Reklama

Reklama

Avengers: Infinity War

  • USA Avengers: Infinity War (více)
Trailer 2
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. (Falcon)

(více)

Diskuze

robbik

robbik (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tak ve výsledku to stejně všechno jde (snad) podle vize Dr. Strange ;), takže vlastně všichni dělají vše naprosto správně :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Přesně všichni ho tam drtí a on místo aby jim pomohl, tak do toho tahá vztah s tou zelenou :D přitom kdyby ho porazili, tak vrátí čas a je vše ok :D No jo ego Star Lorda :D stejně jako se ukázalo před Thorem :D 

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Zachoval se lidsky, jak se zachoval tony když zjistil kdo munzabil rodiče? Podobné, kdyby mu Thanos zabil pepper bylo by to stejné...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kincl

Na xandaru to bylo nejlepší, byla tam celá Nova corps akorát Thanos byl prostě silnější..možná tohle bude ten impulz když Thanos zničil xandaru pro hrdinu Novu který by se konečně objevil

na příspěvěk reagoval tomas.malo

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Kincl

podle mně to posral Peter, já vim, já vim zachoval se lidsky a Gamoru měl/má fakt rád No a pak se to posralo, že Tonymu nikdo nekryl záda, protože on Thanosovy fakt dával čočku. No od té chvíle, to šlo z kopce. 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Kincl, robbik

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Presvedčia Thanosa že spravil chybu a bude :D Ďalšia časť proste bude psychologická dráma, kde  hrdinovia budú celý film apelovať na thanosove svedomie :DD

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

dost těch trollů, co tomu nerozumí, přestože se tváří, že tomu rozumí.  

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Hlavně ne cestování časem prosím. Už mě to v hollywoodskych filmech unavuje. Jiná dimenze, astralní rovina, něco takového bude jistě zajímavější.

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Ratemus

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

A jinak teda mám radši Thora bez oka s krátkými vlasy než jako Zlatovlásku,když na něho teď tak koukám 😂

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

Zrovna cucim jednim okem na Thora 2. Který kámen ten éter je a co umí?? Mám v nich pořád hokej

na příspěvěk reagoval Kincl

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

Ti,co davaji malo bodů kvůli tomu,že v dalších A všichni zas ožijí,se budou hodně divit,když všicjni zůstanou pěkně mrtví,což? To by bylo teprve překvápko 😁

tomb13

tomb13 (hodnocení, recenze)

Nevka

prečo by mali superit kto vydrzi dlhšie v smyčke ked ho porazili ta smyčka tam mala byt len ako poistka :D  ja riešim to čo nastalo potom ked ho uspala ako chceš vysvetlit to že v jednej sekunde strange drži thanosa zviazaneho a potom ho tri minuty neni vidno a strange nevyuzil celu silu agamotova oka zato thanos si s kamenom upravoval vek osôb alebo čas určitej plochy neviem čo to bolo u viziona prečo napriklad tuto schopnost nepouzil strange na thanosa ked bol uspatý.pretože ho scenaristi vyškrtlii stej sceny ked mal už dole rukavicu a naposlednu chvilu sa jej znovu chopil. toto ked niekomu pride ako dobre napisaný scenár  tak marvel važne toči len pre decká :D 

A dormammu si tiež hned neuvedomil že je v smyčke a to je možno najsilnejši kuzelnik marvelu a strange navyše bol jeho dimenzi

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Prometheus69

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Gladiator15

SPOILER: Jo tak. To já už s takovými věcmi počítám jenom z principu - stejně jako u Avengers: Infinity War. Všichni přemoudřele konstatovali, jak přežije Strange, Strážci, Spidey, BP... Já jsem si říkal, že bude slušný výdrb, jestli zabijí přesně tyhle :D

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Ja vám hovorím, že z toho všetkého čo ste tu popísali, nič pravda nebude. A za rok vám to pripomeniem :D

Alebo si nasypem popol na hlavu :D

na příspěvěk reagoval Nevka

Související novinky

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (více)

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (více)

Spidey se zhoupnul k miliardě

Spidey se zhoupnul k miliardě

24.12.2021

To, co se žádnému jinému filmu nepodařilo za téměř dva roky, nový Spider-Man: Bez domova zvládne za něco přes týden. Po potvrzení nejnovějších výsledků globální příjmy megahitu Sony a Marvelu z kin… (více)

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

01.10.2020

Poměrně šokující zpráva dorazila od studia Sony, potažmo Marvelu. Ve třetím Spider-Manovi s Tomem Hollandem se totiž jako záporák vrátí Electro s tváří Jamieho Foxxe. Pokud si teď v hlavě snažíte… (více)

Reklama

Reklama