Máme rádi Česko

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (více)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiální text distributora)

Chudobka odpad!

Tak jsem se dnes dočetla, že tento pořad je oblíbený a pro diváky atraktivní -prohlašuje televize Prima. Humor některých našich "celebrit"(to je taky slovo!) je trapný, mnohdy urážlivý, není čemu se smát. Snad nejhorší  je Prachař, teď se ještě vyznamenal Kotek...Chlapci, neumíte nic, myslíte si o sobě příliš, jděte do háje! ()

Snake.Charmer

Koukat v neděli večer 2 hodiny na selebrity jak hrajou ve studiu ultra provařenou stolní hru? Ptám se: proč? Po tom humbuku a propagaci, co tomu dělali, by "naivní" člověk čekal přece jenom trochu víc.... ()

mh.mail

20% - Ale jo, nápad není špatný. Proč by neměla být soutěž zaměřená na znalosti naší vlasti, historie a úspěchů? Jenže ta realizace. Proč se mám dívat na to, jaké mezery mají „celebrity“? Navíc volba otázek nastavuje laťku opravdu hodně nízko. A Mádlův les „Řeholec“ byla opravdu pecka. To to jenom hrál anebo je fakt tak blbej? Ale aspoň to má prvky show a kulisy nevypadají tak papundeklově jako např. v pořadu "Zlatý časy“. Ale proč to trvá dvě a půl hodiny, to netuším. Hoďka by bohatě stačila. ()

RedHot

Taková přejuchaná společenská hra, při které se necítím nejlíp. Něco zbytečnějšího si na tuzemské obrazovce umím představit jen těžko. Ale já mám taky rád Česko. ()

tyna97

Neeeee zase Bouček! To tak zdržuje schválně, nebo si vymyslel jiný inteligent, že v době předávání krabice s bombou a přechod na další otázku se čas zastavovat nebude? Zbytečně to ubírá deset vteřin. ()

gumbo

Lepší je podobné hry hrát doma, než na jejich zdlouhavou mutaci s celebritami koukat v bedně. Navíc ten Bouček je tu strašně otravný a vůbec roli uklidňujícího a vysvětlujícího moderátora nezvládá. Z poslední doby (z české produkce!) stále mírný nadprůměr. - Máme rádi nudu - 40% ()

Ydrosten odpad!

Tak, a je to definitvně všechno venku. Jsme národ imbecilů a idiotů, kteří neumí nic, ve všem se jen opičíme po VELIKÉM SVĚTĚ TAM ZA VELIKOU LOUŽÍ a samotné nás nic nenapadne. Dohadování ( odhadování ) v této show, bohužel spěje k jedinému. Celý svět bude vědět že jsme zaostalí troubové bez jakýchkoliv znalostí. Za mě odpad jak když vyšije. ()

Olík

Neděle večer……..Máme rádi Česko……..pobavíme se, provětráme mozkové závity……..na zmiňovaný čas, ideální volba. První neděle…..dobrý, druhá neděle…..dobrý, třetí neděle…..dobrý, čtvrtá neděle…..no, pátá neděle…..no, šestá neděle…..šestá neděle už asi nebude, pochopil jsem to já a pochopila to i televize, do jejíž stáje pořad patřil. ()

figliar

Neviem kto od koho kopíroval, či Slováci od Čechov, alebo naopak, ale toto je jeden z mála prípadov, kedy slovenská verzia niečoho je lepšia ako tá od našich bratov. Bouček je mi strašne nesympatický a Jakub Prachař, aj keď ho inokedy mám docela v obľube, sa ani po členky nevyrovná našej Adélke. ()

Wallis3

I když nemám v lásce bore...borečka Boučka, i když mi Prachař je proti srsti, tak tahle "soutěž" mě díky ostatnímu osazenstvu baví a rád u ní spočnu. U kolující krabice je vidět, kolikrát mají naše sélebrity mezery 🤣 ()

Nail

Spíše než soutěž je to show. Takovéch je u nás v poslední době mraky a všechny na stejné brdo. Chybí mi otázky na historii, sport apod. Shlédnut jeden díl a uvidíme jestli se ještě dostane na další.... ()

MrGregor odpad!

Před sledováním jsem toho moc o této soutěži nevěděl, myslel jsem si, že půjde o hru typu milionáře, tak jsem začal doufat, že tu možná bude nějaká koukatelná soutěž, ve které se možná dozvím nějaké ty zajímavosti z České republiky, popř. Slovenska... Víc jsem se ani splést nemohl, vypadá to, že si autoři této estrády den před vymyšlením tohoto paskvilu zahráli nějaké deskové hry, jejichž principy neumětelsky zpatlali do televizního formátu - pár příkladů: Aktivity, Time's Up, Pass the bomb, no věřím, že jste na ně přišli sami... O opětovném obsazení pořadu těmi celebritami, které zrovna kopou za tuto televizi se radši rozepisovat nebudu, stějně tak jako o nedotáhlých pravidlech a jejich ustavičném nedodržování, nebo nadměrné stopáži s mnoha hluchými místy a milionem reklam, ještěže jsem je mohl všechny přeskočit (zlatý Time shifting) ... Takže shrnutí: Není co shrnovat, česká televizní klasika - okopíruj co můžeš a nepokaz to žádnou originální myšlenkou. (Nevím, co by bylo špatného na soutěži bez celebrit, kde by se za odpovídání na otázky nebo drobné úkoly dala vysoutěžit drobná peněžitá výhra ... české televize asi žijí v domnění, že se úbytek sledovanosti dá nahradit nárůstem reklam a tvořením levných nezajímavých pořadů...) ()

Ondr@932

V prvním díle jsem se celkem pobavil. Bylo to celkem zábavné a i poučné :-) A myslím, že zábavné to bude i v dalších dílech ... Uvidíme :-) Určitě lepší než trapná několikrát ohraná superstar! 45% ()

1Legend1

Mě to přijde jako velmi dobrá zábava v porovnání s ostatními podobnými pořady, takže já se u toho bavím a člověk se někdy i přiučí. 70% ()

Ozzy2 odpad!

Velká zábavná show,ale bohužel jen pro zúčatněné "celebritky".Pro diváky je akorát příšerná nuda! ()

Blaogranas

Viděl jsem asi 20 minut, a proto nebudu hodnotit (jelikož nejsem pokrytec). Nicméně musím říct, že se jedná skutečně o sračku, která je vším možným, jen ne televizní zábavou. Kdy už si autoři konečně uvědomí, že doba podobných pořadů už je opravdu pryč?! ()