poster

Ant-Man a Wasp

 • USA

  Ant-Man and the Wasp

 • Slovensko

  Ant-Man a Wasp

 • Kanada

  Ant-Man and the Wasp

 • Nizozemsko

  Ant-Man and the Wasp

 • Nový Zéland

  Ant-Man and the Wasp

 • Velká Británie

  Ant-Man and the Wasp

 • Austrálie

  Ant-Man and the Wasp

 • Irsko

  Ant-Man and the Wasp

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Komedie

USA, 2018, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ***

  Že by to bolo lepšie ako prvý Ant-Man nemôžem povedať. Prišlo mi to rovnako dobre. Možno o chlp lepšie. Aspoň príbeh bol zaujímavejší. To čo sa veľkosťou mravca nakuslo v závere prvého Ant-Mana a tam kde skončil Captain America: Civil War tu sa v tom pokračuje. Scott ma domáce väzenia za to, že pomáhal Kapitanovi a Hank s Hope, ktorá sa stala Wasp (a jej postava je ešte lepšia) sa snažia zachrániť maminu Janet. Medzi tým sa objaví zaujímavý záporak, ktorý hlavnú trojku naháňa celý film. Dvojka je viac vtipnejšia ako jednotka (Michael Peña a jeho kumpáni zas dostanú priestor sa predviesť) a celé je to viac odľahčené a to s toho robí celkom pohodový film, no viac s toho nevytiahne, aj keď akcie majú fakt dobre nápady. Ant-Man and the Wasp je tradičný sequel, ktorý neohromí, ale na tu chvíľku príjemne zabaví. P.S.: po-titulkové scény sú dve a ta prvá, pekne nadväzuje na Infinity War. Obľúbený soundtrack: It Ain't Over Till the Wasp Lady Stings, Prologue. 70% - 3*(17.7.2018)

 • lamps
  ****

  Těžká pohodička a pro mě velké překvápko. Ant-Man zůstává svůj, prdí na osudovost Avengerů a přináší sympatickou oddechovou jízdu, která zvládá pracovat s hodně postavami a celou dobu drží pohromadě, přestože humor je občas repetitivní a akce natolik cheesy, že je klaďasům skoro zbytečné fandit. Stylisticky žádná velká třaskavina, ale Reed sype z rukávu dostatek zábavných nápadů, hrdinové jsou sami o sobě vesměs skvělí (stejně tak i jejich představitelé) a vyprávění dobře graduje a smysluplně spojuje hned čtyři aktivně jednající subsvěty. Vážně jsem se bavil a provinile se fakt necítím...(29.10.2018)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Za mě slabší než jednička a také slabší kino návštěva letos. Tohle je vyloženě Marvelovka určená pro děti. Málo Akce, dětinský humor( Občas pobavil alespoň Peňa, ale Paul Rudd mi vtipný vůbec nepříjde). Slabý záporák, který vlastně nic moc nepředvedl, občas se to bohužel táhlo a místy bych dal přednost i spaní.Oproti Avengers a Deadpoolovi je to velký propad dolů, ale ten standartní průměr si to pořád jakžtakž drží. 55%(3.9.2018)

 • KarelR
  ****

  Jako člověk, kterého první Ant-Man těžce nebavil, hlásím strmý kvalitativní vzestup. Dvojka jde okoukanou cestou více postav, více akčních scén a více dějových linií, naštěstí to ale funguje a zabaví to na dvě hodiny všechny věkové kategorie. Nářezová sci-fi, která vám každou scénou vyrazí dech, se samozřejmě nekoná. Pokud se ale smíříte s tím, že Ant-Man takové ambice nikdy neměl, mohli byste si tuhle feel-good jednohubku v pohodě užít. (7/10)(5.7.2018)

 • xxmartinxx
  ***

  První Ant-Man je možná moje třetí nejoblíbenější Marvel (po Thorovi 3 a Iron Manovi 3), ale tady jsem se nudil. Rudd působí podivně ne-fresh, nevýrazný konflikt, kde o nic moc nejde, nemá moc čím získat mou pozornost a vlastně přemýšlím o nějaké třetí věci, co se o tom filmu dá vůbec napsat. Má to všechny vady, které jsem popíral u jedničky.(28.6.2018)

 • - Spoiler: Ve filmu se nachází dvě potitulkové scény. Jedna z nich odkazuje na film Avengers: Infinity War (2018). Konkrétně scéna, kdy mravenec hraje na bicí a v televizi běží krizové vysílání. (Sayko)

 • - Sharon Stone bola prvou voľbou pre rolu Janet Van Dyne. Tej sa nakoniec zhostila Michelle Pfeiffer. (Zdroj: IMDB)

 • - Stan Lee se nachází ve scénce, kdy mu Hope (Evangeline Lilly) zmenší auto a on v českém dabingu pronese: „V šedesátkách jsem si dost užíval a teď se mi to vrací. (necisty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace