Máme rádi Česko

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (více)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiální text distributora)

charlie.x

Dobře vymyšlený pořad který zabaví a neurazí. Kapitáni jsou sympatičtí a otázky prekerné. Doma se bavíme všeci... 5* ()

Rosalinda

Mám se snad stydět? Mne to celou dobu baví a možná i čím dál víc. Každý protivník v roli kapitána zázračného Kuby Prachaře se zlepšuje a zlepšuje a ten současný, Vojta Kotek, ten je úplně nejlepší. Prostě mě to baví. Současný trojúhelník Bouček - Prachař - Vojta Kotek je pro mne snad nejzábavnější a má to o chlup lepší formu a dají se zaznamenat i nové výzvy. Třeba je to blbé, ale když to člověka a k tomu i více člověků baví... Tak co jiného s tím. Jdeme se bavit!!!! ()

radomiil

Tak s touhle obehranou sebrankou bych slavné Česko přestal mít rád brzo-)jen snaha o znechucení hlavního sobotního! vysílacího času ()

SgtPepper odpad!

Ježiši kriste, ježiši kriste. Astroředidla 90. let se nám vrátila v plné parádě a pod nohy nám kladou "zlaté pruty". A Čvančarka už fakt vypadá jak chlap! ()

donvitoso

Upřímně nechápu zdejší slabá hodnocení a některé komentáře... bud nechcete vycnivat nebo je vám to opravdu tak proti srsti, ale minimalne za napad si to nakou tu hvezdu zaslouží... já momentálně snad ani od televizní zábavný soutěže nemůžu očekávat víc... na nedělní večer příjemný oddychový program... ale ty reklamy me se*ou neskutečně! ()

cariada

Viděl jsem jen první díl zatím, a docela se to nechalo. Oproti neustálému hledání nákýho hlasu a hvězdy je tohle aspoň nenáročné a zábavné a hlavně vtipné. ()

LasT_Olt odpad!

Jsem včera večer vypil flašku Tokaje a když piju víno tak si vždycky pustím nějaký nesmysl na Primě nebo Nově. Viděl jsem to poprvé v životě a jakože wow. Bouček je hrozně strojený, vůbec mu to nevěřím, že se u toho baví nebo nedej bože to dělá rád. Prachař s ním asi chrápe, jelikož mu Libor uznává i polovičaté a nesprávné odpovědi, za které Kotka rovnou posílá do prdele. On samotný Prachař taky není žádná výhra, snaží se být funny, ale je spíš trapný, fakt až to bolí. Nejvíc mě, ale dostává, jak se tam všichni smějí, naprosto fake smíchem. Smějí se úplně všemu. Dostalo se to až do fáze, kdy se řekne joke, který je tak hrozně moc bad, že všichni mlčí a směje se mu jenom moderátor. Všichni ostatní jen čumí a nechápou co je na tom vtipného:D. Dokonce i ti lidi v pozadí vypadají, jako by je ti soutěžící srali. No a Kotek..co k němu dodat, ten ani neví kdo je vypodobený na bankovce 2000. Asi přišel nejvyšší čas aby si po měsíci abstinence LasT konečně zase předplatil Netflix. Nebo přestat chlastat to hnusné maďarské vínko. ()

URBAN

U Primy bylo " pravidlem " že ze sebe dokazala jako jediná televize vysoukat nějáké nápady , ale v případě tohoto " pořadu " pro mě spíš společenské hry to neplatí připadá mi to tak něják laciné jediné co mě na téhle společenské hře těší je účast Déjdara , Mádla a především Prachaře naopak Bouček by tam ani nemusel být protože to vždycky vypadá jako by to četl z knihy ten se vlastně do televize vůbec nehodí ()

wafc odpad!

What the fuck? Poměrně jsem se na to těšil, protože jsem doufal, že to bude vědomostní soutež s úrovní. Ale tohle je taková močka, že jen konsternovaně čumim na TV a lituju toho, že jsem si nevzal dvakrát tolik rohypnolu než normálně. Ještě dneska si koupim Ingram a vystřílim nějaké kino. Tohle je hnus. (Zhruba po roce jsem si všiml, že slovenská verze má 59% a moc tomu nerozumím. Buď je slovenská verze opravdu zdařilá taškařice a nebo jsou Slováci větší debilové, no, odpověď je vlastně asi jasná.) ()

Laerry

V porovnání s jinými pokusy o "zábavný pořad pro celou rodinu" MRČ spadá do lepšího průměru, který nabízí i zajímavé společenské hry, které jsou mi velkou inspirací. A jelikož se občas při sledování zasměju, tak třemi hvězdami konstatuji, že MRČ splňuje podmínky pro označení jakožto zábavný pořad. ()

Skuby47

Nových zábavných pořadů je jako šafránu a tak se i já občas na tuto soutěž podívám a to od doby, kdy se Jakubovým protihráčem stal Vojta Kotek. Kromě toho, že se zasmějete nevědomosti soutěžících, se občas i něco zajímavého dovíte, třeba to, že Pražský hrad má více než 6 000 místností. Taky mě potěšila hudební část pořadu. Mylně jsem kdysi soudila, že Václav Noid Bárta se dostal mezi pěveckou elitu jen díky přátelství s Lucií Bílou. Nikdy jsem ho neslyšela zpívat v muzikálech, proto je pro mne jeho současné účinkování v tomto pořadu příjemným překvapením a důvodem ke změně názoru. ()

karlik4801

Né že bych se u zábavnosti popadal za břicho, ale při pár vtipech jsem se zasmál. Jinak jako nápad na TV show to není špatný. Je to provedení je hrozná slabota. Diváci v davu řvou a mávají řehtačkami, ale úplně každý, že to působí až trapně. Mnohem lepší nápad mi přijdou Vylomeniny. ()

filmmovier

Pohotový Libor Bouček, Fanánek a Kuba Prachař jako kapitáni zajímavých soutěžních týmů a celkem slušná zábava, která předčila mé očekávání. Opravdu dobrá šou. ()