Máme rádi Česko

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (více)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiální text distributora)

dandy11

je krasny videt jak pseudoumelci a v dnesni dobe politicti aktivisti...viz ruppert a jeho bojkot...ani nevi, jak dlouho trva prezidentsky obdobi...:) ()

Razzor_82

Československá televizní estráda s přehlídkou celebrit. Bouček dělá slizkého rozhodčího dvěma týmům. Prachař, který v jednom díle ani nepoznal slova písničky svého bývalého gaybandu Nightwork. Zaručený recept na otrávený večer. Proboha, koho zajímají statistiky typu kolik průměrně kilogramů pečiva snědli české domácnosti v roce 2014?  1/10 ()

j.linhi

Není to nic převratného, ale jako alternativa k bandě zpívajících teenagerů a v přímém přenosu vřeštících puberťaček je to super. ()

haWranka

Nápad by to špatnej nebyl. Jenže jsou tu dva obří problémy. Ten první, to je šílenej dřevák Bouček, kterej to moderování absolutně nezvládá. Nedokáže si soutěžící ukočírovat, jeho rádobyvtipné průpovídky mě jenom nutí zvednout obočí. A druhej problém, ještě větší, je to, že pravidla nejsou tak úplně domyšlená. A když jsou domyšlená, tak se nehledí na jejich dodržování. Hra bez dodržovaných pravidel, případně s pravidly, který se mění v průběhu, je k ničemu... O trapnosti kapely se ani rozepisovat nebudu. ()

Jaxx84

Zhlédnuty tři díly a buď moje hormony poslední dobou prodělávají revoluci, nebo mi to nepřišlo až tak hloupé, jak jsem čekal od všeho, co se vysílá v českých televizích... Bouček snad pochopil, že nepatří do studia Ligy Mistrů a já snad poznal, která česká rádoby "sele-brita" je totálně tupá a která má přeci jenom za ušima. V odpadu české televizní tvůrčí tvorby mě to kupodivu (jako kulisa) zaujalo. 5/10. ()

Hannibal1913 odpad!

Odpad, 5%, jedna z největších příšerností co jsem viděl v poslední době. Mám rád Českou Republiku. Miluji Moravu. Nesnáším označení "Česko" - co to má vlastně znamenat? Čechy? Fanánek ať už nikdy nevstupuje na podium se skupinou Tři sestry, tedy se skupinou, která vždy proti podobným "prachy rejžujícím" sračkám" bojovala. Dejdar se asi taky potřebuje zabezpečit na důchod, jinak nerozumím proč leze do podobných pořadů pro nenáročné. A Jitka Čvančarová? Jako jediná Moravačka ze všech hostujících selebrit byla označena za pražačku - asi se stala někde ve výběrech chyba a bohužel se na scénu dostala nechtěná osoba - osoba z Moravy... PS: Narodil jsem se a žiju na Vysočině (kraj z části v Čechách a z části na Moravě). ()

Dartdevil

Tak tolik jsem snad ještě žádný televizní vymejvárně nedal. Ale mě se to fakt docela líbí, tak hluboko jsem s věkem klesl :-). Vzájemná nevraživost obou týmů (obzvláště díly s Fanánkem) a narážky jsou celkem vtipné. Totální tragédie jsou ovšem hudební ukázky. ()

ZnalecH

Docela mě to bavilo. To je jediný důvod, proč to ode mě nedostane odpad. Hra sama o sobě je zábavná a zajímavá, ale ta show je koncipovaná jako obvyklý pořad pro spoustu lidí, kde dochází k nevkusným vtipům, scénám a celé mi to připadalo takové poslepované. Krom toho obvyklé charisma herců jsem nějak postrádal... ()

Khalia

Nemám ráda Česko. Nemám ráda Čechy, protože 'zhejtí' na co přijdou. Ovšem pořad se mi líbí, baví mě. Ale je fakt, že na televizi moc nekoukám, tak asi ještě nejsem dostatečně deformovaná a rozmlsaná. :) ()

Ceberus

Na to, jak mohou být soutěžní pořady nudné až uspávací, tak tady trio Bouček - Prachař - Kotek dělají úspěšně maximum proto, aby tomu tak nebylo. Jediné, co mě na pořadu nebaví, tak je hádání hudby, protože českou muziku absolutně neposlouchám. A statečně to v neoblíbenosti samozřejmě následuje zpívání hádané hudby jako vata do pořadu, kde kompletní publikum celé "samo od sebe nadšeně" vstane a "rádo" si do písničky zanotuje a zatleská. Jinak matematika samozřejmě hovoří jasně - jelikož se v posledních kolech soutěže de facto rozdělují body náhodným točením kola štěstí, kde lze pro sebe natočit i dvakrát tolik, než co si soupeřící tým nahrabal ve vědomostních otázkách (anebo taky v posledním kole sám sebe vynulovat), tak je z toho jasné, že vůbec nejde o to, kdo vyhraje, ale jde prostě jen o zábavu. ()

ANTYCHRYST

Dalo se na to v pohodě koukat a Fanánka mám hodně rád, takže bez problémů koukatelnej pořad. Po shlédnutí pár dílů, už je to docela nuda.. ()

syphoon

V dnešním odpadu moderní zábavy asi to nejlepší co za poslední dobu vypadlo z mlýnku stupidní zábavy. Po omýlačkách tipu superstar, talent..... konečně něco, na co se ZATÍM dá dívat! I když o nic převratného se rozhodně nejedná, neboť vrcholem zábavy je zde klasická stolní hra Activity doplněná o pár vtipných a pár trapných hádanek! Každopádně, když se sejdou vtipný soutěžící, pak se člověk i od srdce zasměje :) 55% ()

Snathoras

Když to mám puštěné jako kulisu a dělám při tom něco jiného a nevěnuju tomu moc pozornosti a občas se kouknu tak to není vůbec špatné :P ()

Mijagi

Jak zabít soutěž se zajímavým formátem a zábavnými otázkami? Pozvat estrádní celebrity, viz. Radim Uzel s jeho oplzlými fórky. ()

Kubi21

Mix Activity, Kufr, Bomba a jiných společenských her. Není to zase tak hrozné a koncept pořadu není špatný. Záleží ale hodně na selebrítách, které byly vybrány. Musím říct, že v prvním díle ani jeden nijak nevadil a byli i dosti vtipní a to nemusím Mareše a Partyšovou, kteří mě docela mile překvapili. Co mi ale leze opravdu krkem je to tleskání do písní a výraz všichni se strašně moc bavíme. Za to nemohu jít výše než na tři. Vskutku to žádný prů... není. PS: Souhlasím s komentáři od Pete 1790 a netahlo. Vystihli to. ()

x_silver

Kdo hodnotil pod 3* neví nic o Česku, historii, přítomnosti, rozložení, poloze... Je to zábavný, zajímavý a něco se i člověk dozví. Proč se všichni řídí "pravidlem" Co je Český, to je blbý??? Snad o každého z vás by si to zasloužilo 1* už je za snahu vzdělat lidi zábavnou formou!! ()