Ant-Man a Wasp

• USA Ant-Man and the Wasp (více)

Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. (Falcon)

Maniik88

Marvelovka, ktorá neurazí a ktorá skôr poteší ako otráví. Evangeline nechali dorásť vlasy a takto jej to sekne omnoho viac. Rudd tu bol ešte lepší ako v jedničke a asi aj Douglas. Zmenšovanie / zväčšovanie a využitie v bitkách a naháňačkách bavilo. Kvantová záporáčka bola dobrá. Sem tam otravný Peňa občas zažvanil niečo vtipné - Babajaga. To pohadzovanie zmenšeného baráku, tá kvantová veľkosť a tak mali svoje muchy, ale nevadili. Dozvedeli sme sa aj, prečo Antman nestál proti Thanosovi a kde sa flákal. ()

Azrail

Po vážných Avengers skvělá oddechovka v podobě Ant-Mana a Wasp, kterou jsem sežral i s navijákem. Malinko bych vytknul jen linku s Ghost, která být ve filmu klidně nemusela a nechyběla by. Ale i tak jsem se skvěle bavil. ()

Knor

Trochu zklamání po zdařilý jedničce. Nevadí mi, že si Ant-Man šlape svojí cestu nehledě na příběhovou linii Avengerů, ale chtělo by to poutavější příběh. Takhle to jen profrčelo a je z toho jednohubka pro pobavení.Humor mi tentokrát nevadil, obsazení je super, ale mám s tím podobnej problém jako s třetím Thorem, nešlo nikomu fandit nebo nenávidět, bylo mi vlastně všechno fuk. ()

himor

Veľmi som rozmýšľal, či tomu dať hviezdy tri, alebo štyri. Nakoniec som sa rozhodol pre tri, lebo až také dobré to nebolo, hlavne herecky. Paul nehrá vôbec dobre a ani Eva. Trošku to zachraňuje starý dedo Douglas a skvelý Peña. Film sám o sebe je vtipný, samé hlášky, kopec akcie a skvelých efektov. Škoda len tých dvoch hlavných protagonistov, lepšie obsadenie by jednoznačne oživilo film. Škoda. 65% ()

Alois88

3,5*. Tři hvězdičky za průměrnost, první díl byl lepší. Půl hvězdičky za postavu Ghost, protože byla skvěle vymyšlená a doufám, že se objeví ještě v jiných Marvelovkách. ()

Uesbe

Nahláškované, napostavičkované, prekvapivo nápadité. Super film, ak máte fóbiu z hmyzu - ten je tu obzvlášť mazlivý. Inak, viete, čo treba jesť v subatomárnom svete? Oškvarky, lebo obsahujú kvarky....haha. ()

Zombiepod

Prvého Ant-Mana doteraz považujem za jednu z tých zábavnejších marveloviek, no zároveň aj jednu z tých slabších. Pokračovanie, žiaľ, môj názor nezmenilo. Stále je to ohromná sranda, najmä vďaka vtipným vsuvkám, odľahčeným momentom a spontánnym hláškam, o ktoré nie je núdza, no od prvého dielu sa film nijak nelíši. Rudd je stále sympaťák, Lily stále kosť, no všetky vedľajšie postavy ma bavili viac, ako samotný Ant-Man. Najviac tomu však škodí tá banálna zápletka a šablonovitosť, ktorá je už ale viac-menej u väčšiny marveloviek pravidlom. Ako zábavná filmová jednorázovka však účel plní na výbornú. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Celý děj je založen na "nahánění" laboratoře a záchranu manželky. Občas zabavilo, ale dvojka už vařila z vody. Klasický doplňující "mezifilm". ()

papadoce

Je čas na sérum pravdy. Som definitívne rozhodnutý, Lilinu by som vyprášil. Určite. Akcia a triky v dvojke boli ešte kvalitnejšie, ale takpovediac to dlho neodsýpalo. V tej enkláve hrdinov je už treba viac, o dosť viac. Normálne som Vám zvažoval aj dvojhviezdu, ale za maximálne vydarenú poslednú štyridsať minútovku dávam spokojné hoc tesné štyri, ale aj 70 by tomu svedčilo. Je to fakt sérum pravdy. ()

