poster

Ant-Man a Wasp

 • USA

  Ant-Man and the Wasp

 • Slovensko

  Ant-Man a Wasp

 • Kanada

  Ant-Man and the Wasp

 • Nový Zéland

  Ant-Man and the Wasp

 • Velká Británie

  Ant-Man and the Wasp

 • Austrálie

  Ant-Man and the Wasp

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Komedie

USA, 2018, 118 min

Externí recenze k filmu (15)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Postavy se tu objevují ve starších i mladších vydáních, které s sebou vážou více dějových linií než minule. Vyprávění má svižný charakter, je vtipné a uvolněné, v rodinných momentech mu nechybí emoce. Peyton Reed neposouvá marvelovské universum nikam kupředu, ale plní spíš funkci samostatně…" (více)

 • CinemaView.sk (Ján Janočko) ****

  "Dvojka je na tom podobne, rodinné vzťahy sú podstatné aj z iného hľadiska (no ale neprezradím všetko). Práve lásku k dcére tvorcovia zobrazujú ako maximálnu prioritu hlavného hrdinu, nie však násilne či nátlakovo, práve naopak, úplne prirodzene a ľudsky. Napriek nadpozemským technológiám, ktoré sa…" (více)

 • Comicbox.eu ****

  "Ant-Man and the Wasp je osviežujúcim prídavkom do MCU, ktorý pobaví nielen cielené publikum a na schladenie sa počas teplých letných večerov je priam ideálny. Neváhajte a dajte tejto snímke šancu." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ****

  "V závěru je Ant-Mana a Wasp zábavná podívaná, u které se nebudete nudit. Sice má pár vad na kráse a nejedná se o nejlepší marvelovku, ale pořád jde o velmi kvalitní snímek, který určitě stojí za to vidět. Herecké výkony, dějová linie, kostýmy, klasický soundtrack, inovativní speciální efekty,…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ****

  "Ant-Man a Wasp je jako mísa s popcornem, který si k jeho sledování uděláte/koupíte. Jakmile se do něj pustíte, budete ho hltat po hrstech. Druhý den už ke svojí volbě včerejší večeře nejspíš nebudete tak nekritičtí, protože k plnohodnotnému jídelníčku má tahle křupavá rychlovka daleko. Navíc se dá…" (více)

 • Expressinfo.cz ****

  "Všeho všudy je Ant-Man a Wasp povedeným filmem, který se řadí někam do poloviny kvalitativního pole celého MCU, a který si nejvíc užijete, když nebudete čekat zázraky nebo nabušenou komixárnu. Po Infinity War ale vlastně i Black Pantherovi jde o osvěžující změnu." (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Že sa z danej premisy vyťažiť aj viac ako to, čo sme nakoniec dostali? Pravdepodobne áno, no fakt, že tvorcovia sa aj po druhýkrát vybrali tou istejšou cestou - cestou odľahčenej jednohubky s chýbajúcim presahom, no s mimoriadne vysokými produkčnými hodnotami – im netreba mať za zlé. V rámci…" (více)

 • Filmserver.cz (Pavel Klimeš) ****

  "Kolem a kolem je snímek Ant-Man a Wasp vlastně ultimátní oddechová zábava pro celou rodinu, která velmi svižně ubíhá a nedostane možnost začít nudit. Možná už si na něj budu mít za půl roku problém vzpomenout, a kromě humoru zde nic moc objevného není, určitým, možná trochu zvráceným způsobem mi to…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Na Ant-Mana a Wasp se hrozně dobře kouká, protože to je nadprůměrně režírovaná i zahraná vtipná zábava, která nikdy není hloupá (akorát vědci mezi vámi by se mohli cítit pohoršeni neustálým znásilňováním kvantové fyziky), ale nelze zastřít, že je to trochu generická zábava na autopilota, která se…" (více)

 • MovieScreen.cz (Marek Koutesh) ***

  "Poněkud nepříjemně dovede překvapit, jak zanedbaně působí některé poklidnější scény bez velkých zásahů digitálních efektů. Variabilita záběrů v dialogových scénách není silná stránka režiséra Peytona Reeda. Střídá jen statické polodetaily, které komickým replikám vůbec nenapomáhají, a figury…" (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) ****

  "Ant-Mana a Wasp bych tudíž postavil o úroveň výš než Ant-Mana. Zatímco minule se jel schematický origin s obyčejnou a vcelku přímočarou krádeží, tentokrát je z toho (v rámci popcornových možností) vrstevnaté rodinné drama, jež má díky Wasp a Ghost i několik slušných akčních scén. Samozřejmě se…" (více)

 • Multiverzum.sk ****

  "Pokiaľ sa na film vydáte bez prehnaných očakávaní po Infinity War a s chuťou na poriadnu komédiu, máte zaručene vyhrané! Film síce zapadne medzi priemerne Marvelovky, napriek tomu má svoje kvality, ktoré mu nemôžeme uprieť. Často sa však stáva, že marketingové rečí sa snažia dostať snímku do…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Dvojka Ant-Mana má rozhodně co nabídnout i přes své očividné nedostatky. Tenhle nášup všeho dobrého z jedničky sice částečně postrádá nápaditost a hravost prvního dílu (a působí tak trochu lacině a "kartonově"), bavit ale zvládá dostatečně a nudit se ve společnosti navrátilců z jedničky rozhodně…" (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) ****

  "Jednohubka na prvním místě, "svižný letní film" jako podtitul. Reed nastavuje proti těžké kaši, ve které jsou teď "velké" postavy z MCU, lehkost a konečně fungující humor, který jednomu připomene, proč má komiksové filmy přeci jen vlastně rád. Je to čirá zábava." (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ****

  "Ant-Man a Wasp je rodinný film. To se o posledních Avengers úplně říct nedá. A tak jestli máte doma špunty, kteří vyvrcholení deseti let MCU obrečeli a bezradně kroutili hlavičkami, vezměte je na zábavnou 100 minutovou jízdu plnou známých hrdinů, humoru i zábavných a originálních akčních scén." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace