typ digi bordelu se mi vůbec nelíbí. Ano, je to zajímavý svět ale mě se i tak nejvíc líbily filmy z našeho světa. ()

dolor

Lepšie ako posledný thor prekročiť thorovú latku by zvládol aj Troška). Jednoznačne lepšie ako Ant Man2. Kang výborný, Paul Rudd to sám neutiahol aj keď sa snažil. Vážne ozaj, že vážne scény boli prijemné. Na cgi sa dalo prekvapivo pozerať. MODOK: Malá Otrasná, Druhotriedna Odfláknutá Katastrofa, viac slov tomu ani nevenujem. MCU stále tápa ale neprestávam veriť. Čakal som viac, Mohli sme dostať menej. Dve potitulkové, obe super. 6/10 Paul Rudd tu mal dve výborné sekvencie. ()

JancakV

Zcela nechápu nízké hodnocení zdejších kritiků (ani po několika videokritikách na youtube), kterému jsem nevěřil ani trochu, a udělal jsem dobře. Sic mi chyběla skvělá partička z předchozích dílů (prostě tu na ní nebyl prostor, ani na Babu Jagu), ale jediné co mi na filmu vadilo byla postava Janet, která se mi fakt zhnusila vším co ve filmu udělala (i neudělala). Jinak jsme se dobře bavili (dcera byla i dvakrát dojata), tudíž film funguje. Kang s omezenou mocí byl fajn záporák, vztah otec-dcera měl vývoj (jo ve zkratkách, bože není to vztahový film), ale chytrý divák, neřkuli otec dcery či dcera otce, nemá s chápáním problémy. Marvel napravil dvě poslední neskutečné hovadiny (Thor 4 a Black Panther 2), a to je dobře. A natáčení před zeleným plátnem a led stěnami mi nevadí. Na 5* to není, ale 4* si to zaslouží. Proto je tu jeden vzkaz pro "kritiky" – "Nemusíš být vždy hovado." ()

sonycat

Strašné niečo....ešte nikdy som ničomu z Marvel Universe nedala také nízke hodnotenie, ale to je za tie 2 hodiny života, ktoré mi nikto nevráti. Márne hľadám niečo pozitívne, ale nič ma vlastne nenapadá. Trápne a prázdne dialógy, digitálny, prepestrý a ublikaný bordel, permanentné ochrnutie tváre jednej z mojich naj herečiek, tak mi prišlo, že to Michelle odohrala s jedným kŕčovitým výrazom v tvári, no a záporáka - prieči sa mi napísať hral, ale nemám pre to adekvátny výraz - pravdepodobne najtopornejší chlap, akého som za dlhú dobu videla, plus ako hlavná, záporná a najmä všemocná postava totálne smiešny a nefungujúci . Paul Rudd bol buď znudený, alebo mu to celé bolo prosto jedno, Evangeline a Douglas si len dali krížik za účasť. No a príbeh sa pre zmenu nezúčastnil vôbec. By ma zaujímalo, či to dávalo štábu zmysel, že čo vlastne robia... ()

Darthorias

Nemal som očakávania a ani som nepredpokladal kvalitný film, na Wakanda forever som sa oblúkom vykašlal a dodnes som ho nevidel, naproti tomu Ant-man Quantumania som istím spôsobom vidieť chcel aj preto, že prví Ant-man považujem za jeden z tých dobrých MCU filmov ale dvojka bola mizerná takže ako mohla dopadnúť trojka po Endgame? Plusy: CGI pôsobí dobre miestami síce zelené plátno bije do očí, príbeh nieje zlí ale mal naozaj na viac možno by pomohla dlhšia stopáž aspoň o 15 minút, na moje vlastné prekvapenie film ma udržal napätého až do konca a vôbec som nemal potrebu pozerať na hodinky, Jonathan Majors sa ako Kang naozaj predviedol a je skutočne tou postavou ktorá celí film ťahá a už sa neviem dočkať čo ďaľšie nám v iných MCU projektoch predvedie, no a spomeniem ešte hudbu tá bola dobrá. Mínusi: trápne superhrdinske reči typu môžeš byť kým chceš aj bez ohľadu na to čo si urobil fakt nefungujú, humor je akože slušný ale pchať ho do vážnych momentov je fakt len na škodu, Modok z ktorého sa stane akurát MEM na nešťastie, a poriadne deravý scenár v pár momentoch hlavne keď sa zamyslíte, že k ničomu z toho nemuselo dôjsť keby padla jedna jediná veta. prvá polovica výborne buduje svet a napätie len aby ta druha sa začala rýchlo rozpadať. Záver: možno nejde o perfektný film čo ani Ant-man nikdy byť nemohol je tu dosť premrhaného potenciálu, ale ani trochu nieje úplno dno MCU ako Thor Love and Thunder, ja môžem ale naozaj povedať, že som sa bavil a teším sa na viac Kanga, hodnotím na 73% ()

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

22.01.2024

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

18.12.2023

Marvelu se vrší jeden problém za druhým. Poté, co Marvels skončili fiaskem, se stále trošku doufalo v to, že nejúspěšnější sága v historii bude nakopnuta nejen Fantastickou čtyřkou s lákavým… (více)