Reklama

Reklama

Avengers

  • USA The Avengers (více)
Trailer 2

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

(více)

Diskuze

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Shakers: A čo potom ľudia ako ja, čo majú aj školu aj robotu?? A preto som povedal v škole aj v robote, že jednoducho 3.5 mám kino a jemi jedno, aj keby Hulkovia padali, aj tak tam idem. Premiéru si nenechám újsť.

Bob14

Bob14 (hodnocení, recenze)

sou furt nový a nový TV spoty a clipy a mě to strašně láká se na ně podívat ale musim vydržet do pátku

Santa666

Santa666 (hodnocení, recenze)

Vy teda máte problémy... Já film uvidim až ho budou dávat u nás v kině, tak za 14 až 16 měsíců... (to berte jako nadsázku ;))

Bob14

Bob14 (hodnocení, recenze)

já pudu do cinestáru na 3D s dabingem ale byl bych radči kdyby to by s titulky

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Nons3nse: stavím sa že ti ked stavaš na nultú ja už dávno makám v práci :-) To vieš, robota je robota :-)

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

vy máte problémy, že kvoli škole :-) pche. Ja sa na to chystám asi až za 2-3 týždne pretože samému sa mi nechce a víkendy teraz robím :-( Kde sú tie školský zlaté časy :-)

Nons3nse

Nons3nse (hodnocení, recenze)

maddy: 17:00 je tak akurát...
Na 20:00 by som nemohol ísť kvôli škole. Potom by som ráno nevstal, poznám sa :D 

Nons3nse

Nons3nse (hodnocení, recenze)

Stále tam není určené, či to bude z dabingom, alebo titulkami... :(
Začínam mať nervy... 

Nons3nse

Nons3nse (hodnocení, recenze)

maddy: To je tá slovenská logika. Na väčšinu noviniek nespravia dabing, ale zrovna naschvál dajú dabing na film, ktorý (skoro) každý chce vidieť...

Načo vlastne dabing je?! aby negramotný nemuseli čítať...?!

Dúfam, že nemáš pravdu, že to dajú s tým dabingom... 

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

Nons3nse: ja som na dabing v kine nikdy nebol a s dabingom nepozerám ani filmy dostupné na DVD/BluRay (alebo na nete ;), takže ma ten dabing poriadne štve ... lenže Avengers sa musia vidieť v kine, takže pre tentokrát budem musieť urobiť (aj keď veľmi nerád) výnimku :( mám tušenie, že Cine-max bude chcieť silou mocou zarobiť na vstupenkách tých 8€, takže bude púšťat jedine 3D dabovanú verziu

Nons3nse

Nons3nse (hodnocení, recenze)

maddy: To nebudeš sám... budeme dúfať, že dajú aj verziu s titulkami...
Inak sa im na to vykašlem...

Tento film si chcem vychutnať v kine... 

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

na to, že film má premiéru za pár dní si v Cine-maxe dávajú poriadne načas s informáciami :-/ Keď budú vysielať verziu iba s dabingom tak ma porazí!

Nons3nse

Nons3nse (hodnocení, recenze)

Stále na stránkach CineMaxu nieje uvedené, či to bude v SK alebo z titulkami...
Dúfam v to druhé... 

masw

masw (hodnocení, recenze)

Když už jsme u toho tak anketka, který song se vám líbí nejvíc? Co se týče přírodní líbivosti tak u mě Comeback, ale co se filmu týče tak cítím z Breathe silný emoční potenciál :)

masw

masw (hodnocení, recenze)

Sakra ten soundtrack je parádní, první poslech byl sice většínou tak průměrně hmm dost dobré ale eh, ale od druhého poslechu už bych nemohl jinak, poslouchám to furt dokola, výborný, i ten Silvestriho zní skvěle, ale ten si nechávám až po kině, to by mě mrzelo kdybych se už u dramatického zesílení nelekal :D

Jacinda

Jacinda (hodnocení, recenze)

Čím víc fotek se Scarlett vidím, tím víc mi přijde trapná. Možná je sexy a dobrá herečka, ale myslím že se hodí spíš na jiné role.

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Lumicko - staci ?:D

 Marvel's The Avengers was released overseas into 39 territories (roughly 70% of its international run), and has brought in $178.4 million since opening on Wednesday. It opened at #1 in every single one of those territories while setting opening weekend records in many South and Central American countries where it opened. Some of the individual numbers include $24.7 million from the UK, $19.7 million from Australia, $15.9 million from Mexico and $12.9 million from Korea. The movie opened in 94 IMAX locations worldwide, pulling in $5.6 million (the highest gross for a Marvel IMAX title internationally), averaging $59,256 per location.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Tak ty blbečci v Cinema City to dávají nějak divně. Nejen že nebude půlnoční premiéra, ale ještě ke všemu je dost málo představení a ve 2D to dávají 3. května až pozdě odpoledne... Jsou to idioti...

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

nejaké kinoripy sú už vonku v podstate od 26.04., ale to by sťahoval a pozeral len blázon ;)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

sakra, a ja sa na to chystám "až" 04.05. :) Ešte by ma zaujímalo, či to Cine-max bude dávať na slovensku v dabingu, s titulkami alebo na výber aj jedno aj druhé. Na stránke zatiaľ nemajú k Avengers aktualizované info

Související novinky

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Marvel Studios pod hlavičkou Disney ještě před pár lety byly doslova Midasovou rukou a čeho se dotkly, to přineslo obří divácký úspěch a vyšší stovky milionů dolarů na tržbách z kin. To ovšem už… (více)

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy

21.03.2023

Nečekaný krok učinilo vedení studia Marvel, když de facto vyrazilo dlouholetou šéfku VFX oddělení Victorii Alonso. Ta ve studiu pracovala už od prvního Iron Mana a její zodpovědností v zásadě bylo… (více)

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

19.03.2023

Ryan Reynolds (Deadpool) je jednou z nejznámějších tváří dnešního Hollywoodu. Dobře mu jde ale také marketing a byznys, právě díky nim si totiž přišel na zdaleka nejvyšší výplatu v životě,… (více)

Reklama

Reklama