Ils

BoredKid

Mám rád home invasion filmy, ale tu som dva krát zaspal a raz zomrel... možno kebyže si to pozrem v 2006 tak by som to poňal viac, ale dnes som nelútostne trpel. ()

Wally

Není to špatný film...myslím tím námět...ale je moc špatně natočený. Čtvrt hodinový úvod střídá dvacet minut běhání po domě, následuje 20 minut běhání po lese a závěrečné zmatené běhání v tunelech...to vše šíleně roztřesenou kamerou, že v podstatě je třetina filmu nekoukatelná... Plus alespoň za krátkou stopáž a jakžtakž povedený začátek 'strašení' v domě... ()

Peiper2

Tomuto rumunskému hororu rozhodně nelze upřít atmosféru. Přesto z něj mám ale rozporuplné pocity. První polovina se mi líbila. Ne tak ale polovina druhá a zejména nic moc konec. Ono se totiž celý film zdá, že ONI jsou nadpřirozené postavy a když jsem se pak na konci dozvěděl, kdo to celé prováděl, tak jsem byl trošku rozčarován a film najednou začal působit nevěrohodně, přestože je to celé natočené podle skutečných událostí!!!! Myslím, že něco podobného se asi i mohlo stát, ale nevěřím tomu, že přesně tak jak je to předložené v tomto snímku (prostě je to až moc přehnané a dovedené do extrému). Ale abych pouze nehanil, tak nemůžu filmu upřít již výše zmíněnou atmosféru (chvílemi jsem se i trochu bál) a příjemnou ústřední dvojici. Rozhodně nemůžu říci, že by se mi film nelíbil nebo dokonce, že se jedná o film špatný. Celkově to vidím tak na 60%, hlavně kvůli výše zmíněným důvodům. ()

zbysik

Na imdf pisou ze je to zalozeno na pravdive udalosti, ktera se odehrala u nas v Ceske republice. Mlady rakousky par byl zavrazden na sve dovolene trema teenagerama. WTF, ze o tom nic nevim a vlastne tomu ani neverim. Samotny film lze charakterizovat pomerne snadno. Jedna se o lehce stravitelnou jednohubku, ve ktere se prilis nesazi na postupne budovani atmosfery, ale spise na rychlou dynamiku s kterou se k zaverecnemu mrazivemu zjisteni dostanete driv nez se nadejete. ()

Holina

Odkud plyne ono vysoké hodnocení nevím (k 12. březnu 75%). Prakticky vše už ve filmu bylo, nijak zvlášť vyděsit diváka se nedaří. Šokující je, že příběh je podle skutečných událostí, to ano, ale takových je spousta a podobně dobrých hodnocení zdaleka nedosahují. Možná mi něco uniklo, ale nemohu dát s přivřenýma očima více než 3*** ()

VIPerson

Jakmile hrůza dostane svůj tvar,ztrácí to trošku na působivosti,aby se v závěru opět důstojně vrátila v trochu jiném kabátku.Během filmu nadáváte na zvukaře a kameramana,občas si zanadáváte na ústřední duo proč dělají věci takto a proč mají tak obrovský a šedivý barák.Pro lepší zážitek z filmu doporučuji shlédnout kdykoliv předtím mnou nenáviděný dokument Děti ze stanice Leningradská (ani ne proto že by byl špatný a nezajímavý,ale spíš proto,že mi ukázal něco co jsem asi vědět nakonec nechtěl). ()

divak84 odpad!

rofl.. tahle chujovina s nejtupější možnou pointou má zde 71%.. tak určitěěěěěěě... ano místy strach tam je, hra s neviděným, atd atd.. ale pokud horor tak doprdele se vším všudy včetně konce,,, proboha to se zase evropská tvorba ukazala.. respect frantíkům rly... ()

ChrisBa

Krátky jednoduchý film, ktorý vrámci žánrovky poteší a dokazuje ako málo stačí k natočeniu niečoho hodnotnejšieho.. Veď takmer žiaden príbeh tu neexistuje, počet postáv, ktoré sa vo filme objavia, napočítate na prstoch jednej ruky, odohráva sa to v jednom dome a okolitom lese..A predsa to ide.. herci sú sympatickí, postavy konajú vo filme celkom uveriteľne(aj keď pár blbostí tam nájdeme), atmosféra je dobrá (umocňuje ju najmä zvuk), budovanie napätia funguje a takisto celkom fajn záver a odhalenie.. Silnejšie 3* ()

Junglista odpad!

