Reklama

Reklama

Avengers: Infinity War

  • USA Avengers: Infinity War (více)
Trailer 4
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

tomb13

No mohl by se utkat z Phonix... Čímž by v podstatě mohlo ke konečnému propojení z X-meny... Samozdřejmě v odlišné realitě. Ale především tímto aktem naštval samotnou Smrt.. Takže by to mohlo vest k jeho Avatarizmu smrti. :)

na příspěvěk reagoval tomb13

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Logicky, když viděl po svou smrt, musel vidět i realitu, kde se znovu nějakým způsobem vrátil do hry. Tím pádem věděl, že tahle situace povede k výhře, ale on sám neví, co se v Avengers 4 bude dít - v tu dobu na nějakou dobu neexistuje.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kincl

Jasně... Ale jak jsem psal. Strange mohl vidět časové alternativy ve stěch možnostech jen svýma očima. Tedy dokud on sám dýchal... Nemohl vidět za obzor. Tedy za svou smrt. Je možné že v jedné z těch 14 000013 proher... To Strange přežil. :D

na příspěvěk reagoval Nevka

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

tomb13

Jasně ale i...tak, mě to přesto nepřišlo jako taktika, ale spíš pěknej chaos. :) Každy dělal co uměl... Maximálka Peter jak si připravil tu bombu... Ale v tom mi zase přišel nevyužitej ten portal. :)

na příspěvěk reagoval tomb13

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Nevka

Promiň, ale ve chvíli kdy ho Kudlanka uspala... Což z ní děla asi nejsilnějišího strážce ever... I když je v podstatě nejslapší dokonce až za králíkem. :D Kdy byl tedy uspanej... Mě Spíďa tak jako tak skoro tu rukavici dole... A pak by ho Strange hodil do nějaké dimenze, nebo rukavici.. Třeba k Dormamuvy... :D To by si T.Thanos pokecal... ;) Tahle scena tam byla jen kuli tomu aby jsme viděli jak hluboké jsou Thanosovy city. Upřímně, zrovna tohle jsem mu nějak nevěřil. Hlavně to jak plakal... B) Mnooo... Každopadně to jsem přece chtěl Zaporaka z prvkem klaďase... :D

tomb13

tomb13 (hodnocení, recenze)

ok tak ako som prečítal ten prispevok nevky tak mi došlo že sa nema o tomto cenu bavit :D tak tu ešte napišem par možnosti 
ako ho v druhom diely možno porazia

prva že sam napravi to čo sposobil prišiel o generalov je sam možno citi že to nebolo to spravne  to čo v skutočnosti chcel

druha možnost v druhom diely sa asi objavi antiman a captain marvel silne postavy ostaly na žive takže je možne že dalšom bojiked ostatný budu zabavat thanosa vyberie antiman s rukavice kamen času a thanos si to všimne až v momente ked ho bude potrebovat :D

a tretia ktoru by som chel vidiet ja sice najmenej pravdepodobna ale viac ako ked som to tu pisal pred rokom pretože večšina ludi tu pisla že si nemyslia že thanos ziska všetky kamene v prvom diely

ta mořnost je že  rovnako ako všetky civilizacie vo vesmire prilšli o polovicu svojich ludi sa to stalo tým čo vytvorili adama warlocka a s gog2 dobre vieme ako važne beru životy svoich ludi :D takže ho prebudia alebo čo by som videl najradčej ja je thanosov fight s nejakou kozmickov entitou :D ked budu všetci mrtvy a bude ho moct zastavit iba ona

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel tomb13 smazal svůj příspěvek.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

tomb13

Protože je zřejmě nutné obětovat Tonyho. Strange moc dobře ví, že proud času nesmí být narušen. Pokud věděl, že je třeba, aby při sundání rukavice selhali, musel to nechat tak, jak to je. Kdyby se to pokusil změnit, zničil by všechny šance na výhru.

tomb13

tomb13 (hodnocení, recenze)

prometheus to som pisal na strane 331 :D a kinci možno maš pravdu ale je tu tiež možnost že strange videl že ho možu tou taktikou ktoru predviedli porazit a veril tomu aj on ale nedopozeral  tu alternativu celu alebo nevidel to že  nebula navedie star lorda ktomu aby mu  vrazil a prebudil ho ja skor verim tomuto pretože ako som pisal v tom fighte ho porazili 

lenže scenarista proste stranga vystrihol stej sceny ako mu davali  dole rukavicu

 

a kinci to čo som pisal na strane 331 a to čo tvrdiš ty  je možne tiež že strange videl že ho na  titane neporazia ale inde ano takže tá taktika ktoru im povedal bola od neho klamstvo kčomu teda bola dobrá ? pretože stých dialógov ktore viedili po boji to vtomto pripade vypada tak že im strange nepovedal celu pravdu 

na příspěvěk reagoval Nevka, Prometheus69

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ano. Strange musel počítat s faktem, že jedinou cestou k vítězství je tento Quillův tah. Je dost dobře možné, že kdyby to Star-Lord neudělal, v budoucnosti by se jim nepodařilo zvítězit.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ale Strange říkal že se jim to podařilo jen jednou.......Chápeš to? :D Logicky to bylo v tom případě kdy Star Lord se takhle zachoval. Kdyby se zachoval jinak, tak by to byla ta jedna z neúspěšných možností

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

tomb13

Spíš je nelogicky už ten fakt že Strange... Musel vědět, že Starlord bude takto reagovat... Takže se měl postarat o to aby ho držel dal od něj. 

Upřímně IW se doslova topí ve vlastní logice když se krkolomně snaží něco tak výrazně zlogičtit až se do toho dál zamotavá... :) Po příběhové strance je to slušný podprůměr. Ale lidi očividně nechodí do kina pro příběh... Ale vyčistit si tam hlavu. :)

na příspěvěk reagoval Kincl, Nevka

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

No tak jo... Myslel jsem že je to světlo. Infinyty stone Ega... Kamen života, doslova kamen z vlastním vědomím. Bylo by to i jednoduší ho tam začlenit. :) 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

V komiksech je také postava živoucí planeta Ego a pak je tam Ego gem který prostě nemá s ním nic společného...oni Infinity stones mají svůj původ jsou to části prapůvodní bytosti Nemesis ktera je přibližně stejně mocná jako Phoenix nebo toaa ale rozpadla se v kameny nekonečna a ego gem zastupuje její vůli a vědomí...

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

 No Dr. Strange dvojka být musí takže se musí vrátit :D Protože počítám, že z top 3 Cap, Strange a Bucky mi odsřelí Capa když ho nechali žít :D 

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Gladiator15 , Bury.

Mě se pačí holky z rohama... Ale vy jste uchýlný. :D 

Né važně, porovnejte to z původní Proximou a uvidíte ten rozdíl. J ta herní na mě bůsobila líp... Navíc mi přiška hrozně stará. :D

Související novinky

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (více)

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (více)

Spidey se zhoupnul k miliardě

Spidey se zhoupnul k miliardě

24.12.2021

To, co se žádnému jinému filmu nepodařilo za téměř dva roky, nový Spider-Man: Bez domova zvládne za něco přes týden. Po potvrzení nejnovějších výsledků globální příjmy megahitu Sony a Marvelu z kin… (více)

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

01.10.2020

Poměrně šokující zpráva dorazila od studia Sony, potažmo Marvelu. Ve třetím Spider-Manovi s Tomem Hollandem se totiž jako záporák vrátí Electro s tváří Jamieho Foxxe. Pokud si teď v hlavě snažíte… (více)

Reklama

Reklama