Reklama

Reklama

Avengers

  • USA The Avengers (více)
Trailer 2

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

(více)

Diskuze

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Tak AVENGERS, zarobok vyse 174M$ z EU, Azie a Australie a to este nebolo v USA :D krasa :))

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Velmi mě těší hodnocení a pozitivní komenty. Dost jsem se těšila, jediné co mě štve, že na to baby nechtějí jít se mnou do kina.

Marigold

Marigold (hodnocení, recenze)

Teď bych byl velmi překvapený, kdyby Avengers neudělali na domácím trhu otevírák přes 100... 

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

arachneuss: Si si isty ze ti zazitok neposkodil pripadny dabing? Prave u teba ma totiz hodnotenie trosku prekvapuje :)

Zathras

Zathras (hodnocení, recenze)

Nons3nse: Na stranke distributora Saturn entertainment, ako aj na stranke Cinema City, su ako jazyk uvedene iba slovenske titulky. Dufam teda, ze dabing nebude.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

RKBoy

RKBoy (hodnocení, recenze)

na IMDB s 20 000 hodnotiami 9.0! také skvelé hodnotenie som nečakal 

Ilhan

Ilhan (hodnocení, recenze)

Sakra, už jsem na csfd projekci víc jak stý pod čarou, to asi neklapne :D

Ilhan

Ilhan (hodnocení, recenze)

Tak že to profesionální kritici nebudou vynášet do nebes, to se dalo čekat a pro obyčejného fanouška to nic moc neznamená.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Lumicko: To je právě to, o čem jsem tu už hovořil - je třeba počítat a akceptovat skutečnost, že né všude z toho budou tak nadšený a film určitě nebudou vynášet až do nebes. Ostatně těch 71/100 je pořád dobré hodnocení...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Taio

Taio (hodnocení, recenze)

18.4. 20:00    -    9.2 ...  2000 hlasovalo

20.4. 15:30    -    9.1 ...  3100 hlasovalo

22.4. 22:30    -    9.0 ...  5000 hlasovalo

25.4. 14:00    -    8.9 ...  6500

26.4.  9:00    -    8.8 ...  7400

26.4. 23:00    -    8.9 ...  9800

28.4. 00:30    -    8.9 ... 13000

28.4. 22:30    -    9.0 ... 20000

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Tak mám rezervaci na 8. květnam černý most - dabing

Titulky tam davají až od 21.hod

Lumicko

Lumicko (hodnocení, recenze)

Bob14: TV spoty radsej ani nepozeram... By som sa snad vedel aj polku filma.. ( hlavne prekvapenia )

Bob14

Bob14 (hodnocení, recenze)

Shakers: ty TV spoty jsou super, další scéna s Hulkem, už se nemůžu dočkat

Související novinky

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Marvel Studios pod hlavičkou Disney ještě před pár lety byly doslova Midasovou rukou a čeho se dotkly, to přineslo obří divácký úspěch a vyšší stovky milionů dolarů na tržbách z kin. To ovšem už… (více)

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy

21.03.2023

Nečekaný krok učinilo vedení studia Marvel, když de facto vyrazilo dlouholetou šéfku VFX oddělení Victorii Alonso. Ta ve studiu pracovala už od prvního Iron Mana a její zodpovědností v zásadě bylo… (více)

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

Jak Ryan Reynolds vydělal 7 miliard

19.03.2023

Ryan Reynolds (Deadpool) je jednou z nejznámějších tváří dnešního Hollywoodu. Dobře mu jde ale také marketing a byznys, právě díky nim si totiž přišel na zdaleka nejvyšší výplatu v životě,… (více)

Reklama

Reklama