Máme rádi Česko

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (více)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiální text distributora)

Lukoboss

Já tady ty pořady a soutěže stylu "celebrity pro celebrity" úplně nenávidím. Je to taková fraška, estráda a neskutečná debilovina, že se to opravdu nedá. A to jsem si myslel, že tyhle šílenosti u nás frčely v 90. letech. No bohužel, jak se tak dívám, objevuje se to i v roce 2013, resp. 2014. Je to opravdu smutný, že do něčeho tak příšernýho dá někdo peníze... achjo. ()

klukluka

Natáčí se to od roku 2013, pro mě to existuje ode dneška a musím říct, že jsem se u toho dobře bavil. Fakt se z toho dá vysledovat, kdo nemá hlavu jen na klobouk (že, Martine Krausi..?) a díky takovým lidem (Bouček, Prachař, Kotek, Klempíř, Debbie) je to Prima podívaná. ()

Kanca

Po strašně dlouhé době jsem si pustila nějakou televizní soutěž a musím říct, že to není zas tak špatný. Jen by to teda chtělo míň těch hudebních vložek... ()

Paity

Díky pořadu Máme rádi Česko jsem to naše Česko tedy nezačal mít více rád. Doufejme, že to nebyl cíl tvůrců. ()

Strandmon

Libor Bouček je jeden z těch komentátorů, kteří aspon něco dovedou, ale samotný pořad nění zrovna něco vtipného. ()

chessbeer

Soutěž zajímavá, bohužel dementně bodovaná. Přece jenom se celou dobu snažit získávat body, když v posledním kole si to někdo náhodně vytočí, nemá moc cenu. Potěšil mě Fanánek, který ukázal, že ve znalostech strčí všechny hravě do kapsy. Naopak mě překvapilo, jak hloupé jsou téměř všechny ženy, které jsem měl možnost vidět (i někteří muži) a především D. Morávková je nesympatická hloupá kráva. ()

Vejrrr

Tak to vypadá, že tu jsem obklopen samými blbečky a intelektuály. Po dlouhých letech soutěž nebo spíš zábavný pořad, který tu chyběl. A to, že se jedná o otázky z oblasti ČR jen podtrhuje. ()

Oyer

Oceňuji ten fakt, že je tu konečně něco, co v nás má alespoň trochu rozvíjet inteligenci a znalosti o našem národě. ()

Yardie

No, musím říct, že tento formát není vůbec špatný, jak se zdá dle hodnocení. Nemusím to vyloženě sledovat, ale když nikde nic není, klidně na to kouknu. Je to celkem zábava, občas dobré hlášky, člověk se něco nenásilně a poutavě i dozví, je to takové uvolněné na oddech, Bouček je fajn a dvojice Prachař-Dejdar po sobě dobře jde. :-) Trošku mi tam vadí ty hudební vložky, ale to už se dá nějak přežít. Takže za mě celkem OK. Howgh! ()

jarmik

Já vám nevím, asi nikdy jsem to neviděl celé, ale pokud je někdo schopen dát Nebezpečným vztahům 2* nebo Ulici 3*, tak tohle je proti tomu pohodička. Hudba, historie, literarura, sranda, popichování týmů, podle mě není moc pořadů tohoto typu, na které by se dalo koukat. Tady to přežít jde. 4. hvězdu dávám jen tak z přesvědčení. ()

Bukk

Ten boom band nebo jak si to tam ta hudba říká je na pořadu asi to nejhorší. Ale ani po asi 3 strávených večerech to nemám potřebu nenávidět. Někdy se divím, že ty nejjednodušší otázky "slavné hvězdy" neví, ale možná je to tím, jak jsou tam v časovém pressu. Nemám jim to za zlé, asi tak to řeknu. Docela mě na tom baví statistické údaje, ale ne z hlediska hry (protože mít soutěž, kdy nakonec stejně rozhodně štěstí mi přijde na hlavu, zvláště tehdy, kdy se celou dobu testují vědomosti), ale protože je zajímavé vědět, jak na tom jsme s porovnáním s ostatními zeměmi. ()

Illy

Když na mě Dejdar začne kulit oči, všichni se houpou v rytmu nějaké odrhovačky a pomrkávají do kamery, a moderuje to přerostlý mimino..... má problém se zažíváním. Já na tyhle hromadný šukačky nejsem.... ()

Dejvi21

Tady si zase polovina uživatelů přidala zářez v podobě hodnocení a aby se náhodou nemuseli dívat moc dlouho, chytli se první chybičky a napařili decentní 2*. Já to tedy vydržel déle a musím říct, že se každý víkend výborně bavím a vy jste se unáhleným verdiktem připravili o spoustu zábavy. Za ty šílený pravidla je 5* nadsazených, ale musím nějak nepatrně vyvážit ta místní hodnocení. ()