wege

Dohánění restu: Jedna z mála marvelovek, které jsem viděl před tím, než jsem musel vidět postupně všechny. Přišlo mi to divné, neznal jsem jedničku, naprosto mi chyběl kontext ostatních filmů. Pamatuji si, jak závěr (titulková scéna) jsem vůbec nechápal a říkal jsem si, ty vole, co to je za blbost. Teď jak jsem to viděl ve správném pořadí, mi to přišlo fajn, něco jako jednička, jen trochu zajímavější záporák (i když ona vlastně moc není). Má to dobrou akci, i když ta neustálá změna perspektivy se docela omrzí. Občas vás ale dokáží překvapit něčím neotřelým. ()

honeja

Svěží Mavel, který mě mile překvapil! Akční scény mají díky nápaditému zmenšování a zvětšování hrdinů skvělý drive a dobře se na ně kouká. Zápletka není kdovíjak světoborná, ale dokáže zaujmout. Film neobsahuje zas až tolik gagů, ale uchovává si jemně odlehčený tón, což  k příjemné podívané stačí. Hlavní protagonisté jsou sympatičtí a film táhnou. Fajn oddechovka. ()

whysoserious

Pro mě lepší, než první díl. Sice je z toho možná trochu znát, že se Marvel víc soustředí především na svého aktuálního hlavního tahouna- značku Avengers a tohle bere spíš jen jako jednorázovou lehkou letní zábavnou jednohubku, ale svůj účel to plní a já se bavil. ()

Vykuk

Marvelácký průměr, slabší než jednička, na druhou stranu už žádné rozjezdy a představování, akce slabší, humor místy slabší, ale stále lepší než jakákoliv americká rádobykomedie. V celku spokojenost :) Mínusem od začátku je účat Douglase, kterého fakt ale faaaakt nemusím, ale mnohonásobně to zpravila Michelle, pro kterou mám faaakt velkou slabost :)) ()

Hedy

Mravenčák a Vosa. Celý film je jen ukázka toho jak moc je Mravenčí muž k ničemu. Ve filmu je Pavel Ruda obsazen jen proto aby dělal komediální scény (a nějakou zkurvenou anténu). Jinak je celý film zaměřen na Pymovic rodinu kteří chtějí dostat mamču z nebezpečného světa zářivého spermatu. Pavlík se tam čas od času promenáduje a se svou skupinkou imigrantských kamarádů posere co se dá. Mezitím po nich jde cikánka navlečená ve futuristickém kostýmu Ku-Klux-Klanu. No je to šílená jízda. Jediné momenty kdy se film zastaví je v době kdy se blábolí o kvantových hatláma patláma pičovinách které stejně nikoho nezajímají. Jinak je to ale super film. Má to spád, vtip, akci, příběh a dobré efekty. Za mě plný počet. ()

ACDCKL

Taková příjemná rodinná komedie. Není to tak vážné jako ostatní Marvelovky a na oddych je to ideální film. A nakonec první potitulková scéna je fakt výborná, druhá je k ničemu. 4*. ()

Kit Harington míří mezi Eternals

Kit Harington míří mezi Eternals

24.08.2019

V Kalifornii v těchto dnech probíhá D23 Expo, takový malý Comic-Con studia Disney, a tak není divu, že internet zaplavují informace týkající se nové streamovací služby, Star Wars a samozřejmě Marvelu… (více)

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

Venom díky Číně předčí Spider-Mana

10.11.2018

Fanoušci filmového Venoma si asi můžou začít mnout ruce. Zdá se, že studio Sony totiž po nečekaném úspěchu hláskujícího antihrdiny s tváří Toma Hardyho (Dunkirk) oznámí pokračování každým dnem.… (více)

Paul Rudd vs. dvojník

Paul Rudd vs. dvojník

13.08.2018

Paul Rudd (The Fundamentals of Caring) momentálně dobývá kina ve dvojce Ant-Mana a příští rok bychom ho měli spatřit ve čtyřce zatím nepojmenovaných Avengers. Mezitím se ale čerstvě upsal novému… (více)

7. Filmový víkend ČSFD je tady

7. Filmový víkend ČSFD je tady