Četníci z Luhačovic

• Česko Četnické trampoty (neoficiální název)
TV spot 2
Česko, 2017, 16 h 42 min (Minutáž: 82–86 min)

Hudba:

Jiří Hájek

Epizody(12)

Mordechai

Celý seriál byl dobrý, ale no nic proti nim nemám, ale rozvlečená homosexuální tematika přes celý seriál to poškodila někomu to je proti chuti a to je celé . Kdyby se to vynechalo a byl to normální seriál bylo by to lepší o 1000%. Hromada akcí tím utrpělo. Osobně bych šel radši do švejkování než do tabu ,které je každému proti srsti. Znám je jsou to moji přátele ,ale pokrok se nesmí přehánět. Řvouni a sluníčkáři zakřičí. No tady se to řešit nemělo to patří asi jinam, ale těžko říkat kam to patří- Podle mě tohle mělas být krásná krimi pohádka..... ()

monia

Musím povedať, že ma tento seriál príjemne prekvapil. Prvý diel mi prišiel slabší, ale potom sa to pekne rozbehlo. Za mňa veľká spokojnosť. P.S. A to nie som fanúšička Humoresiek. :) ()

radek72

Seriál nepohorší ani nenadchnul. Trošku se asi snaží přiživit se na popularitě Četnických humoresek, ale to však byla jiná liga. Za jedno shlédnutí to stálo, ale vidět to znova netoužím. ()

Steparu

Milé překvapení. Česká produkce má stále co nabídnout, ačkoliv mnoho dílů působí okoukaně, neb jsme zápletky viděli už nesčetněkrát v jiných seriálech. Přesto solidní záležitost na oddechovou podívanou. ()