TOP STAR

Česko, 2010, 157x15 min

Režie:

Adrian Stojkov

Účinkují:

Ivana Gottová, Ladislava Něrgešová, Martina Gavriely, Mahulena Bočanová, Daniela Šinkorová, Miroslav Šimůnek, Jiří Pomeje, Tomáš Kraus, Petr Vojnar, Tereza Seidlová, Marián Zázrivý (více)

Krátký zpravodaj, který diváky informuje o společnosti. Můžete se v nich dozvědět, co zrovna frčí, co nového připravují celebrity nebo na co se můžete těšit v oblasti "kultury". (Handle)

Rocky62

Jeden díl mi stačil, zajímavosti ze světa filmu sice přijdou k chuti, ale nemohu v zájmu zachování své důstojnosti, poslouchat, že si Hanychová koupila nový lodičky a že Bendová byla ve Francii na krevetách apod. a pokud si někdo myslí, že Něrgešová je dobrá moderátorka, měl by navštívit lékaře. ()

heyda odpad!

Velmi oblíbené u mé mamky a babičky, mně se však jakýkoliv bulvár hnusí. Nedávno jsem jen listoval Pestrým světem a Rytmusem života (Jan Kraus ho kdysi nazval výstižně: Rytmus hnoje) a řeknu vám, že je to ke zblití. Ti autoři článků jsou opravdu zakomplexovaní chudáčci. Nejvíc mě však vyděsilo, když se rozepisovali o tom, že Csáková je polorómka, protože má nějaké rómské předky. To už posuzujeme lidi podle rasového původu? Proč mi to připomíná Norimberské zákony z roku 1933 !?! ()

Nettrass odpad!

To jaký kalhotky nosí Ewa Farná je mi naprosto k ničemu. A to, jaký kalhotky nosí můj šéf, se tu nedozvím. ()

SOLOM. odpad!

Velice nezajímavý publicistický pořad, který měl lidem v ČR ukázat, že Ivanka není jen obyčejná zlatokopka a Gavriely přestože jí to jde líp v pornu, než před kamerou dokáže zaujmout pouze svým výstřihem. Většina reportáží o životě slavným mě moc neberou, ale občas se tam přece jenom našlo i něco zajímavého. Ani to však nepomůže tenhle pořad vytáhnout ze žumpy ve které je až po uši. ()

Beastmaster4 odpad!

Pořad, který snad musel vzniknout jen kvůli tomu, aby blbky, co nic neumí, měly za co brát prachy. Koho zajímá proč zas nějaká pipka z našich tzv. "celebrit" leští tomu a druhej díl jinýmu. Lidi probuďte se! Tohle je výsměch všem divákům televize. ()

Handle

A já nebudu zlej.. Určitě to není to nejhorší co můžeme v TV vidět.. Akorát slibovali, že to nebude ''bulvární pořad'' a prostě bulvár to přesto hold je. A bohužel to není nic novýho ani originálního. Gottovou jsem si upřímně nemohl představit jako moderátorku, ale je vidět, že se snaží. VIP Zprávy je prostě ''krátkometrážní Top Star Magazín''. ()

Borrtex odpad!

Zpravodajství ze světa showbussinessu. Jediné, co se v těchto rádoby "zprávách" dozvíme jseou všelijaké pomluvy a kritizování osobních životů nějakých "hvězd"... Docela by mě zajímalo, jestli TV Primu baví lezení do soukromí populárnějších lidí ;-). Tohle je opravdu na odpad - 1% ()

draggo

Žádná sláva, ale koukat se na to dá. Pro fanatické odpůrce bulváru odpad, pro ty ostatní celkem koukatelný pořad. Svůj účel to plní, své diváky to má, moderátorky se zlepšují (viděl jsem jenom pár dílů s velkejma odstupama, nevím jak mohu posoudit), ale zas nic světobornýho to nejni, co si budem povídat. /viděno v TV: 40% a 2*/ ()

NinonL odpad!

Bez Primy a Blesku by po našich "celebritách" neštěkl ani pes. Proto mi nevadí ani katastrofální moderátorky, které divákovi vnucují ústřižky ze života lidí, co vůbec nic neznamenají. Lituju jen ty, co jim to baští. ()

ivishka odpad!

Ivanka Gottová nemá do čeho píchnout tak pro změnu točí tuhle blbost. Bulvár a to si ani nemusíte kupovat ty plátky typu blesk,aha apod... ()

UncleG odpad!

"Vítejte do světa blyštivých zrcadel, drahých parfémů a lidí, kteří se pohybují na vrcholu společenského žebříčku. Lidí, o kterých se mluví." V překladu: Další nesmyslné bláboly o vymaštěnejch ignoratnech vymetajících večírky, jejichž jediný společenský nebo kulturní přínos tkví právě v tom, že o nich může referovat bulvár. Shlédnuto náhodně (a tudíž bez varování) před čekáním na jakýsi film - ve vší té nepřipravenosti jsem nemohl rychle našátrat kýbl na duševní splašky, takže jsem pomyslně poblil půl obýváku. ()