Asi sem zase viděl úplně jinej film než všichni tady. Nemá to hlavu ani patu, pokud jste viděli v životě alespoň 5 hororů, tak přesně víte co bude následovat. Nějakej strach ani omylem. Eště že to bylo tak krátký, což je asi jedinej klad. P.S.: Všechny tyhle děti, byly pěkný smradi... pro fanoušky hororu totální ztráta času. ()

shimpy(CZ)

Ze začátku slušná atmosféra, člověk se i bál, ale pak to bylo už jen utíkání. Strach opadl, a divák jen přihlíží... Škoda ()

CjKukis

Bohužel mi nějak uniklo cokoliv hororového natož mysteriózníhov tomhle filmu. snad až na konečné rozuzlení celkem nuda. ()

thierry_14

Kdo by se nebál malejch dětí,co vydávají různy zvuky,že... Njn,já jsem holt nepoučitelnej,takže jsem si zase jednou "dopřál" horor :-D Dávám 1/5 za to,že je to tak krátký. ()

Haymar

Ajajaj, banda parchantů terorizuje dvojici nic netušících, nevinných milenců!... Zase? Kolikrát už to tady bylo?! Ani obligátní nálepka "based on a true story" už moc nezabírá. A francouzsko/rumunská produkce už vůbec ne! Na druhou stranu potěší slušná kamera + režie + krátká stopáž... ()

Disease

Nepřekvapivě lepší než americký remake. Tady se pracuje hlavně s atmosférou, explicitní násilí v zanedbatelné míře. O to děsivější. ()

oRi11

Výborná atmosféra, pozvolné stupňování napěti a hlavně zvukové efekty, spolu s kamerou, z tohoto filmu dělá jeden z lepších hororů, bez spousty efektů a happy endu, který opravdu stojí za zhlédnutí. ()

Perverz

Je to tak. Ačkoli film se tváří jaksi jednoduše, nedá se mu upřít jedna zásadní věc-má atmosféru, a to opravdovou. Dosti mě to překvapilo, protože ten začátek je dost mdlý. Pak se ale odehraje suprová hra na Toma a Jerryho. Navíc ten fakt že je to podle skutečné události tomu taky něco přidává. Dost mě to zařezalo k obrazovce, a to se podaří jen tak málo snímkům. Vždycky čumím a sleduju jak to ti filmaři dělají, že vás to tak napne. Nedočkáme se nějakých brutalit, resp. nejsou vidět. Nevzpomínám na film kterému by se tak podařilo vytvořit takové napětí, to je prostě známka kvalitní filmařiny. Ten zvuk to celé umocnuje, hlavní dvojice se taky povedla. Když se film rozjíždí, tak naplno, a to napětí trvá až do samého konce. A co děti, mají si kde hrát?? V rumunsku mají jiné hry, tak se koukněte.. ()

mclenin

Prikláňam sa skôr k skupine užívateľov, ktorí udelili 3 a menej *. Snaha o budovanie atmosféry by tu aj bola, no zabíja ju otrasný strih a kamera. Počas celej doby sledovania filmu ma sprevádzali len dva pocity - nuda a očakávanie "toho" - teda toho niečoho čo by filmu dodalo potrebnú iskru, nedočkal som sa. Napokon samotná záverečná pointa ma tiež neprekvapila, z komentárov k filmu som sa dovtípil "ktorá bije". Keď tak, už radšej Eden Lake ()

Mírouš

Také jsme si jako děti rády hrály v lese, či v parku, i s řehtačkou, skotačili jsme, jeje to byla legrace. Rumunské děti to jen kapánek vylepšily, přidaly trochu násilí, adrenalinu a místo figurek Barbie a Kena použily živých lidí. Nu což, jak se říká, proti gustu žádný dišputát... Ale jedno se jim musí nechat, je vidět, že řehtačka je stále populární...Teď vážně, ohodnotit ten film je pro mě dost těžký, protože když jsem si uvědomil, že se to fakt stalo, tak mi z toho bylo na nic. Taková sebranka vraždících fakanů se jen tak nevidí, patří jim usekat ruce, hajzlíkům malejm. Zase jsem se rozčílil, jako včera u Eden Lake, s tím rozdílem, že tohle není fikce. Jestli teda můžu hodnotit film po stránce filmařský, tak vynikající, frantíci opět dokázali, že jsou na tyhle filmy machři. Ještě mám na plánu skouknout Martyrs, prej je to maso, tak uvidíme...A pak projedu inzeráty, jestli by se nenašel nějaký rozkošný baráček, někde na samotě u lesa, v malebném kraji, poblíž Bukureště... ()