Ant-Man a Wasp: Quantumania

• Slovensko Ant-Man a Wasp: Quantumania (více)

Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) spolu s Hankem Pymem (Michael Douglas) a Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) prozkoumávají Quantum Realm, kde interagují s podivnými tvory a vydávají se na dobrodružství, které přesahuje hranice toho, co považovali za možné. (Falcon)

DarkViper odpad!

Ant man je pro mě obecně nejslabší Marvelovka ze všech, ale že děj klesne až takhle hluboko jsem nečekal. Odmítám už dál tolerovat ratingem film bez duše. Katastrofální herecké výkony, katastrofální monology, za celý film 0% humoru. To, že Marvel umí filmové triky, už snad všeci víme delší dobu... ale proč musí být záporáci tak nevýrazní nepochopím. Celý je to zpaktovaný rychlou horkou jehlou a jako celek to nedrží pohromadě. V potitulkové scéně.... Kang se vrací... za mě by bylo líp, kdyby se nevracel. (a taky se možná nevrátí, herce Jonathan Majorse vyšetřuje policie pro domácí nasilí... ) Za mě tentokrát s čistým svědomím odpad. ()

nikhaj

TO BE CONTINUED...Mnohoqvantovy vesmir. To stvarnenie inej dimenzie priestoru a casu mi skutocne ucarovalo. Moznosti bytosti schopnosti a Fx dali mojejim predstavam konkretne tvary. Tento tiel bol proste boží ()

Tomulka

Tak to mne překvapilo. Příjemně. Kang dobře provedený (konečně) v Lokim byl trapný.  A další herci zaválely. Hlavně Michelle Pfeiffer měla hodně velký prostor a využila jej beze zbytku. Michael Douglas taky super. Dvojice Paul Rudd a Kathryn Newton tragedie jejich postavy a dilaogy jsou trapné a výstup P.R. dost hrozný. Ostatní slušné. Příběh slušně pojatý (i když Imortus je slabý) a říže Quant krásně udělaná. Za mne slušný výkon v tom Marvel hnusu posledních let. ()

RoyBatty444

Antman je stále simpoš a okolie tiež. Pár vtipov poteší, inak temné so CGI hitparádou spredu a zo zadu. M.O.D.O.K je trochu nepodarená vtipná postava. Kang ako čistič alias "Dobyvateľ" nepresvedčí. Trochu mi chýba "traja Vombati". ()

FISHa

Netřeba kydat další trakař s hnojem... vše už tu bylo napsáno. Dokoukat se to dá ale je to teda velký špatný...🙈😬 ()

Pavlo

Priemerný Marvel, ktorého hlavné plus vidím v posune deja univerza, vývoja postáv, predstavenie nového sveta a taktiež postáv. Pobaví, ale viackrát to veru vidieť netreba. ()

JJaannee

Nějak se nám z Marvelu stává nudná slátanina. Moc všeho podivného, málo vtipných scének, hodně digitálních snímků, nějak se to nepovedlo, řekla bych. Jsem ráda, že jsem na to nešla do kina, ušetřila jsem si zklamání. Zatím nejslabší ze všech dílů, i když poslední Strange byl taky vopruz. ()

Sashmen13

Tenhle film, to je naprostý úpadek Marvelu v přímém přenosu. Politická agitka? Máme. Vysvětlení jak něco nemožného existuje jednou větou? Máme.  Postavy, které jsem měl rád, ale teď jsou úplně jiné a chovají se jak idioti? Máme.  Hrozné CGI? Máme. Socialismus není tak špatný? Také máme.  Nemám tenhle film rád, je to šmíra, končím. ()

zekon

Pejsek a kočička uklohnili barevný sci-fi maglajz, ehm dort. Zmatená slátanina všeho co se vešlo. Čím zaplatí ty herce?? ()

Mudrlant

V patek jsem byl na pivko a v sobotu sjem u toho vyspaval kocoura. Pokazde kdyz jsem se probudil tak jsem si rikal paneboz, a radsi zase usnul. Jedna hvezda za obrovske letajici tampony a jedna hvezda za Billa M. ()

