Reklama

Reklama

Avengers: Infinity War

  • USA Avengers: Infinity War (více)
Trailer 4
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. (Falcon)

(více)

Diskuze

Odurko

Odurko (hodnocení, recenze)

No videl som to. Pre mňa tak trocha sklamanie. Bratia Russovi ako už niekto spomínal vedia točiť dobrý film s reálnymi a stiesnenými kulisami (samozrejme nie scény kde sa postavy bijú, to je jeden strich zéberu za ďalším) ale toto mi príde tak prestrelené ako u JL. (opäť všetko v červenom prečo zas...). Hodnotím len trailer nie celý film. Zatiaľ ma to tak nenavnadilo, takže nechápem tú radosť ale je to marvel no... To skôr trailer s fanúšikmi ma potešil viac ako toto. A na to koľko mali času, bez pretáčok zasa vypadajú efekty ale že úplne zle. (pozadie pri Strangovi a Wongovi, niektoré zábery vo Wakande atď.) dúfam, že sa to zlepší a budem sa mýliť. Najviac sa teším na dr. Stranga a Spíďa. 

na příspěvěk reagoval Ratemus, woodsman

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Já bych si přála do některých A třeba i návrat Daniela Bruhla jako Zema, on má takové zvláštní kouzlo, charisma, je to můj oblíbený herec a CA: Civil War osvěžil svojí ´´ cizáckou´´ angličtinou :-))

na příspěvěk reagoval Ratemus

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Přece mluví Groota, to nevíš? xDDD

Myslím, že u GotG2, (nevím, jestli i u GotG1) Groota namluvil asi v 8 jazycích :D

Ale tak on neřekne jen jednou "Já jsem Groot". Vím, že jsem o tom něco četl. On se pokaždé snaží, aby byla pokaždé ta řeč Groota namluvena tak, aby to co nejvíce pasovalo ve vhodný moment. 

na příspěvěk reagoval dragon94

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

 :DDD Ne, a teď vážně.. Opravdu mi to tak v tom traileru přišlo. :D

Ještě jak byla u něho tak blízko, a zamilovaně se na sebe koukali.. :D

Fakt nevím, jestli náhodou z toho vztahu nejsem zklamaný.. :/

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kodousek

Proto si myslím že ho T´Challa vykopne z mrazáku dřív... jako překvápko do finále. :)

Možná se sarkofág nějak poškodí při boji Zlatá versus černá. :)

Taky si myslím že v tom panteřík nebude sám, že ještě nějaký hrdina se ukáže. 

Marvel přece moc dobře ví co funguje a co ne... a zejména v sólovkách. :)

Někoho nám určitě tají. Ruku bych za to dal že pravě levičáka....  ;)

na příspěvěk reagoval Kodousek

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Hanyou

Vy to tu lidi popisujete jak kdyby byl T.H.A.N.O.S zurčením zničením... 

Nějaká letecká společnost ze zájezdy Last minit po galaxii... :P :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

ExSOLDIER

Prostě to trvalo moc dlouho... trochu zestárl no, hlavně že tu svojí uctivou prdel odlepil od toho svého prokletého křesla. 

jistě vítaná změna. :D

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Jo, ja napsal že ten vztah kvetl už vAoU, ale měl jsem na mysli CW, spletl jsem se.. :D

Každopádně to vážně vypadá v tom traileru, jako by se Vision něčím trápil, a zároveň jako kdyby už měl i intimní poměr s SW.
Na ty scény v tom hotelu se fakt těším ;)
A btw, někdo tu předtím psal, že Vision dokáže žít bez kamene, že to už je jasné...
Ale odkud to vzal to nevím..protože v traileru ten Vision kámen měl pokaždé.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

nevim mě moc solo komiksový Iron man nezajímá...ale Widow a Hawkeye to nevím, on je v komiksech Hawkeye tak trochu sukničkář a pořád na každého machruje...

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak ona měla Nataša vztah i s Hawkeyem (přičemž zapříčinila i jeho vznik), ne? :) Jinak Tony a Pepper jsou taky nějak více rozvedeni (i když v komiksech se tam motá Happy), že? :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Komi98

No, on se vztah - hlavně Visiona ke Scarlett - už hodně projevoval v průběhu Civil War. Tady se posouvá blíže ke komiksům, ale asi tady bude nějaký progres ještě vidět :)

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Komi98

hele ten jejich vztah a vztah Capa s Sharon jsou jediné dva vztahy které vycházejí z komiksu...já jsem za to rád...snad dojde i na jejich děti, ale to by SW usela používat trochu jinou magii než tu co doposud....a rovnou by se mohlo přejít k Young Avengers...ty vztahy jsou velmi divné, například Widow v komiksech chrápe s Daredevilem, Hawkeye má za manželku Mockingbird která se objevila v Agentech, nevim kam se poděla Betty od Bruce z prvního dílu, je jasný že manželství Tchalli se Storm tu udělat nemohou 

na příspěvěk reagoval Nevka

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Jinak, to jsem tedy nečekal, že ten vztah SW, a Visiona zajde až tak daleko, i když už to bylo v AoU naznačeno. Jak to na vás působilo v tom traileru? Kde to byli, v nějakém hotelu? A jen sami 2? Protože já viděl SW v posteli, takže nevím.. :D
Myslíte, že už měli i sex?
Stejně jsem pořád toho názoru, že by Wanda mohla mít radši někoho jiného, než toho Visiona.
Ale taky nějak dost doufám, že i romantika, mezi některýma postavama opravdu dostane ve filmu svůj prostor...
Určitě to tam taky patří.

Btw, ta představitelka SW Elizabeth Olsen je čím dál tím více Sexy, doufám, že neuměl, a jestli ano, tak mě by to mrzelo stejně, jako kdyby umřel Iron Man, a to je co říct. :/

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka, Prometheus69

Uživatel Komi98 smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (více)

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (více)

Spidey se zhoupnul k miliardě

Spidey se zhoupnul k miliardě

24.12.2021

To, co se žádnému jinému filmu nepodařilo za téměř dva roky, nový Spider-Man: Bez domova zvládne za něco přes týden. Po potvrzení nejnovějších výsledků globální příjmy megahitu Sony a Marvelu z kin… (více)

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

01.10.2020

Poměrně šokující zpráva dorazila od studia Sony, potažmo Marvelu. Ve třetím Spider-Manovi s Tomem Hollandem se totiž jako záporák vrátí Electro s tváří Jamieho Foxxe. Pokud si teď v hlavě snažíte… (více)

Reklama

Reklama