Máme rádi Česko

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (více)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiální text distributora)

Lachtaan

U tohoto pořadu jsem si nikdy nebyl jistý, jestli mi vadí, že zabírá hlavní sobotní vysílací čas a překáží mi ve sledování vyhlížených filmových titulů na jiných kanálech nebo mi opravdu baví natolik, že všechny filmy jdou stranou. Bouček je dle mého názoru v rámci našeho českého výběru skvělý moderátor s památným hlasem a Prachař, Dejdar či posléze i Dolanský jsou sympatickými herci, kteří dokázali tento pořad držet od hranic trapnosti, i když si to spousta místních "kritiků" nemyslí. Já jsem se dobře bavil u většiny dílů, obzvláště u sekce s dárkovou bombou. ()

MikyAff

Já vím, že jsem úplně nějak mimo zdejší hodnocení, kdy se dávají maximálně tři hvězdy. No a co. Já na tenhle pořad koukám strašně ráda. Vždycky se zasměju a sama si tak trošku zasoutěžím. K tomu jsou tam občas fakt dobří hosté a zajímavé otázky. Za hodně dlouhou dobu nějaký televizní pořad, na který se dá u nás doma koukat a neodsoudil se hned po první reklamě. ()

Master19 odpad!

Manželka se na to chtěla podívat, tak jsem odolal víceméně permanentnímu cukání to přepnout (někam hodně daleko). Odporná estráda s maličkými nugetkami humoru od Fanánka nebo Mádla. Koncept možná dobrý, ale v tomto pojetí se na to dívat nedá... ()

fabecc1222

Česká verze pořadu, která mi příjde o trochu horší, než slovenská. Zvláště díly s Dolanským, který se do tohoto typu pořadů vůbec nehodí, nebyli moc zdařilé. Zatím nejlepší série jsou ty nejnovější, kde je druhým kapitánem Kotek. ()

Eleanor05

Soutěž, kterou je snadné pohrdat. Vím to, jelikož Máme rádi Česko běží prý už deset let a já jí až donedávna pohrdala také, jakožto Primáckou estrádou. Než jsem ji jednou nechala zapnutou jako kulisu a ejhle - bavila jsem se! Je to pořad, který nikoho nezatěžuje problémy, je příjemný a dodá vám dobrou náladu. A takových je sakra málo. Trojice Jakub Prachař, Vojta Kotek a Libor Bouček je se svými vtípky výborná. V současnosti nejmilejší pořad v televizi. Alespoň, než přijde Star Dance. :) ()

ghatos

Jako nějaký pokus o znalostní soutěž se tam odehrává, jenže ty společné ZPÍVÁNKY soutěžících a komparzistů jsou absolutně zahanbující. Strašně to připomíná komunistické estrády (i výběrem hostů, např. "intelektuál" Vízek nebo tajtrlík Dejdar). Nejsou tam znalosti ani zábava. Jediný, kdo za něco stál byl překvapivě moderátor Bouček (Mareš taky ušel). PS: Otázka na Mádla - kdy vznikla ČSR? Odpověď: 1923! On to fakt nevěděl, jen měl otevřenou hubu :) . 30%. ()

dragon94

Není to zlý. Příjemně se na to kouká.. a když večer v TV nic moc není tak si to pustím .. občas je to i dost vtipný a zajímavý. 4* 70% ()

Mopped odpad!

Je až neuvěřitelné, co za sračky dokáže třiadvacet let po revoluci vyprodukovat televize. Jestli někdo očekával nějakou opravdovou vědomostní soutěž o našem státě, tak musel být padlý na hlavu. „Velkolepá zábavná show, plná hvězdných osobností“, nasrat na ně i na jejich produkci a pitvoření se. Takové soutěže nehráli ani pionýři a to byli nějací vocasové. Pokud se tohle bude lidem líbit, tak je mé království opravdu z jiného světa. Ty vole ono to pojede každý týden. No tak to jste s tím koncem světa Mayové posrali, teď by opravdu bodl. ()

Dromed

Mohla by to být normální soutěž, kdyby tam Mareš netahal ty svoje manýry z novy a kdyby nebyl Bouček nejnesympatičtější moderátor v republice a kdyby komparzní zaplacené a totálně znuděné publikum bylo úplně normální publikum. Hágen Lou opravdu nevypadá, že by se bavil, asi u toho jeho punková duše pláče ale za ty prachy. Naštěstí se Dejdar snažil chovat slušně. Jedině Prachař se v té trapárně pohyboval jako ryba ve vodě. Uvidíme jak bude vypadat další díl s jinými hosty. ()

herr_carter odpad!

Fuck off ! Zase jeden exemplární případ levného rychlého "humoru". Já když poslední dobou vidím například pitvořícího se Dejdara, chce se mi zvracet................moje hodnocení = 0 z 10. ()

Chipsonator

No, no, no první díl nebyl zas tak špatný, dalo se na dívat, otázky byly zajímavé a i vtipné momenty se našli, navíc mile překvapil Leoš Mareš. Avašak někdy mi to přišlo moc zdlouhavé, a Bouček mi tam jako moderátor moc nesedí, on je takovej statickej, a ani ta jejich divná kapela by tam nemusela bejt. 50% ()

Kuny27

Zajímavé úkoly a otázky, zajímavé zpracování, ale to, co se děje v hodině a půl se dá za Půl hodinu ztihnout.... ()