AmunRa

Další příklad toho, jak fascinace počítačovou animací dokáže zabít film. Herci nevědí, co mají hrát a bezcílně bloumají před zeleným plátnem. Animátorům zjevně zbyly nějaké scény z Příšerek s.r.o., tak je nacpali sem jako říši kvant i s těmi příšerkami, hlavně že mají veselé barvy a divné tvary. Celé to připomíná slepenec, kdy jste každých pět minut v jiném filmu Příběhem hraček počínaje a Star Wars konče. Atmosféra připomíná infantilní animáky jako Mašinka Tomáš i s jejími dialogy. Sešlo se množství známých herců, kde ovšem část z nich je již za zenitem (Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Bill Murray), Paul Rudd toho nemá herecky co nabídnout a kvalitní herečky Evangeline Lilly a Kathryn Newton nedostaly dost prostoru, aby film vytáhly ode dna. Původní zábavný civilně pojatý Ant-Man přerostl až do přeplácaného nerealistického spektáklu, kde herci a příběh jsou upozaděni ve prospěch kýčovitých animovaných postaviček z dětského filmu. ()

LooX

Tvl ne….  První dva Ant-Mani celkem šli, i když to nebylo nic svetoborného. Ale tohle je fakt špatný. Příběh je úplně zprdele a zpracování taky. Ani jsem to nedokoukal. Tak moc zábavný tenhle film je.  Marvel jde bohužel čím dal víc dolů. ()

nudlis

S přehledem nejslabší marvelovka. A celý to ještě dojebal ten vůl, co dělal kasting na dabing. Tak příšerný "český znění" nemaj ani céčkový filmy. ()

Updated_Cake

Ant-Man a Wasp: Quantumania je jen další v řadě neúspěšných pokusů Marvelu oživit MCU za každou cenu. Jako první bych rád vyzdvihl to nadměrné množství CGI. Tohle je sice u Marvelu běžné ale v tomhle filmu je toho tolik, že člověk reálně může přehlédnout, jak je Jonathan Majors spíše průměrný až podprůměrný herec. Marvel začal mít problémy ve scénářích a režii, pak s pochybným CGI a teď se k tomu přidala ještě ne moc dobrá úroveň herectví. Paul Rudd se svým klasickým charisma tohle nemůže zachránit. Ba co víc, když si člověk uvědomí, že Kang má být hlavní tváří MCU další roky, spíše začíná uvažovat, jestli se mu tyhle komiksovky vyplatí sledovat. Když pominu několik uměle vytvořených wow efektů, které moc nefungovaly a nutkání kostymérů navlíknout každou 2. postavu do něčeho, co má na sobě fialovou, což bylo cool možná tak v retro období a v komiksech, ne hraných filmech, tak dalším problémem zůstává právě CGI. Ve filmu ho je až nadměrné množství a ze všech těch světýlek a efektů po chvíli bolí oči. Dialogy jsou mdlé, vtipy nejsou vtipné a film se snaží mít několik zvratů, kde ani jeden pořádně nefunguje. Upřímně není to taková katastrofa, aby to byl odpad, ale nechápu, jak se tohle z papíru, tužky a komiksu dostalo do produkce v tomto stavu a ve finále do kin a na VODs. Marvel polovinu filmu prakticky jen popírá to, co sám budoval a snaží se chytit každého stébla jen když z toho cinkne dolar. Ve filmu prostě nejsou žádné originální nápady, zvraty a až na 1 hlavní postavu nejsou postavy se záporákem nijak hlouběji propojené, takže se dá říci, že s Kangem tam mohl skončit kdokoliv a mělo by to asi stejný výsledek. To mě pak přivádí k otázce, proč ten film tedy vůbec existuje... Tuhle část komiksů jsem nikdy neviděl, ale přeci i u předchozích komiksovek bylo potřeba dost věcí poupravit, aby dávaly ve filmu smysl. Takže předloha s tím nemá co dělat, tohle jde za režií a scénářem... Paradoxně jednou z těch lepších postav je MODOK, když odmyslím to pochybné CGI. Ta vypadá trochu vtipně a občas pronese něco nad čím se člověk alespoň pousměje když už nic. Vážně mě děsí, kam se to MCU řítí, protože tímhle tempem do konce Avengers: Secret Wars bude po dobrých komiksovkách, jak jsme je znali. ()

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

22.01.2024

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

18.12.2023

Marvelu se vrší jeden problém za druhým. Poté, co Marvels skončili fiaskem, se stále trošku doufalo v to, že nejúspěšnější sága v historii bude nakopnuta nejen Fantastickou čtyřkou s lákavým… (více)