Máme rádi Česko

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (více)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiální text distributora)

Chrustyn

Zábavný tv pořad, kde chybí soutěžní napětí, ale baví díky sympatickým účinkujícím. Odstranit hudební vložky a bylo by to ještě lepší. ()

Marze

Příjemné osvěžení, kterému dávám sto procent je speciální díl Máme rádi Jardu (Jágra). Oslava jeho narozenin naštěstí bez gratulování, oslavování, podkuřování či svatořečení. Jágr zde vládne uvolněností, pohotovým humorem, který nepřekročí meze vkusu, bezprostředností. A není tu naštěstí patos. ()

SOLOM.

Tenhle televizní pořad mi z těch „novodobých“ zas až tolik nevadí. Občas se tu divák dozví něco zajímavého, Prachař ani Fanánek (potažmo Dejdar) mi nevadí, jen ty pravidla jsou jakési „čudné“…Zvláště když si v nich Bouček mnohdy protiřečí. Jednomu týmu něco uzná, druhému ne. Asi záleží, komu zrovna v daném dílu fandí. ()

Necrotongue odpad!

Bohužel,oproti slovenské verzi u mě pořad nemá šanci,Jakub Prachař s Martinem Dejdarem příliš tlačí na pilu s tím,jak musí být vtipní za každou cenu a celé to umocňuje Libor Bouček svým nevtíravým hecováním.Pokud hrajeme se Slováky hokej,vždycky fandím našim,ale zábavný pořad nebo sitcom udělat neumíme. ()

Coleator

Viděl jsem asi posledních 30 minut, a nebylo to zase tak hrozný, člověk se aspoň dozví něco málo o ČR... Ale příště už koukat nebudu... ()

Handle

Ta rádoby velkolepost a fandění o sto šest je sice ultra trapné, nicméně jinak se na to dá celkem v pohodě koukat. ()

jerry12

75%. Nevím, čím to, ale české pořady tohoto formátu se mi zdají daleko uvolněnější, přátelštější a zábavnější, než třeba ty americké. ()

GeusX

Zábavný pořad založený na známých společenských hrách. Možná už jste z toho vyrostli, ale pokud ne, alespoň máte námět, co si můžete zahrát s dobrou partou přátel na chatě. Jen si musíte ujasnit pravidla, abyste se při nepřesně položené otázce v zápalu hry takřka nepohádali jako v této tv soutěži... Takový AZ kvíz či Taxík Vás vzdělá (i třeba pobaví) víc. Toto je pořad, který baví především jen sám sebe. ()

Tommassi3 odpad!

Primácká odpověď na barrandovské pořady, potažmo předrevoluční estrádičky.. Všechno zlo z nich dotažené k dokonalosti, estrádní tragédie plná samozvaných rádoby celebrit, kam smí, díky bohu, jen VyVolení.. ()

Marek1991

Program veľmi podobný slovenskému, no už nie tak silený do zábavy. Avšak aj mierne nudný, lebo nie je veľmi vylepšený, ostatné chyby a pozitíva podobné slovenskému. Človek sa síce niečo dozvie, ale tam to končí. ()

Ajinka126

Nejvíc mě fascinuje ta přítomnost malého soukromého květinářství, které je vždy za moderátorem. Připomíná mi to pohřeb.. To jako fakt není to pravé ořechové! :D.. ()

FFilipCZ

A tak jako mohlo to bejt i horší. Samozřejmě není to žádný super top prvotřídní soutěžní pořad, ale na český poměry to je místy i koukatelný a pár soutěží se jim tam opravdu povedlo. ()

Krt.Ek

Očekávám, že Máme rádi Česko (v textu zkráceno na MrČ) nic nového v příštích epizodách nenabídne, proto si dovolím ohodnotit a okomentovat už dnes čili den po premiéře. Vidíte, že resumé není nikterak valné, v několika následujících větách hodlám vysvětlit, proč tomu tak je. Za prvé bych rád řekl to, že jsem se těšil na vědomostní pořad, který jsem ale nedostal. Vědomostním soutěžím v naší malé kotlině poslední dobou pšenka nekvete, vyjma klasického AZ-kvízu a mého milovaného Taxíku si za boha nemohu na nějakého dalšího současného zástupce vzpomenout. Proto jsem doufal, že MrČ zaplní onu mezeru na TV obrazovkách a také v mém srdci respektive mozku, jež prahne po vědomostech. :-) Co jsme ale včera viděli, nemělo ani za mák nic společného se standardním vědomostním pořadem, byla to spíše vědomostní fraška. A co teprve ta konečná kolotoč deux et machina? Ale to bych byl ochoten přejít, kdyby...byla včerejší epizodka MrČ něčím výjimečně vtipným, kdyby byla pořadem, jenž zde chybí - velkolepou zábavní show. Což nebyla, mám asi trochu jiné povědomí o zábavě než produkce Primy (nebo někdo jiný? nevím do jaké míry ovlivnila koncept nějaká zahraniční TV, četl jsem, že je MrČ pořadem převzatým). Nevím, proč bych měl dvě hodiny svého drahocenného času ztratit u pořadu, v němž se celebrity (a později i rádoby celebrity, v ukázkách na další část jsem zahlédl Kostkovou) ztrapňují svou neznalosti (výzva pro pana Mádla, naučte se novodobou historii své země, teprve poté přemlouvejte bábu), pějí nudné písně, kreslí po skleněné tabuli a hlavně blábolí a blábolí, o čem? O ničem, což je typický znak českých pseudohvězd. Dva hvězdičky dávám převážně kvůli tomu, že je to stokrát lepší než tisíckrát vyčpělá Superstar (přímá konkurence) a kvůli tomu, že jsem se dozvěděl pár statistických údajů. To víte, pro mě statistika nuda není, i když nemá cenné údaje :-) 30% ()

Vxxx

Teda pokud tu někdo nemá rád výtvory české televize už z principu, tak jsem to já, ale jako to co tady někteří píšou, to je přehnané. Tenhle pořad tak hrozný není. Pokulhává teda moderace a režie celá, jelikož rozhodování kdo má a nemá pravdu a rozdávání bodů je dost zmatený kolikrát, ale člověk si u toho připomene české hudební i filmové skvosty a občas se i pobaví. Preferuji teda dvojici Prachař/Dejdar. Fanánek mě tem nebavil... 3* ()

rt12

Zase tak zlý mi to nepřijde. Jenom mi tam vadí trapné jakoby hádky a zbytečné hudební vložky s asexuálním zpěvákem z kterýho mám vosypky brr. ()

stration

Některé otázky fajn, někteří účinkující fajn, ale proč ty zdlouhavé písničky a debilní fórky za každou cenu? Do toho kupa reklam a natahování všeho do neúnosných mezí. Mádle, ty kurva nevíš, kdy vzniklo Československo? Po druhém díle snižuju hodnocení na jednu hvězdu. Další už neuvidím. Debilita tohoto pořadu a věčné hádky o body mě totálně odradily. ()